ازدواج یک زن با گربه
ماجرای عجیب و غریب یک زن 48 ساله ای که با 2 تا از گربه های خانگی اش که عاشق آن ها بوده ازدواج کرده و لحظات خوش را کنار آن ها می گذرانند.

ماجرای ازدواج با گربه های خانگی

افراد معمولا حیوانات خانگی خود را دوست دارند، اما برخی شکل دوست داشتن شان شرحی متفاوت دارد مثل زنی که با 2 گربه خانگی خود ازدواج کرد ؛ ازدواجی جنجالی که ماجرای ان را در ادامه این بخش جذاب سرگرمی نمناک می خوانید.

زنی که با گربه خانگی اش ازدواج کرد!

باربارا بوچنر زنی که بیش از یک دهه است که با دو گربه خودش ازدواج کرده است. به گفته باربارا این دو گربه که برادرند، لوگوسی و اسپایدر، عشق های زندگی او هستند. در سال 2000 او سرپرستی اسپایدر و لوگوسی را بر عهده گرفت اما پس از مدتی متوجه عشق عمیق خود به آن دو شد و نیمه گمشده خود را در گربه های خانگی اش دید، سپس در سال 2004 سند ازدواجی را به طور آنلاین تنظیم و با دو گربه خانگی اش ازدواج کرد.

ازدواج با گربه

 ازدواج های عجیب و غریب با حیوانات

باربارا گفت:" همه چیز به صورت آنلاین انجام شد، نه جشنی برگزار کردیم و نه لباس مخصوص ازدواج به تن داشتیم ، هیچ چیز! فقط چند تا ماهی تن و در خانه جشن گرفتیم! او اکنون در یک جزیره در اسپانیا با دو شوهر گربه خود و یک گربه دیگر به نام کیتی زندگی می کند.

برنامه روزانه این زن 48 ساله و گربه هایش بدین شرح است، صبح معمولا ساعت 7 بیدار می شوند و برای قدم زدن بیرون می رویم، پس از بازگشت از پیاده روی صبحگاهی آن ها دوباره میخوابند و من به کارهایم رسیدگی می کنم او که بصورت آنلاین طراحی داخلی می کند و می گوید زندگی اش با آن ها را دوست دارد.

او در جواب سوالات مربوط به رابطه اش با گربه ها گفت:" رابطه ی من با این دو اصلا شباهتی به رابطه ای که با یک همسر انسانی می شود داشت ، ندارد. آن ها سرکار نمیروند، خود را تمیز نمیکنند و وقتی به فروشگاه میروم کمکم نمیکنند او همچنین در جواب سوالی که مربوط به روابط جنسی اش بود گفت:" حتی فکرکردن به آن هم چندش آور است.

ازدواج با حیوانات

ازدواج زن 48 ساله با گربه های خانگی

از نظر من این روابط تابوهای بزرگی هستند. من بشدت عاشق گربه هایم هستم اما این علاقه صرفا شبیه به علاقه ای است که مادر به فرزندش دارد. او همچنین افزود ، هرکسی که گربه داشته باشد می داند که چیزی به اسم صاحب گربه بودن وجود ندارد، وقتی شما زندگی تان را با یک گربه سهیم می شوید، در واقع این شما هستید که متعلق به آن ها می شوید و باید خدمت کنید.

اگر اینکار را دوست نداشته باشید، حیوان خانگی ای که باید نگه داری کنید گربه نیست. من میدانم بسیاری از اشخاص گربه شان را دوست دارند اما هیچیک تا مرز ازدواج با آن پیش نخواهند رفت. او همچنین در واکنش به سوال آیا گربه ها می دانند که با آن ها ازدواج کرده اید گفت:" نه اصلا، آن ها فقط این را می دانند که من به آن ها غذا می دهم و آن ها را تمیز می کنم و آن ها را دوست دارم". من زندگی معمولی خود را دارم البته شاید بنظر دوستان و خانواده ام عجیب و غریب بنظر برسم اما من هیچ ایرادی در این نوع زندگی نمیبینم"

 

ازدواج عجیب و غریب زن با گربه های خانگی اش

2.1109
این مطلب مفید بود ؟4663
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ن/ز.ت
برچسب : گربه
وبگردی