تصاویر خنده دار کودکان
کودکان دسته ای از احساسی ترین و بامزه ترین انسان ها هستند که وجود آنها می تواند باعث ایجاد خنده بر روی لبان هر یک از ما و البته گاها کلافگی شوند.

 تصاویر خنده دار کودکان در هنگام خرید

تولد و به دنیا آمدن کودکان قطعا یکی از بهترین اتفاقات ممکن هر شخص در زندگی اش می باشد که عطر و بوی آن می تواند زندگی والدین را بطور کامل تغییر دهند و آنها را وارد زندگی جدید و پر نشاط تری خواهند کرد. از این رو هر یک از والدین با به دنیا آمدن نوزاد خود، مسئولیت سنگینی را بر عهده خواهند داشت و باید وظایف سنگینی را نسبت به فرزند خود متحمل شوند.
اما نگهداری و مراقبت از کودکان برخلاف گفته و شنیده ها کار اشتباه و سختی نیست و انها می توانند باعث سرگرمی و خوشحالی شما شوند. از طرفی گاهی اوقات آنها می توانند باعث کلافگی شما شوند که باز هم این کلافگی خوشایند است.
برای مثال کودکان بسیار کنجکاو هستند و از آنجا که اشنایی زیادی با محیط اطراف خود ندارند، ممکن است با دیدن هر چیزی فورا به آن علاقمند شوند و به مرور از شما خواستار خریدن آن باشند که قطعا بسیار هزینه بر است.
با این وجود اگر شما صاحب فرزندی نیستید، حتما با تعدادی از آنها در هنگام خرید کردن والدینشان روبرو شده اید و می دانید که به چه میزان برای چیزهای کودکانه پافشاری می کنند.
از این رو در ادامه این مطلب قصد داریم شما را با تعدادی تصویر جالب و خنده از کودکان در هنگام خرید به نمایش بگذاریم.

"میشه برگردیم خونه؟؟؟!!"

تصاویر جالب و خنده دار
 

"مادر من، کلافه شدم...بسه دیگههه!!"

تصاویر جالب
 

"من جا موندم آخه..!!"

دنیای کودکانه
 

"پاشو دیگه، خرید تموم شد، داریم بر می گردیم خونه..!!"

کودکان بامزه
 

"خستم..میفهمی؟؟خسته..!!"

دنیای بامزه کودکانه
 

"یه راه فوری پیدا کردم...بیاید از اینجا رودتر هر چی میخواید بخرید برگردیم خونه"

کودکان در فروشگاه

تصاویر خنده دار کودکان در هنگام خرید

3.7191
این مطلب مفید بود ؟14051
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ف.ن
وبگردی