جنین سقط شده

ماجرای غم انگیز جنین 14 هفته ای سقط شده + تصاویر 18+

کد مطلب : 61167تعداد نظرات : 4 نظرزمان مطالعه : 2 دقیقه
مادر غمگین عکسهای جنین سقط شده اش را که تنها 14 هفته سن داشت منتشر کرد و از ماجرایی گفت که بعد از 13 سال بچه دار نشدنش یک شبه اتفاق افتاد.

مادر متاثر عکس جنین 14 هفته ای سقط شده خود را منتشر کرد

گاهی زوج ها به دلایلی تصمیم به سقط جنین می گیردند و به عقیده ی خودشان اگر این کار بیرحمانه را قبل از زمان معینی به عنوان مثال قبل از ماه سوم بارداری انجام دهند مشکلی ندارد چرا که نوزاد هنوز بافت کاملی نداشته و نمی توان آن را یک موجود زنده تلقی کرد اما این طور نیست ؛ یکی از کاربران فیس بوک با انتشار تصاویر ناراحت کننده از نوزاد سقط شده است ثابت کرد که این باورها کاملا غلط است و به هیچ وجه نمی توان سقط جنین را در ماههای اول بارداری بدون ایراد دانست.
Grieving Mom Shares Raw Photos of 14-week Stillborn Child Showing He Is ‘Not Just a Lump of Tissue’
جنین سقط شده

عکس جنین سقط شده 14 هفته ای  

عکسهای نوزاد سقط شده 14 هفته ای

"فلیشیا " و همسرش 13 سال موفق به بچه دارشدن نشدند و تصمیم به انتخاب کودکان بی سرپرست گرفتند ، آنها 3 دختر را به فرزند خواندگی انتخاب کرده و زندگی جدیدی با انها آغاز کردند .
مدت کوتاهی از این ماجرا نگذشته بود که خبر باورنکردنی آنها را خوشحال کرد ، فلیشیا باردار بود .
فیلیشیا می گوید:در کمال ناباوری صبح روز بعدی که ما در دادگاه برگه پذیرفتن فرزند خواندگی 3 دختربچه را امضا کردیم متوجه این ماجرا شدیم که خداوند فرزندی به ما خواهد داد و من باردار هستم.
8 ماه بعد پسربزرگم متولد شد و مدتی بعد متوجه شدم که دوباره باردار هستم ولی این بار بارداری پردرسری داشتم.
چند هفته بعد از خبر بارداری به دلیل خونریزی شدید به بیمارستان رفتم ولی تشخیص اشتباه پزشک مرا متقاعد کرد تا به خانه بازگردم و روز بعد نوزادم را که تنها 14 هفته و 6 روز داشت سقط کنم.
عکسهای او را منتشر کردم تا همه بدانند نوزادی در این دوره از مدت زمان باداری چطور شبیه یک انسان کامل شکل گرفته است و به این راحتی نمی توان با کروتاش آن را سقط کرد.
جنین سقط شده
جنین سقط شده
جنین سقط شده
عکس جنین سقط شده 

ماجرای غم انگیز جنین 14 هفته ای سقط شده + تصاویر 18+

4.31458
این مطلب مفید بود ؟1265193
منبع : بخش سرگرمی نمناک /ن
برچسب : سقط جنین
4 نظر به ثبت رسیده است
Danesh1398-10-02
حتی یه سرچ کوچیک تو اینترنت، میتونه پاسخ شما رو بده دوست عزیز.. جنین 12 هفته که اماده شروع آزمایشات غربالگری هستش، جوارح بدنش تشکیل شده چه بسا حتی بعضی جوانح بدنش هم شکل گرفته که در آزمایشات بررسیش میکنن.
7520
Zari1398-01-18
چرا امکان داره بچه برا غربالگری اول ک تا هفته سیزده هستش معده و دستگاه گوارشش تشکیل شده حتی توو سونوی غربالگری تعداد انگشتاهم شمرده میشه این نه ماه انتظار بخاطر کامل شدن و بزرگ شدن سپری میشه دوست عزیز
286229
rastin1398-01-01
اصلا چنین چیزی امکان نداره بچه کامل بشه تو یک ماه اول.اگ اینطور بود پس زایمان ب نه ماه نمیکشید زودتر بچه متولد میشد..اصلا باعقل و منطق جور در نمیاد
179187
حسام1397-09-05
چقدر بی رحم بودن!!!!
11840
وبگردی