دقت راننده زن
راننده خانم جوان چینی که اخیرا در حال پارک کردن اتومبیل خود بود، به عنوان با دقت ترین راننده چینی شناخته شد.

با دقت ترین راننده ای که تا به حال دیده اید!

یکی از بزرگترین و مهم ترین عوامل تلفات و کشته شدگان در طول روز، متعلق به تصادفات جاده ای می باشد که آمار به خصوصی را به خود اختصاص داده است و علت اصلی آن نیز عدم رعایت قوانین رانندگی توسط برخی از رانندگان می باشد که آنها را تنها یک نوشته ساده و عادی می دانند و این در حالی است که تمام آنها توسط سال ها تجربه و تفکر نوشته شده اند.

با این حال این دسته از افراد نه تنها جان خود را به خطر می اندازند، بلکه ممکن است جان ده ها نفر دیگر را به دلیل سهل انگاری خود به خطر بیندازند و این اتفاقی ناخوشایند می باشد که متاسفانه این روزها شاهد آن هستیم. از این رو در مقابل برخی از رانندگان نیز حضور دارند که به این قوانین بیش از حد ممکن پایبند هستند و بدون رعایت آنها، به هیچ وجه رانندگی نخواهند کرد!

راننده چینی

برای مثال اخیرا تصاویری جالب و دیدنی از یک خانم راننده جوان در صفحات مجازی منتشر شد که توانست با حواشی متعددی روبرو شود که بیشتر کاربران او را با دقت ترین و دقیق ترین راننده تاکنون نامیدند! از قرار معلوم خانم راننده جوان که مالک اتومبیل قرمز رنگ می باشد، بعد از آنکه جای پارک خالی را مشاهده می کند، تصمیم می گیرد اتومبیلش را در آنجا پارک کند.

پارک کردن

اما او بقدری دقیق می باشد که حتی ذره ای ریسک نمی کند و برای اطمینان از جای گیری اتومبیل در جایگاه پارک خالی، به بیرون از اتومبیل می آید و سپس شروع به متر کردن عرض اتومبیل و عرض جایگاه پارک با استفاده از یک متر می کند تا هیچ آسیبی به اتومبیل قرمز رنگ او وارد نشود. این تصاویر از استان شنژن کشور چین در صفحات مجازی منتشر شد.

با دقت ترین و با احتیاط ترین راننده زن ! + عکس

4.243
این مطلب مفید بود ؟367
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ف.ن
وبگردی