مراسم ازدواج
چینی ها رسوم عجیبی برای مراسم ازدواجشان دارند که در یکی از این مراسم ساقدوش های عروس به دلیل اجرای رسوم عجیب مجروح شدند.

مراسم ازدواج چینی با رسوم عجیب و غریب

مردمان کشور چین دارای سنت های جالب و در عین حال عجیبی هستند. یکی از سنت های عجیب چینی ها سنتی است که در هنگام مراسم ازدواج انجام می شود. بنا بر این سنت، ساقدوشان داماد به همراه وی به محلی که عروس حضور دارد می روند و با شکستن در، عروس را به داماد می رسانند. اما این سنت دیرینه همیشه بدون حاشیه نبوده است.

به تازگی در یکی از مراسم عروسی در چین، زمانی که ساقدوسان داماد مشغول شکستن درب ورودی محل حضور عروس بودند، سه نفر از ساقدوشان عروس را به شدت زخمی کردند. ویدئویی که منتشر شده است نشان می دهد یکی از ساقدوشان داماد در حالی که یک تبر در دست دارد به جان درب ورودی ساختمان می افتد. در ادامه به علت برخورد شدید تبر به درب و شیشه آن، شیشه های شکسته شده به اطراف پرتاب می شود و با برخورد به سر و صورت سه نفر از ساقدوشان عروس، آنها را مجروح می کند.

مراسم ازدواج

رسوم عجیب و غریب چینی برای مراسم عروسی

گفتنی است؛ انتشار ویدئوهایی از سنت های عجیب مراسم عروسی در چین با انتقادهای فراوانی از سوی کاربران شبکه های اجتماعی همراه بوده است. بسیاری از کاربران این سنت ها را مغایر با مدنیت امروز تلقی می کنند.

مجروح شدن سه ساقدوش در مراسم ازدواج! + عکس

2.715
این مطلب مفید بود ؟87
برگرفته از باشگاه خبرنگاران جوان/ی
وبگردی