بهنام صفوی

ساعت و تاریخ و محل مراسم خاکسپاری پیکر بهنام صفوی

تاریخ انتشار : 24 اردیبهشت 1398کد مطلب : 74438زمان مطالعه : 1 دقیقه
جزئیات مراسم خاکسپاری و وداع با پیکر بهنام صفوی خواننده فقید کشورمان از سوی معاون فرهنگی هنری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی اصفهان اعلام شد.

اعلام جزئیات زمان مراسم خاکسپاری بهنام صفوی

ایسنا :معاون فرهنگی هنری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی اصفهان از برنامه هایی خبرداد که قرار است در آیین وداع با پیکر بهنام صفوی برگزار شود.

محمدعلی جعفری در گفت وگویی اظهار کرد:برنامه وداع با پیکر بهنام صفوی، حدود یک ساعت برنامه ریزی شده که از ساعت 10 صبح روز چهارشنبه، بیست و پنجم اردیبهشت ماه مقابل خانه هنرمندان اصفهان آغاز می شود.

وی ادامه داد:احتمالاً نماز بر پیکر این هنرمند مرحوم نیز در همین مکان اقامه می شود و سپس یکی دو تن از مسئولان استانی به نمایندگی از اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی و حوزه هنری یا شهرداری اصفهان صحبت هایی خواهند داشت.

 بهنام صفوی

درگذشت بهنام صفوی خواننده جوان موسیقی پاپ

جعفری تصریح کرد:سخنرانی شاعری که یکی دو آهنگ این هنرمند را سروده و سخنرانی تعدادی از هنرمندان و دوستان بهنام صفوی نیز در آیین وداع پیش بینی شده است.

معاون فرهنگی هنری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی اصفهان، درباره این هنرمند گفت:بهنام صفوی، هنرمندی بی حاشیه، آرام و اهل خانواده بود و امیدوارم بتوانیم برنامه خوب و مناسبی را برای وداع با پیکر او برگزار کنیم.

جعفری خاطرنشان کرد:پس از برگزاری آیین وداع، پیکر این هنرمند مستقیماً برای تدفین به آرامستان شاهین شهر منتقل می شود.

مراسم ترحیم این هنرمند روز پنجشنبه 26 اردیبهشت از سال 9 الی 12 در مسجد المهدی(عج) خیابان مرداویج و بعدازظهر همان روز از ساعت 16 الی 19 در مسجد امیرالمومنین(ع) خیابان جی برگزار می شود.

انتهای پیام / م.ف

ساعت و تاریخ و محل مراسم خاکسپاری پیکر بهنام صفوی

4.519
این مطلب مفید بود ؟172
برچسب : بهنام صفوی
وبگردی