ویژگی زن خوب
دانستن این که چه ویژگی های در زنان را مردان بیشتر میپسندند و از چه ویژگی هایی دوری میکنند ,برای داشتن یک زندگی مشترک خوب به شما کمک میکند.

ویژگی هایی که در زنان خوب وجود ندارد

داشتن زن خوب آرزوی هر مرد و زن خوب بودن قطعا خواسته هر زنی است، پس میتوان این را یکی از آرزوهای مشترک هر زوجی دانست که باید برای رسیدن به آن تلاش کنند. قدم اول تلاش برای رسیدن به این خواسته، دانستن راهی است که شما را به آن نزدیک می کند. راهی که شاید با خیلی از تصورات شما فرق دارد و مسیر بهتری را پیش رویتان قرار میدهد.

بسیاری از خانم ها به غلط می پندارند که همسرشان فقط جذب ظاهر زیبای آنان می گردند و ویژگی های دیگر اخلاقی آنان، شوهر را جذب خود نمی کنند. باید بدانید اکثر مردان هنگام انتخاب همسر به غیر از زیبایی به چیزهای دیگری هم فکر می کنند.

آیا می دانید خصوصیات زنانه که شوهر را به سوی خود جلب می کند چه چیزهایی هستند؟ اگر می خواهید در نظر همسرتان جذاب باشید و او را به خود جذب کنید کافیست از این خصوصیاتی که در این بخش از خانواده پلاس نمناک ارائه شده است دوری کنید.

خصوصیات زن خوب

زنان پر حرف و وراج

زنان معمولا حرف زدن را دوست دارند و برای بازگو کردن اتفاقات به تعریف جزئیات نیز می پردازند در حالی که مردان زنان حراف را دوست ندارند و تمایلی به شنیدن تمام جزئیات موضوع ندارند.

بیش از حد احساساتی

زنان موجوداتی حساس، زودرنج و دل نازک هستند و با دیدن هر صحنه ای شروع به گریه کردن می کنند اما این ویژگی برای شوهر قابل تحمل و قابل درک نیست و تحمل اشک های مداوم یک زن را ندارند.

ویژگی های زن بد

زنانی که زیاد نق می زنند یا شکوه و شکایت می کنند

بسیاری از زنان نمی توانند مستقل باشند و دوست دارند به همسر تکیه کنند و آن ها حمایتشان نمایند اما باید بدانید مردان از این نوع زنان بیزارند و زنان سرسخت و مقاوم و مستقل را دوست دارند.

زنان بی احساس و سرد

شوهر شما دوست دارد شما تشنه عشق و محبت باشید. مردها از زنانی که بی احساس و سرد هستند بیزارند و دوست دارند زنان به آنان محبت و علاقه نشان دهند.

زنان بی احساس

زنان بی توجه به حریم خصوصی مردان

مردان دوست ندارند همسرشان به حریم خصوصی شان تجاوز کند. برخی از خانم ها به علت حس کنجکاوی زیاد در حریم خصوصی همسرشان سرک می کشند و مدام در حال چک کردن او هستند اما نمی دانند که مردان از این نوع رفتار زنانه متنفرند.

زنانی که مدام در حال خرید هستند

همه خانم ها عاشق خرید هستند اما برخی از آنان در این کار افراط می کنند و بیشتر اوقاتشان به خرید کردن می گذرد و برای خرید همسر خود را مجبور می کنند که همراهشان بیاید با اینکه می دانند او از این خصوصیات اخلاقیشان متنفر است.

خرید کردن با شوهر

زنانی که اعتماد به نفس پایینی دارند

یکی دیگر از ویژگی های اخلاقی که همسرتان از آن متنفر است اعتماد به نفس پایین شماست. مردها دوست دارند زنانی انتخاب کنند که اعتماد به نفس بالا و درد سر کمتری داشته باشند.

 

ویژگی های زن خوب و ایده آل برای شوهر

حالا که ویژگی های ناخوشایند زنان برای مردان را خواندید، وقت آن است که با ویژگی های زنان خوب و محبوب هم آشنا شوید. زنان خوب ویژگی هایی که در ادامه خواهید خواند را حتما در خود دارند:

مهمان نوازی و رفتار دوستانه

وقتی یک زن بتواند با آغوش باز پذیرای دوستان و خانواده همسرش باشد مقام و منزلتش نزد همسرش چند برابر می شود. مردها خصلت مهمان نوازی و از خودگذشتی را در زنان می پسندند.

احترام به سکوت همسر

مرد ها دوست ندارند تمام مشغله های کاری و فکری خود را با همسرشان در میان بگذارند و سکوت می کنند بهتر است در این مواقع از سکوت همسرتان آشفته و نگران نشوید و به او فرصت دهید تا تنها باشد و با آرامش به موضوع فکر کند.

سکوت مرد

بدخلقی نکردن

غر زدن، بدخلقی و رنجورنمایی همسرتان از شما دور می کند پس در بیان صحبت هایتان دقت کنید و با گوشه و کنایه و زخم زبان و حرف های نیشدار او را از خانه فراری ندهید.

مطمئن و بااعتماد به نفس بودن

زنی باشید که کارهایش را عاقلانه انجام می دهد و می داند چه می خواهد و می داند چگونه باید به آن برسد اما متکبر نباشید زیرا همسرتان زن متکبر را دوست ندارد .با ایجاد تغییراتی در ظاهر مانند کوتاه کردن مو، کاهش اضافه وزن، تغییر لباس و ژست راست و محکم هنگام نشستن و ایستادن، سبب می شود شما مطمئن تر و بااعتماد به نفس بیشتر به نظر برسید.

خوشبین و مثبت نگر بودن

به زندگی خوشبینانه نگاه کنید و به رفتار های خوب همسرتان بیشتر بیندیشید و جنبه های خوب زندگی را فراموش نکنید تا آرامش و بذل محبت و عاطفه مهمان زندگیتان گردد.

داشتن حس شوخ طبعی

مردها موجودات شوخ طبعی هستند و همسری می خواهند که به لطیفه هایشان بخندد، همسری که بتوانند با او مکالمه سرگرم کننده و جالبی داشته باشند. همسری که بتوانند با او شوخی کنند و جنبه شوخی داشته باشد.

زن شوخ طبع

متفاوت بودن

مردان تعریفشان از جذابیت یکسان نیست پس متفاوت و از دیگران متمایزباشید تا جذابیت بیشتری پیدا کنید.

غافلگیر کننده بودن

برخی کار های دور از ذهن و انتظار انجام دهید تا همسرتان غافلگیر شود و این رفتار شما همیشه در ذهنش جاودان گردد.

شنونده خوبی بودن

به جای اینکه دائما صحبت کنید به حرف های همسرتان توجه نشان دهید و شنونده خوبی باشید.

صحبت کردن

خوشبو بودن

برای تأثیرگذاشتن روی همسرتان از یک عطر خوشبو استفاده کنید زیرا مردان عاشق بوی خوش هسرشان هستند اما بهتر است در استفاده از عطر زیاده روی نکنید و از یک عطر ثابت استفاده کنید تا بوی آشنایی برای همسر خود داشته باشید. عطر را پشت گوش ها، روی مچ دست، بین زانو ها و روی قوزک پا بمالید.

آراستگی

علاوه بر اینکه مردان عاشق همسری مهربان، شاد، صبور، راستگو، باصفا، قدرشناس و صادق هستند، همسر آراسته و زیبا را نیز دوست دارند زیرا آن ها تا حد زیادی به قوه بینایی خود متکی هستند.

مردها از این مدل همسر فراری اند! + ویژگی زن خوب

4.61671
این مطلب مفید بود ؟1523148
منبع : بخش سبک زندگی نمناک/ن/ش
وبگردی