پیشنهاد ناهار
دغدغه پختن ناهار فردا را فراموش کنید و با لیستی که ما برایتان آماده کردیم همراه شوید و یک ناهار خوشمزه را برای فردای عزیزانتان تهیه کنید.

 پیشنهاداتی لذیذ برای ناهار فردا

ناهار یکی از وعده های مهم غذایی است که باید به آن توجه شود. بخصوص اگر اهل درست کردن یک ناهار خوشمزه با رنگ و بوی دل انگیز باشید.وعده غذایی ناهار تنوع بی شماری دارد و میتوان آن را با انواع مواد غذایی تهیه کرد.اگر از آن دسته افرادی هستید که بعد از خوردن شام ،یاد ناهار فردا می افتید و یکی از دغدغه های هر روز شما این است که برای ناهار فردا دیگه چی درست کنم ، با ما همراه شوید تا چند منو از غذاهای مناسب برای ناهار را به شما یاد آوری کنیم.

قورمه سبزی:

قورمه سبزی یکی از خورشت های معروف ایرانی با عطر و بوی بی نظیر است که وقتی اسمش را به زبان می آوری دلت میخواد آن را بلافاصله تهیه کنی و نوش جان کنی.قورمه سبزی از موادی مانند گوشت ، لوبیا و سبزی تشکیل می شود و با کمی مهارت و فوت و فن کوزه گری در پختش همه اهل خانه را دور هم جمع میکند و انصافا کسی  نیست که دست رد به این خورشت خوش رنگ و بو بزند .قورمه سبزی اصولا با برنج سفید سرو میشود و یک وعده مناسب برای ناهار است.

قورمه سبزی

دستور تهیه قورمه سبزی لذیذ

عدس پلو:

عدس پلو یک پلوی مخلوط خوشمزه و معروف در بین خانواده های ایرانیست که با وجود عدس ، گوشت و کشمش بسیار مقوی و پرطرفدار است. عدس پلو یکی از ساده ترین غذا هاست که با کمی خلاقیت به یک غذای مجلل و خوشمزه تبدیل می شود.پس اگر مواد لازم برای این پلو لذیذ و پر خاصیت را دارید وقت را هدر ندهید و سریع دست بکار شوید.

عدس پلو

بهترین عدس پلو مجلسی

آبگوشت:

اگر به دنبال یک ناهار خوشمزه و بی دردسر میگردید ، آبگوشت یا همان دیزی معروف را فراموش نکنید.آبگوشت یک غذای آبکی و اصیل ایرانیست که نه تنها لذیذ و پرخاصیت است ، باب دل اکثر آقایان ایرانی هم است.پس دست بکار شوید و با کمی نخود ، گوشت و سیب زمینی این غذای خوشمزه سنتی را بار کنید.در کنار آبگوشت ، سبزی خوردن ، ترشی و پیاز و بخصوص دوغ را هم فراموش نکنید.

آبگوشت

خوشمزه ترین آبگوشت خانگی

ماکارونی :

ماکارونی یا همان پاستا که بسیار پرطرفدار است بخصوص در بین کودکان ، یک غذای خوشمزه با رنگ و بویی بی نظیر است و بسیار هم ساده تهیه میشود ، فقط کافیست ترفندهای ریزش را بلد شوید و آن را همانند یک غذای لذیذ مجلسی برای ناهار آماده کنید.فقط از ته دیگ ماکارونی غافل نشوید که بی نهایت هوس بر انگیز است.

ماکارونی

 دستور آسان و سریع ماکارونی

کشک بادمجان :

کشک بادمجان غذای ساده و خوشمزه می باشد که می توان آن را هم سرد و هچنین گرم نیز سرو نمود و به خاطر وجود کشک از خواص سلامت و بهبود موها و همچنین تحریک اشتها برخوردار می باشد. این غذای خوشمزه بسیار آسان و سریع تهیه می شود در ادامه طرز تهیه این مطلب را بخوانید. 

شما می توانید این غذای لذیذ و آسان را همراه با نان سنگک، بربری و به همراه سبزی سرو کنید. 

کشک بادمجان

دستور تهیه کشک بادمجان آسان و لذیذ

پیشنهاد ناهار ، پیشنهاد ناهارخوشمزه برای امروز 8 تیر

3.536
این مطلب مفید بود ؟2511
منبع : بخش آشپری نمناک / ر
وبگردی