برو به :
نمناک سبک زندگی

خانه داری

بوی بد رختخواب

چندترفند ساده برای بوی بد رختخواب


بهترین روش برای از بین بردن بوی بد رختخواب استفاده از کیسه های پارچه ای معطر است.به سادگی می توانید داخل این کیسه های پارچه ای را با مواد معطر مثل گل سرخ، چای خشک، صابون های عطری، استخدوس و......... پر کنید.
نرم کننده لباس

چگونه نرم کننده لباس خانگی درست کنیم


اگرچه نرم کننده ها ی لباس در رایحه های مختلف و حتی بدون بو، برای افراد دارای آلرژی در بازار موجود است، اما اگر به دنبال مواد طبیعی و صرفه اقتصادی هستید و بخواهید خود در خانه نرم کننده لباس تهیه کنید،کار چندان سختی نیست.
شستن لباس مشکی

نکته های کلیدی در شستن لباس و چادر مشکی


شاید شستن لباس مشکی ،مانتوهای مجلسی وچادر های مدل دار برای شما کمی مشکل باشد. ولی نگران نباشید، اگر نکته های زیر را در نظر داشته باشید می تواند به شما کمک بسیاری کند.
کفش

روشی برای تمیزکردن شوره های سفید رنگ روی کفش ها


هرگز کفش های خیس شده در اثر باران و برف را برای خشک کردن در مقابل بخاری یا شومینه یا در مجاورت با رادیاتور قرار ندهید؛ زیرا با این کار روی آنها سفیدک یا شوره ایجاد می شود و ظاهر کفش را نازیبا می کند.
جاروبرقی

روش ساده تمیز کردن جارو برقی


یکی از لوازم ضروری برای نظافت خانه ،جارو برقی است که در مدل ها و با توانایی های مختلف در بازار موجود می باشند.صرفنظر از اینکه کدام مارک با چه کارایی را انتخاب می کنید ،باید به آن رسیدگی کرده و نظافتش را رعایت کنید.