برو به :
نمناک سبک زندگی

روابط عاطفی

عاشق کردن مردان

کنترل و عاشق کردن مردان چگونه است؟


شاید هر زنی دنبال راه و روشی برای کنترل و عاشق کردن مردان باشد،متخصصان معتقدند به راحتی می توان رگ خواب مردها را به دست آورد! مناسب ترین رفتارها برای عاشق کردن مردان در این گزارش ذکر شده است.
احساسات مردانه

از احساسات مردانه چه میدانید؟


یک راز بزرگ در مورد احساسات مردانه را برای تان فاش می کنیم .مرد ها نه دوست دارند خیلی خیلی رمانتیک و احساساتی باشند و نه این که احساسات شان را کاملا پنهان و سرکوب کنند. یک مرد برای این که از احساساتش حرف بزند، باید در مقابل همسرش احساس امنیت کند.
عاشق شدن

دلایل علمی و چگونگی عاشق شدن


آیا تا به حال از خود پرسیده اید که چرا عاشق یک شخص شده اید؟رسیدن به جواب این سوال شاید به این راحتی نباشد در این مطلب مارا همراهی کنید تا به راز چگونگی عاشق شدنتان پی ببرید.
شوهر

خصوصیات شوهر ایده آل و همسری فداکار


کشف و رفع نیازهای مادی،عاطفی و اجتماعی زن،شاید یکی از دشوارترین نقش های یک شوهر کارآمد باشد،شوهر ایده آل همان مردی است که وقتی دیگران به او نگاه می کنند،انگیزه می گیرند و خیلی وقت ها هم نگاهشان با کمی حسادت همراه است.
رابطه

تأثیر رابطه بلند مدت بر میل جنسی زنان


رابطه جنسی می تواند گرمابخش زندگی زنان شویی باشد،اما گاهی اوقات به دلایلی میل یک طف کم می شود،تحقیقات نشان می دهد یکی از عوامل کاهش میل جنسی زنان ماندن در یک رابطه تک جفتیاست.
پیام دادن

پیام دادن زیاد به همسر خوب است یا بد؟


خیلی از افراد فکر می کنند پیام دادن زیاد به همسرشان دلیل بر خوب بودن رابطه شان است اما واقعیت این است که این پیام دادن زیاد به دلیل نگرانی های زیاد در رابطه است.
عشق

خصوصیات یک عشق واقعی


عشق باعث ایجاد پیوند زناشویی بین هر دختر و پسری می شود،در رابطه ی خیلی از دختر و پسرها عشق واقعی با هوس های زودگذر اشتباه گرفته می شود اما چگونه بفهمیم عشقمان واقعی است؟
بحث کردن

فواید بحث کردن در رابطه زناشویی


شاید همه ی ما تصور کنیم که بحث کردن در رابطه زناشویی دلیل بر ناموفق بودن آن رابطه است اما مطالعات نشان داده 44 درصد از زوج هایی که در رابطه زناشویی بحث می کنند رابطه موفق تری دارند
عشق

عشق و عاشقی زیر سر مغز شماست !


برخلاف باور بسیاری از ما که کار عشق را مربوط به دل میدانیم، آنچه برای عشق و عاشقی و عاشقانه ها می گذرد در مغز اتفاق می افتد .