برو به :
مراقبت از پوست

روش مراقبت از پوست در محل کار


پوست دست به دلیل تماس با اشیاء محیط پیرامون افراد نیاز به مراقبت بیشتری دارد.با رعایت چند نکته ساده می توانید از پوست تان در محل کار مراقبت کنید.
مو

عادت اشتباه پیچیدن موهای خیس در حوله


اگر به اطراف تان نگاه کنید، احتمالا بسیاری از دوستان و آشنایانتان را می بینید که عادات زیبایی غلطی دارند که به پوست و مویشان آسیب می رساند؛این نوشته به مهم ترین عادهای پوستی و مویی مضر اما رایج مردم می پردازد.
آکنه

تاثیر نوع لباس در ایجاد آکنه


پوشیدن کلاههای تنگ و ناراحت کننده مانند کلاه موتورسواران یا کلاه نظامیان به طور قابل ملاحظه ای آکنه را تشدید می کند.
رشد سریع‌تر مو

افزایش رشد موی سر با آب برنج


آب برنج موها را براق، محکم و سالم نگه می دارد. اگر می خواهید موهایی درخشان و محکم داشته باشید هفته ای دوبارموهایتان را با آب برنج ماساژ دهید.
کم خوابی

پیری زودرس با کم خوابی


استرس و شوک های روانی از مسائلی است که به شدت بر زیبایی و سلامت پوست اثر می گذارد و باعث پیری زودرس می شود و یکی از مسائل تقویت کننده استرس، بی خوابی و کم خوابی است.
ضد آفتاب

ضد آفتاب های خوراکی و طبیعی


با نزدیک شدن به فصل تابستان و افزایش تابش مستقیم نور خورشید، مصرف برخی از مواد غذایی موجب می شود که پوست بدن در برابر اشعه ماوراء بنفش خورشید، تا حد زیادی محافظت شود.
ژلاتین

افزایش ضخامت و رشد مو با ژلاتین !


ژلاتین در بهبود ظاهر پوست و افزایش رطوبت پوست موثر است و مصرف ژلاتین همچنین می تواند ضخامت و رشد مو را نیز بهبود بخشد و از ریزش مو پیشگیری کند
ماه گرفتگی

دلیل ماه گرفتگی روی پوست کودکان


مشکلات پوستی به دلیل این که در ظاهر ما مشکل ایجاد می کند، دغدغه بزرگی است و یافتن راه چاره برای آنها از دیرباز هدف پزشکان و محققان بوده است. یکی از این مشکلات بروز ماه گرفتگی روی پوست است.
پوست زنان کره ای

جوانی پوست زنان کره ای با قانون 10 ثانیه !


پوست زنان کره ای ایده آل تمام زنان دنیاست ولی چرا و چگونه ؟ در میان نسخه ها و روش های قدیمی مردمان این کشور 5 راز پنهان وجود دارد که آنها را به پوست صاف ، کشیده و بدون لک رسانده است.