برو به :
نمناک سبک زندگی

خانه داری

گیاهان آپارتمانی

آموزش نگهداری گیاهان آپارتمانی


گیاهان آپارتمانی سر زنده و شاداب در فضای داخلی خانه نیازمند مراقبت زیادی هستند که در این مطلب با توصیه ها و تجربه های یک فرد علاقمند به گیاهان آپارتمانی آشنا می شویم.
گل داوودی

آشنایی با نحوه پرورش و نگهداری از گل داوودی


گل داوودی گل فصل پاییز و نیمه اول زمستان از خانواده کمپوزیته است که بزرگ ترین خانواده گیاهان گل دار را تشکیل می دهد. داوودی یک گل ویژه آسیاست که هم هوای آزاد را در فصل پاییز تاب می آورد و هم می تواند یک گل گلخانه ای باشد.
گیاهان دارویی

ضدعفونی خانه با گیاهان دارویی


دود کردن اسفند به همراه گلپر، زاج و کندر و برخی گیاهان دارویی علاوه بر خوشبوکنندگی فضای منزل سبب ضدعفونی و تصفیه هوا می شود.
آجیل شب یلدا

نمونه های جدید از تزیین آجیل شب یلدا+عکس


در شب یلدا اولین شب زمستان که به بلندترین شب سال معروف است مردم دور هم جمع می شوند و جشن می گیرند،آجیل شب یلدا یکی از خوراکی های این شب برای پذیرایی از مهمان ها می باشد.
برنج‌ تقلبی

راه ساده برای تشخیص برنج تقلبی


تولیدکنندگان چینی در حقیقت برنج تقلبی تولید شده از پلاستیک و نشاسته سیب زمینی را به فروش می رسانند که البته رایحه برنج را نیز به آن می افزایند.
بستن چمدان

روش صحیح گذاشتن لباس ها داخل چمدان


وقتی قرار است لباس های یک هفتهٔ خود را درون یک چمدان مسافرتی جا بدهید. برای آنکه البسه چروک نشود و از فضای چمدان بهتر استفاده شود راهکارهای ارائه شده در این مطلب را امتحان کنید.