برو به :
نمناک سبک زندگی

خانه داری

کتری و قوری

نکات مهم درانتخاب کتری و قوری مناسب


در بسیاری از خانه های امروزی می توانید در کنار سماورهای برقی یک کتری و قوری را برای مصارف روزانه ببینید. شما هم می توانید از سماور خود به عنوان المان دکوری در کنار کتری و قوری در فضای آشپزخانه خود استفاده نمایید.
گیاهان آپارتمانی

علت پژمرده شدن گیاهان آپارتمانی


کمبود آفتاب مهمترین علت رشد ضعیف اکثر گیاهان آپارتمانی است هر چند گلدان ک.چک هم گیاه را محبوس می کنند واجازه گسترش به برگ ها را نمی دهد.
تمیز کردن آکواریوم

روش تمیز کردن آکواریوم آب شیرین


شاید لازم به ذکر نباشد که هرآکواریمی بدون فیلتر به آب راکد و آلوده ای تبدیل خواهد شد که به سرعت باعث میکرب و بیماری خواهد شد.ولی فیلترها به تنهایی قادر به تمیز کردن آکواریوم و بهداشت ان نیستند پس به موارد زیر هم دقت کنید.
خانه داری

فوت و فن خانه داری حرفه ای


ما در این مطلب به فوت و فن خانه داری بصورت حرفه ای و کارامد میپردازیم تا خانه داری را بصورت بهتر و بدون خستگی و ناراحتی انجام بدید.
خوشبو کردن خانه

روشهای خوشبو کردن خانه


یک کدبانو باید علاوه بر تمیز نگه داشتن خانه و نظافت بصری آن، مراقب خوشبو کردن خانه نیز باشد و نگذارد اتاق های خانه بوی نامطبوع بگیرند. روش های ساده ای وجود دارد که می توان با کمک آنها بوی خوشی در فضای خانه به وجود آورد.
ظروف آشپزخانه

کدام ظروف آشپزخانه خطرناک هستند؟


اکنون تنوع زیادی از نظر ظروف آشپزخانه در بازار وجود دارد اما با شناخت بیشتر نسبت به آنها می توانید هنگام خرید، انتخاب آگاهانه تری داشته باشید.
پوست پرتقال

کاربردهای باورنکردنی پوست پرتقال


یکی از فواید پوست پرتقال خاصیت شفافیت بخشی آن به پوست است. افرادی که پوست های چرب دارند می توانند از پوست این میوه برای نرمی پوستشان استفاده کنند.