برو به :
نمناک سبک زندگی

خانه داری

بوگیر کفش

آموزش درست کردن بوگیر کفش در خانه


پس از فعالیت های روزانه و قرار گرفتن پا داخل کفش بوی ناخوشایندی از پا و کفش استشمام می شود.برای از بین بردن بوی بد کفش و پا در این مطلب با نحوه درست کردن بوگیر کفش اشنا می شویم.
دوخت های سنتی

نحوه شستشو و اتو کشی انواع دوخت های سنتی


شستن پارچه های ملیله دوزی ، سرمه دوزی و منجوق دوزی و انواع دوخت های سنتی فوت و فنی دارد که باید مراقب بود تا از ارزش این صنایع دستی کم نشود. در این مقاله شما را با این فوت و فن آشنا می کنیم.
گیاهان خوراکی

سبزی کاری و نگهداری از گیاهان خوراکی در خانه


داشتن گیاهان خوش عطر و طعم در آشپزخانه خواسته ای غیر معقول نیست! در حین آشپزی سبزی و ادویه های تازه را بچینید و به وعده های خوش طعم خود اضافه کنید. نگهداری و مراقبت از گیاهان خوراکی در خانه را جزو وظایف روزانه تان قرار دهید.
پاک کردن پنجره ها

مراحل اصولی تمیز کردن شیشه پنجره ها


یادتان باشد که هیچ کس تمیر کردن پنجره ها را دوست ندارد، چون اصلا"کار دوست داشتنی ای نیست. ولی حالا که قرار است زحمت بکشید، نگذارید با کمی اهمال و بی توجهی زحماتتان هدر رود.
خانه تکانی

نکات ایمنی در خانه تکانی سال نو


با نزدیک شدن به روزهای پایانی سال، خانه تکانی و تمیز کردن خانه علاوه بر لذت مضاعفی که دارد متأسفانه گاهی بر اثر عدم آگاهی و عدم رعایت نکات ایمنی حوادثی به وقوع می پیوندد.
اتو کردن

آموزش تصویری اتو کردن صحیح پیراهن مردانه


بسیاری از مردم اتوی پیراهن مردانه را کاری مشکل می دانند. در حالی که اگر اصول اتوکشی را رعایت کنید، کار بسیار راحتی است. در این مبحث روش اتو کردن پیراهن مردانه با تصویر توضیح داده شده است.