برو به :
نمناک سبک زندگی

خانه داری

وسایل آشپزخانه

آلوده‎ترین وسایل آشپزخانه کدامند؟


پس از تحقیقات انجام شده مشخص شد آشپزخانه آلوده ترین مکان خانه است، محققان با بررسی بر روی وسایل آشپزخانه متوجه شدند که کدام بخش آشپزخانه از همه کثیف تر است.
خانه بهم ریخته

آماده کردن سریع خانه بهم ریخته برای مهمان ناخوانده


چگونه فضای خانه بهم ریخته را برای یک مهمان سرزده آماده کنیم .برای حل این مشکل باید بدانید که تنها موارد خاصی که در خانه مورد توجه میهمان ها قرار میگیرند را تا قبل از آمدن آن ها این مکان ها را حتما تمیز کنیم.
مگس

راه های خلاصی از شر پشه و مگس


با شروع فصل تابستان و گرما موضوعی که مجدادا باید با آن دست و پنجه نرم کنیم، حضور پشه ها، مگس ها و به صورت کلی حشرات مزاحم است. برای رهایی از دست مزاحمت های این موجودات با ما همراه باشید.
پیوند کاکتوس

روش پیوند زدن کاکتوس


بیشتر کاکتوس ها بعد از 5 - 4 سال گل می دهند، ولی اگر روی پایه مناسب پیوند زده شوند می توان سن گلدهی شان را خیلی پایین آورد.
گرد و غبار

راههای خلاصی از شر گرد و غبار خانه


گرد و غبار یکی از معضلات افراد خانه دار و خانه هاست که هر چند روز یک بار گرد و غبار هایی که روی وسایل خانه می نشیند را بایدتمیز کنیم .با ما همراه شوید و با چند راهکار ساده برای مبارزه با گرد و خاک هم در زمان و هم در انرژی صرفه جویی کنید.
حمام

اشتباهات تکراری در شستن حمام


یکی از مکان هایی که تمیز کردن آن خیلی با اهمیت است و باید در نظافت آن خیلی دقت کرد حمام است چرا که ممکن است در هنگام نظافت و شستشوی حمام خود اشتباهات زیادی مرتکب شوید و با این کار موجب کثیف تر شدن آن شوید .
تمیزکاری

فوت و فن تمیزکاری خانه در کمترین زمان


تمیزکاری هر خانه ای، هم وقت زیادی می گیرد و هم بسیار خسته کننده به نظر می رسد.برای این که خانه ای پاکیزه داشته باشید و از طرفی همه وقت خود را نیز صرف شستن و سابیدن نکنید، بهتر است به دستورالعمل های زیر دقت کنید.
گل مینا

آشنایی با نحوه پرورش و نگهداری از گل مینا


این گیاه از خانواده Asteraceae (گل ستاره ای)میباشد و بومی اروپا و مناطق معتدل آسیا میباشد و در شمال ایران نیز به خوبی می روید.گل مینا قابلیت رشد در مراتع و مزارع و جنگل را هم دارد.