برو به :
نمناک سبک زندگی

خانه داری

لباس

چگونه لباس های اپل دار را بشوییم


اولین گام برای نگهداری درست از لباس های با ارزشتان این است که بدانید روش شستشوی لباس ها و پارچه های مختلف متفاوت است و البته لیبل شستشوی لباس همیشه همه حقیقت را در مورد نگهداری آن لباس به شما نمی گوید.
صابون

آموزش ساخت صابون خوشبو در منزل + تصاویر


تهیه صابون خانگی بسیار ساده است؛ با ترکیب رنگ ها و رایحه های مختلف می توانید به سادگی صابون خانگی مخصوص خودتان را بسازید. برای ساخت این صابون ها می توانید از پودر صابون یا صابون آب شده استفاده کنید و با افزودن کمی دانه خشخاش جلوه زیبایی تری به صابون ها بدهید.
قارچ

روش نگهداری طولانی مدت قارچ


اگر می خواهید قارچ های تازه ای که خریداری کرده اید را برای مدت زمان طولانی نگه داری و حفظ کنید، تا هر زمان که خواستید از آن ها استفاده کنید، می توانید از روش منجمد کردن قارچ ها استفاده کنید.
تمیز کردن حمام

ترفندهای طبیعی برای خوشبو کردن حمام


حمام به دلیل رطوبت بالایی که دارد، از آلوده ترین جاهای خانه است و باید به طور مرتب تمیز شود. در این مطلب تمیز کردن حمام با روش های طبیعی و بهداشتی را برای شما بیان میکنیم.
گیاه فیلودندرون

آشنایی با نحوه پرورش و نگهداری از گل فیلودندرون


یکی از گل های همیشه سبز آپارتمانی به نام فیلودندرون است که رنگ سبز براق آن بسیار چشمگیر است. این گیاه از خانواده ی آراسا می باشد. از این گیاه به دو شکل وجود دارد. یکی نوع بالا رونده و دیگری غیر بالا رونده.