اشعاری-زیبا-از-یغما-گلرویی

اشعاری زیبا از یغما گلرویی


اشعاری بسیار زیبا و خواندنی از یغما گلرویی . تو را دوست می دارم به سان کودکی که آغوش گشوده ی مادر را!شمع بی شعله ای که جرقه را!
آرامگاه-قیصر-امین-پور

آرامگاه شاعر قیصر امین پور + عکس


آرامگاه شاعر فقید قیصر امین پور، با طراحی حسین خسروجردی ساخته و در سال 1389 مصادف با سومین سالگرد درگذشت این شاعر در گتوند(یکی از شهرهای بختیاری نشین استان خوزستان) رونمایی شد.
حکایت

حکایت خواندنی از تاریخ بیهقی


حکایت خواندنی از تاریخ بیهقی. بونصر گفت ای سبحان اللّه زری که سلطان محمود به غز و از بتخانه ‎ها بشمشیر بیاورده باشد و بتان شکسته و پاره کرده و آن را امیر المۆمنین می‎ روا دارد ستدن آن.
نابینا

حکایت مرد نابینا و مرد فضول


حکایت مرد نابینا با مرد فضول نادان. روزی روزگاری مرد نابینایی در شب تاریک سبویی بر دوش و چراغی در دست داشت و به راهی می رفت.
اشعار زیبا

اشعاری زیبا از عبید زاکانی


اشعاری بسیار زیبا از عبید زاکانی. ز سوز عشق من جانت بسوزد همه پیدا و پنهانت بسوزد ز آه سرد و سوز دل حذر کن که اینت بفسرد وانت بسوزد
باباطاهر

اشعاری زیبا از بابا طاهر


اشعاری ناب از دو بیتی های بابا طاهر. دلی دیرم خریدار محبت کز او گرم است بازار محبت لباسی بافتم بر قامت دل ز پود محنت و تار محبت
اشعاری زیبا

اشعاری زیبا از پروین اعتصامی


اشعاری برگزیده و زیبا از پروین اعتصامی. غنچه ای گفت به پژمرده گلی - که ز ایام، دلت زود آزرد - آب، افزون و بزرگست فضا - ز چه رو، کاستی و گشتی خرد
مصاحبه استخدام

داستان کوتاه مصاحبه استخدام


سوال مصاحبه : یک شب بسیار سرد و توفانی، در جاده ای خلوت رانندگی می کنید، ناگهان متوجه می شوید که سه نفر در ایستگاه اتوبوس، به انتظار رسیدن اتوبوس، این پا و آن پا می کنند و در آن باد، باران و توفان چشم به راه کمک هستند.
داستان خوبی و بدی

داستان کوتاه خوبی و بدی


داستان کوتاه .وقتی بدی می بینیم باید روی شن ها بنویسیم تا به راحتی با جریان آب شسته شود و وقتی محبتی در حق ما می شود باید روی سنگ سختی حک کنیم تا برای همیشه بماند.
حکایت

حکایت سه پله بالاتر


این سه پله را که من بالاتر نشسته ام به آن اندازه ای است که من می دانم و شما نمی دانید و به اندازه معلوماتم بالا رفته ام. اگر به اندازه مجهولاتم می خواستم بالا روم، لازم بود منبری درست می شد که تا فلک الافلاک بالا می رفت.