برو به :
نمناک دنیای مد

دکوراسیون آشپزخانه

پرده آشپزخانه

پرده آشپزخانه مدرن را چطور انتخاب کنیم؟


پرده آشپزخانه در تنها بخش نورگیر آن نصب می شود پس می تواند در محیط تاثیر گذار باشد. اصولی که در انتخاب پرده ی آشپزخانه باید بدانید، تطابق آن با رنگ و طرح دیوارها و کابینت آشپزخانه شماست.
نورپردازی آشپزخانه

نورپردازی آشپزخانه های مدرن


نورپردازی آشپزخانه یعنی تکمیل جلوه و زیبایی دکوراسیون و کابینت آشپزخانه . استفاده از نورهای ال ای دی و نورپردازی مخفی در کابینت های زمینی و دیواری بخشی از طراحی دکوراسیون آشپزخانه است.
کابینت و دکوراسیون آشپزخانه

کابینت و دکوراسیون آشپزخانه فرانسوی ها


کابینت و دکوراسیون آشپزخانه در هر کشوری سبک و استایل خاصی دارد که طراحان کشور فرانسه در این زمینه ، نظم ظاهری و بیشترین استفاده از فضا را در صدر طراحی و اجرا قرار می دهند.
فضای بالای کابینت

فضای بالای کابینت را زیبا کنید


فضای بالای کابینت آشپزخانه را نادیده نگیرید. اگر فضای بین کابینت و سقف آشپزخانه ی شما به راحتی در تیررس دید است پس این خلا دکوراسیون آشپزخانه تان را برطرف کنید.
دکوراسیون آشپزخانه

دکوراسیون کامل آشپزخانه هایی متفاوت


دکوراسیون آشپزخانه های مدرن و امروزی بخشی از متنوع ترین ها در دنیای طراحی دکوراسیون داخلی منزل هستند . دکوراسیون هایی برای آشپزخانه های کوچک و بزرگ.
دکوراسیون آشپزخانه 2015

برترین دکوراسیون های آشپزخانه 2015


بهترین دکوراسیون ها و کابینت های مدرن آشپزخانه 2015 که توسط ماهرترین طراحان داخلی دنیا طراحی و اجرا شده اند را برایتان جمع اوری کرده ایم که مشاهده می کنید.
مدل کابینت آشپزخانه

مدل کابینت آشپزخانه 2015 متفاوت و زیبا


مدل کابینت آشپزخانه های لوکس و متفاوت که همگی نتیجه طراحی دکوراتورهای ماهر دنیا هستند می تواند ایده هایی باشد برای شما که می خواهید آشپزخانه ای شیک و زیبا داشته باشید.
کابینت آشپزخانه 2015

کابینت آشپزخانه 2015 - سری 3


کابینت آشپزخانه 2015 و آخرین طراحی های منحصر به فرد در زمینه ی دکوراسیون آشپزخانه مدرن و امروزی به سبک های مختلف را در ادامه مشاهده می کنید.
کابینت

جدیدترین مدلهای کابینت آشپزخانه 2015 + عکس


آشپزخانه به عنوان قلب خانه از اهمیت خواصی بر خوردار است و همانطور که میدانیم کابینت اصلی ترین بخش و قسمت آن است. در ادامه نمونه هایی از شیکترین مدل های کابینت آشپزخانه را باهم خواهیم دید.
دکوراسیون بافتنی

دکوراسیون متفاوت از جنس بافتنی + تصاویر


دکوراسیون متفاوت بافتنی نتیجه ی تلاش 50 هنرمند خلاق است که تمام اجزای ریز و درشت خانه ای را با بافتنی های رنگی طراحی و ساخته اند که در نوع خود سبکی خارق العاده است.