مشتری شرکت بیمه
بسیاری از افراد با کارهای مختلف به دنبال گرفتن خسارت از شرکت بیمه هستند و حالا ماجرای مردی را بشنوید که برای خسارت گرفتن دست به کاری عجیب و باورنکردنی زد.

اقدام احمقانه مشتری شرکت بیمه برای دریافت خسارت

یک مرد بلغارستانی به خاطر پریدن عمدی جلوی قطار در حال حرکت، دستگیر شد، مردی که هر دو پایش را قطع کردند و اکنون روی ویلچر می نشیند و همه این ها به خاطر این بود که 3.2 میلیون دلار از بیمه دریافت کند.

"ساندور سی.اس" بلغارستانی هر دو پایش را در یک تصادف بسیار وحشتناک در سال 2014 از دست داد. چنانچه در بخش سرگرمی نمناک میخوانید، او اینگونه اظهار کرد که :"در تاریخ 30 جولای سال 2014 نزدیک ایستگاه قطار در حال پیاده روی بودم که وجود یک تکه شیشه بر سر راهم باعث شد تا تعادلم را از دست بدهم و جلوی قطار بیفتم."

جراحتی که برای دو پایش اتفاق افتاده بود، بسیار شدید بود؛ تا جایی که مجبور شدند برایش پای مصنوعی بگذارند و او ماه ها روی ویلچر بود.

قطع پا در اثر تصادف با قطار

اصرار شرکت بیمه بر عمدی بودن ماجرا

مردی که به خاطر دریافت حق بیمه؛ خودش را جلوی قطار در حال حرکت انداخت حالا به دردسر بزرگی دچار شده. اگر چه شرکت بیمه در هفت سال گذشته به دنبال جمع آوری مدارک بود تا اثبات کند که او عمداً این کار را کرده تا از بیمه پول دریافت کند. مقامات بلغارستانی به کار او مشکوک بودند تا این که تحقیقات لازم انجام شد ؛ حتی راننده قطار هم شهادت داد که این مرد خودش را به یکباره جلوی قطار انداخته بود.

با وجود تلاش های زیادی که همسر این مرد داشت اما بیمه به خاطر عمدی بودن تصادف، قبول نکرد که مبلغ را پرداخت کند. اکنون آن ها نه تنها یک ریال هم از بیمه دریافت نکرده اند، بلکه این مرد هر دو پایش را از دست داده و زندگی سختی را سپری می کند و حتی نمی تواند در شغلش هم مشغول به کار باشد.

او به خاطر جرمی که انجام داده، به دو سال حبس محکوم شده و باید 6 هزار و 300 دلار جریمه پرداخت کند. البته این اولین باری نیست که افراد به خاطر دریافت حق بیمه خود و جان شان را به خطر می اندازند.

ماجرای عجیب شرکت بیمه و مشتری؛ شوکه می شوید

52
این مطلب مفید بود ؟20
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ن/ز.ت
وبگردی