لاغری هالیوودی ها
تغییر چهره باور نکردنی ستاره هالیودی با کاهش وزن توجه بسیاری از افراد دنیا را به خود جلب کرده است به طوری که بسیاری از مردم به دنبال راز لاغری آن هستند.

داستان لاغری کلی آزبورن و تغییر چهره قابل توجه آن

این روزها آزبورن های با ظاهری متفاوت در بین دیگران دیده می شود و تصاویر منتشر شده ی جدید او توجه همه را به خود جلب کرده است. این بازیگر و خواننده، توانسته 38 کیلو کاهش وزن نیز داشته است. آزبورن عکس های خود را با ظاهر جدیدش در صفحه اجتماعی اینستاگرام خود به اشتراک می گذارد. لاغری او به حدی برای دیگران جذاب بوده که باعث شده است آن ها هم سعی کنند تا اطلاعات بیشتری در مورد او داشته باشند.

لاغری

افراد معروف هم زیر پست های او کامنت های این چنینی می گذارند:

" خدای من چقدر لاغر شدی".

او هم به بعضی از افراد سرشناس و همکارانش این گونه پاسخ می دهد:

" درسته . چون از آخرین باری که شمارو دیدم، دقیقاً 38 کیلو وزن کم کردم. باورت می شه؟ " 

به خودم می بالم و احساس خوبی از لاغری دارم

آزبورن در گفت و گو با مجله هلث گفت:

«احساس می کنم سبک شده ام و می توانم پرواز کنم. وقتی چاق هستی، انگار تکه سنگ بزرگی روی سینه ات گذاشته اند تا زجر بکشی.»

در همین هفته آزبورن یک عکس از اندام لاغر خود با لباس های جدید منتشر کرد و زیر آن نوشت:

بله. به خودم می بالم چون سخت تلاش کردم و احساس خوبی بابت این اتفاق دارم . آزبورن در مورد تلاش هایش برای ترک مواد و کاهش وزن صحبت های زیادی کرده است و آن را در خاطرات سال 2017 به ثبت رسانده است. او این گونه نقل کرد که حتی در مورد رفتن به باشگاه مردد بودم، زیرا دوست نداشتم در بین افراد لاغر ورزش کنم .

 آزبورن

تصمیم آزبورن برای لاغری بعد از یک میهمانی

انتخاب آزبورن در یک میهمانی بزرگ به عنوان چاق ترین فرد سبب ایجاد انگیزه در او برای لاغری شد و او تصمیم گرفت با تغییر رژیم غذایی و کاهش مصرف موادغذایی 23 کیلوگرم وزن کم کند. او می گوید :شرکت در برنامه «Dancing With The Stars» باعث شد که با رژیم های غذایی سالم و فعالیت های بدنی که به کاهش وزن کمک می کند، بیشتر آشنا شوم. در سال 2010 میلادی این هنرپیشه 26 ساله توانست با تمرین های ورزشی و حرکات موزون به وزن ایده آل برسد و پیشنهادهای فراوانی برای نقش آفرینی در فیلم ها و سریال های مختلف دریافت کند. 

تغییر چهره کلی آزبورن بعد 38 کیلو لاغری

4.37
این مطلب مفید بود ؟61
منبع : بخش ورزش و تناسب اندام نمناک/ن/م.ح
وبگردی