مهران غفوریان و دخترش

جشن تولد شیک دختر مهران غفوریان + تصاویر

تاریخ انتشار : 15 بهمن 1401کد مطلب : 89779زمان مطالعه : 2 دقیقه
مهران غفوریان که همیشه ابراز علاقه خود به دخترش را در صفحه شخصی اش منتشر می کند تصاویری از جشن تولد شیک او را به اشتراک گذاشت.

دختر مهران غفوریان و جشن تولدی زودهنگام

مهران غفوریان بازیگرطناز کشورمان که چند سالیست از شکل و شمایل تپل قبلیش خارج شده و با چهره و استایل متفاوت نه تنها در عرصه طنز بلکه در نقش های جدی نیز مخاطبانش را شگفت زده کرده است،به مناسبت تولد دخترش هانا تصاویری از جشن تولد او را منتشر نمود.

در ادامه این بخش از نمناک عکس های مهران غفوریان و خانواده اش را در جشن تولد دخترش هانا منتشر نموده ایم.

مهران غفوریان که با نقش بامزه بهروز خالی بند در سریال زیر آسمان شهر در تلویزیون شناخته شد، در استوری اینستاگرامش عکس هایی از جشن تولد 4 سالگی دخترش هانا را منتشر کرد و به او ابراز علاقه نمود.

مهران غفوریان در توضیح این عکس ها نوشت:

البته که هانا تولدش 15 بهمن و روز پدره، که خیلی عاشقشه.

هانا غفوریان

تولد 4 سالگی هانا دختر مهران غفوریان

مختصر بیوگرافی مهران غفوریان، بازیگر نقش بهروز زیر آسمان شهر

مهران غفوریان متولد 3 شهریور 1353 در تهران است. پدر او ناخدای نیروی دریایی و مادرش معلم و اهل تبریز است و تنها یک برادر موزیسین بزرگتر از خود بنام مهدی دارد.

این بازیگر متاهل است و در دیماه سال 93 با آرزو کمانی ازدواج کرده و دختری به نام هانا دارد که متولد 15 بهمن 1397 می باشد. همسر مهران غفوریان بازیگر نیست اما در عرصه مدلینگ فعالیت میکند و عکس هایی از او به عنوان مدل تبلیغاتی در فضای مجازی منتشر شده است.

خانواده مهران غفوریان

مهران غفوریان و همسرش آرزو کمانی و دخترشان هانا

فیلم و سریال های مهران غفوریان

مهران غفوریان در آثار مختلفی چون نوبت لیلی، نیسان آبی، خاتون، قورباغه، زیر آسمان شهر، خالتور، داش آکل، ما همه با هم هستیم، جوکر و... بازی کرده است.

جشن تولد شیک دختر مهران غفوریان + تصاویر

4.511
این مطلب مفید بود ؟101
وبگردی