رابطه زناشویی موفق

رفتار با زنان یائسه
یائسگی با تغییرات زیاد جسمی و همچنین عاطفی همراه است که عدم آگاهی از نحوه رفتار با این زنان می تواند آسیب روحی جدی برای آن ها به وجود آورد.
زندگی مشترک خسته کننده

راه درست رهایی از زندگی مشترک خسته کننده

زمان مطالعه : 6 دقیقه
اگر زندگی مشترک خسته کننده و کسل کننده ای دارید , با پیروی از چند راه حل ساده , شور و شوق به زندگی زناشویی شما باز میگردد
انتظارات همسر

زنان عاقل به این خواسته شوهر نه می گویند!

زمان مطالعه : 2 دقیقه
ازدواج یک امری دو طرفه است که هر یک هدف و انتظاراتی دارند و توقع دارند که طرف مقابل به آن ها توجه کند.
افراط در دوست دارم

مردی که زیاد دوستت دارم می گوید شاید....

زمان مطالعه : 5 دقیقه
این روزها زیاد میبینیم کسانی که دوستت دارم و کلمه های عاشقانه برایشان تیکه کلام شده و به همین دلیل باور کردن حس عشق واقعی در میان مدعیان عشق، سخت شده است.
راز زندگی مشترک

این موارد همسرت رو به کسی نگو

زمان مطالعه : 4 دقیقه
در زندگی مشترک یکی از اصلی ترین رکن ها اعتماد است، قسمت بسیار زیادی از زندگی مشترک شما باید محفوظ و بین دو نفرتان باقی بماند اینگونه مشکلی هم پیش نمی آید.
دوست نداشتن همسر

حس میکنی همسرت دیگه دوستت نداره؟

زمان مطالعه : 3 دقیقه
دوست داشتن و علاقه یکی از مهم ترین ملاک ها برای یک رابطه زناشویی است، اما بعد از مدتی ممکن است فکر کنید علاقه همسرتان به شما کم شده و دیگر دوستتان ندارد.
دروغ به خود

دروغ هایی درمورد زندگی مشترک که نباید باور کنید

زمان مطالعه : 7 دقیقه
در زندگی های مشترک برخی افراد دروغ هایی به خود می گویند و با افکار اشتباهی که دارند اختلالاتی در زندگی شان ایجاد می کنند.
زوج خوشبخت

کاری که زن و شوهرهای عاشق هر صبح انجام میدن

زمان مطالعه : 2 دقیقه
عادات صبحگاهی زوج های موفق کلید خوشبختی زندگی زناشویی آن ها است زیرا انرژی مثبت این عادت ها تمام طول روز با آن ها همراه است و باعث صمیمیت بیشتر زوجین میشود.
عادی شدن زندگی مشترک

واسه زندگی مشترک کسل کننده ات راه حل میخوای؟

زمان مطالعه : 4 دقیقه
برخلاف دیدگاه بسیاری از افراد عادی شدن زندگی مشترک امری طبیعی نیست و تاثیرات مخربی بر رابطه میگذارد پس باید به دنبال راه حل هایی برای جلوگیری از آن باشید.
جلب توجه شوهر

میخوای همه توجه شوهرت، مال تو باشه؟

زمان مطالعه : 4 دقیقه
متاسفانه عشق و علاقه در رابطه برخی از زوجین بعد از مدتی رنگ می‌بازد، پس لازم است راه های جلب توجه شوهر برای ایجاد رابطه زناشویی پایدار را بشناسید.
پشیمانی از ازدواج

توصیه طلایی به اونایی که از ازدواجشون پشیمونن

زمان مطالعه : 3 دقیقه
زندگی مشترک سراسر شادی نیست و برای برخی ممکن است خسته کننده باشد که باعث پشیمانی آن ها از ازدواج میشود البته راه حل هایی برای جلوگیری از بروز این حس وجود دارد.
زندگی مشترک

مواد لازم برای داشتن یه زندگی مشترک رویایی

زمان مطالعه : 3 دقیقه
همه ی ما رویای داشتن زندگی مشترک شاد و موفق را در سر داریم اما راه رسیدن به آن را نمیدانیم درحالیکه برای داشتن زندگی مشترک رویایی باید نکات مهمی را رعایت کرد.
زندگی موفق زناشویی

خوشبختی در زندگی زناشویی ساده می شود

زمان مطالعه : 5 دقیقه
زندگی موفق زناشویی راز و رمز پیچیده ای ندارد تنها کافیست بدانیم که ما انسان ها می توانیم با روش های درست و ماندگار زندگی عاشاقانه و زیبایی را برای خود و همسرمان بسازیم.
بعد از رابطه زناشویی

نوشیدنی که بعد رابطه زناشویی، حتما باید خورد

زمان مطالعه : 2 دقیقه
مصرف مواد مغذی بسیاری برای بعد از رابطه زناشویی توصیه شده است اما مصرف یک نوشیدنی خاص بسیار حائز اهمیت است و نباید نوشیدن آن بعد از رابطه زناشویی فراموش شود.
رابطه زناشویی

اشتباه بدی که خیلی ها بعد رابطه زناشویی انجام میدن

زمان مطالعه : 2 دقیقه
رابطه زناشویی بخش مهمی از زندگی مشترک است اما زوج های اطلاعات کافی از باید ها و نباید های این رابطه ندارند و اشتباهاتی را بعد از رابطه زناشویی انجام میدهند.
صفحه 1 از 3