رابطه زناشویی موفق

رفتار با همسر
ارزشی که همسرتان در زندگی مشترک برای شما قائل است تاثیر بسزایی بر موفقیت زندگی زناشویی شما دارد و برای تشخیص آن تنها به رفتارهای همسرتان دقت کنید.
راز زندگی مشترک

حرفی در مورد همسرت که نباید به کسی بگی

زمان مطالعه : 4 دقیقه
در زندگی مشترک یکی از اصلی ترین رکن ها اعتماد است، قسمت بسیار زیادی از زندگی مشترک شما باید محفوظ و بین دو نفرتان باقی بماند اینگونه مشکلی هم پیش نمی آید.
افکار سمی

آقا؛ در مورد خانمت اینطوری فکر کنی، زندگی رو باختی

زمان مطالعه : 2 دقیقه
نوع رفتار هر فرد از افکار او سرچشمه میگیرد پس اگر آقایان دوست ندارند در زندگی زناشویی با مشکلات جدی رو برو شوند باید این افکار را درمورد همسرشان درو بریزند.
راز زندگی زناشویی موفق

راز زندگی زناشویی زوج های موفق چیست؟

زمان مطالعه : 3 دقیقه
اغلب زوج ها در زندگی مشترک خود دچار مشکل می شوند، برای داشتن یک زندگی موفق راز هایی وجود دارد که در ادامه از آن ها مطلع خواهید شد.
جذب عشق همسر

راحت ترین راه برای اینکه همسرت جذبت بشه

زمان مطالعه : 3 دقیقه
عشق اصلی ترین پایه در زندگی زناشویی موفق است و با عشق زندگی شیرین میشود پس برای جذب عشق همسر میتوانید از ترفندهای بسیار ساده و موثر کمک بگیرید.
حفظ رابطه از راه دور

توصیه به خانمهایی که شوهرشون سفر کاری زیاد میره

زمان مطالعه : 2 دقیقه
از نگرانی های افرادی که به دلایل مختلف از همسراشان دور هستند، حفظ کردن رابطه از راه دور است که لازمه ی آن آشنا بودن باچگونگی حفظ رابطه از راه دور است.
رفتار با زنان یائسه

اصول رفتار آقایان با همسر یائسه شان

زمان مطالعه : 4 دقیقه
یائسگی با تغییرات زیاد جسمی و همچنین عاطفی همراه است که عدم آگاهی از نحوه رفتار با این زنان می تواند آسیب روحی جدی برای آن ها به وجود آورد.
زندگی مشترک خسته کننده

راه درست رهایی از زندگی مشترک خسته کننده

زمان مطالعه : 6 دقیقه
اگر زندگی مشترک خسته کننده و کسل کننده ای دارید , با پیروی از چند راه حل ساده , شور و شوق به زندگی زناشویی شما باز میگردد
انتظارات همسر

زنان عاقل به این خواسته شوهر نه می گویند!

زمان مطالعه : 2 دقیقه
ازدواج یک امری دو طرفه است که هر یک هدف و انتظاراتی دارند و توقع دارند که طرف مقابل به آن ها توجه کند.
افراط در دوست دارم

مردی که زیاد دوستت دارم می گوید شاید....

زمان مطالعه : 5 دقیقه
این روزها زیاد میبینیم کسانی که دوستت دارم و کلمه های عاشقانه برایشان تیکه کلام شده و به همین دلیل باور کردن حس عشق واقعی در میان مدعیان عشق، سخت شده است.
دوست نداشتن همسر

حس میکنی همسرت دیگه دوستت نداره؟

زمان مطالعه : 3 دقیقه
دوست داشتن و علاقه یکی از مهم ترین ملاک ها برای یک رابطه زناشویی است، اما بعد از مدتی ممکن است فکر کنید علاقه همسرتان به شما کم شده و دیگر دوستتان ندارد.
دروغ به خود

دروغ هایی درمورد زندگی مشترک که نباید باور کنید

زمان مطالعه : 7 دقیقه
در زندگی های مشترک برخی افراد دروغ هایی به خود می گویند و با افکار اشتباهی که دارند اختلالاتی در زندگی شان ایجاد می کنند.
زوج خوشبخت

کاری که زن و شوهرهای عاشق هر صبح انجام میدن

زمان مطالعه : 2 دقیقه
عادات صبحگاهی زوج های موفق کلید خوشبختی زندگی زناشویی آن ها است زیرا انرژی مثبت این عادت ها تمام طول روز با آن ها همراه است و باعث صمیمیت بیشتر زوجین میشود.
عادی شدن زندگی مشترک

واسه زندگی مشترک کسل کننده ات راه حل میخوای؟

زمان مطالعه : 4 دقیقه
برخلاف دیدگاه بسیاری از افراد عادی شدن زندگی مشترک امری طبیعی نیست و تاثیرات مخربی بر رابطه میگذارد پس باید به دنبال راه حل هایی برای جلوگیری از آن باشید.
جلب توجه شوهر

میخوای همه توجه شوهرت، مال تو باشه؟

زمان مطالعه : 4 دقیقه
متاسفانه عشق و علاقه در رابطه برخی از زوجین بعد از مدتی رنگ می‌بازد، پس لازم است راه های جلب توجه شوهر برای ایجاد رابطه زناشویی پایدار را بشناسید.
صفحه 1 از 3