کشف پول
فردی که وسیله دست دوم خریداری می کند در هزینه هایش صرفه جویی کرده است اما موضوع جالب این فردی است که با خرید یک یخچال دست دوم میلیاردر شده است.

کشف اسکناس از یخچال دست دوم

خرید هر نوع وسیله دست دوم امری طبیعی است که این روزها به تعداد بالا بین افراد مختلف به صورت آنلاین صورت میگیرد و به قول معروف در این خرید هر دو طرف به نوعی سود میبرند، هم فردی که جنس بی استفاده ی خود را فروخته و هم فردی که آن را خریداری کرده است.

اما همیشه اینطور نیست و گاهی یکی از طرفین کاملا صاحب سود و طرف دیگر به شدت متضرر میشود، مثل موردی که در این بخش از نمناک خواهید خواند.

جاساز کردن پول نقد داخل یخچال

پلیس جزیره "ججو " منطقه ای واقع در کره ی جنوبی اعلام کرد که مردی در تاریخ 6 آگوست در حال تمیز کردن یخچال که به تازگی تحویل گرفته بود؛ متوجه چیزی شد. از قرار معلوم چیزی متعلق به فروشنده و صاحب قبلی یخچال در قسمت زیرین یخچال باقی مانده بود که هنگام فروش برداشتن آن را فراموش کرده است.

خریدار و صاحب جدید یخچال مورد نظر حین تمیز کردن یخچال متوجه شد که چیزی زیر یخچال چسبیده شده است، چیزی که با یک کاغذ مخصوص پوشانده شده است. این موضوع او را مشکوک کرد و با تصور اینکه مبادا این بسته چیزی مثل مواد مخدر باشد موضوع را به پلیس اطلاع داد.

جاساز پول در یخچال

پلیس پس از حضور در محل و بازکردن پوشش بسته زیر یخچال متوجه شد که مقدار زیادی اسکناس مثل یک گنج در آن قسمت جاسازی شده است، گنجی به اندازه ی 130.000 دلار . مرد خریدار با کمک پلیس به دنبال شناسایی فروشنده آنلاین یخچال و افرادی است که کارهای انتقال و تحویل یخچال را انجام داده بودند داشت اما موفق به پیدا کردن هیچ کدام از آنها نشد.

براساس گزارشات، به دلیل پیدا نشدن صاحب اصلی این پول و سرنخی از وی، صاحب جدید یخچال فعلا صاحب پول پنهان شده زیر یخچال محسوب میشود.

گزارشات نشان می دهد که بعضی از مردم کره جنوبی بیشتر به دنبال این هستند که پول نقد خود را در جایی در منزل نگهداری کنند و علاقه مند به سرمایه گذاری در بانک نیستند احتمال زیاد به همین دلیل چنین اتفاقی رخ داده و پول زیادی به مبلغ 130.000 دلار که متعلق به صاحب قبلی یخچال است دست بدست شده.

این میزان پول با قیمت فعلی دلار، ارزشی معادل 3.445.000.000 تومن دارد که در حال حاضر به همراه یخچال دست دوم در اختیار مردی است که یخچال را خریداری کرده است.

یخچال دست دوم صاحبش را میلیاردر کرد!!

4.832
این مطلب مفید بود ؟311
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ن/ز.ت
وبگردی