تسخیر قلب زنان
تسخیر قلب زنان کار دشواری نیست شما می توانید با چند راهکار ساده قلب همسر آینده تان را تسخیر کنید و خوشبخت ترین مرد دنیا شوید.

راز و رمز تسخیر قلب خانم ها توسط آقایان

اگر بتوانید قلب همسر آینده تان را به دست آورید و او را عاشق خود کنید، خوشبخت ترین مرد دنیا خواهید شد زیرا زنی که عاشق شد همه زندگی اش صرف عشقی می شود که درگیرش شده است. پس اگر در شروع یک آشنایی هستید، می توانید با راهکارهایی که در این بخش از خانواده پلاس نمناک آورده ایم ، قلب همسر آینده تان را تسخیر کنید و او را عاشق خود سازید.

صداقت داشته باشید

زن ها هیچ گاه دوست ندارند که از فرد مورد نظرشان دروغ بشنوند. اگر شما همواره درباره مسائل جزئی و یا کلی به همسرتان دروغ بگویید او را با اینکار بی اعتماد می کنید پس فقط در زمانی به یک خانم ها دروغ بگویید که پای زیبایی و اعتماد به نفس آنها در میان است مثلا اگر او درباره رنگ موهایش از شما پرسید همیشه به او بگویید که زیبا شده هر چند این حرف مغایر با نظرتان باشد.

بگذارید از خودش برایتان بگوید

زنان مردانی را دوست دارند که به حرف های آنان گوش دهد، پای دردلشان بنشیند، مردی که بتوانند با حرف زدن با او خود را کاملا به او معرفی کند، این کار یعنی گوش دادن سبب می شود شما بتوانید بهتر خانم مورد نظرتان را درک کنید و در نتیجه سوء تفاهم و عدم درک متقابل به وجود نمی آیند. زمانی که طرفین همدیگر را می شناسند و درک می کنند به بخشی از وجود یکدیگر تبدیل می شوند.

صحبت کردن 

به او توجه کنید

خانم ها جذب مردانی خواهند شد که به آنها توجه کنند زیرا خانم ها گاهی چه از لحاظ فیزیکی و چه از لحاظ روانی توانایی اینکه همیشه از خود مراقبت کنند را ندارند و بیشترین نیاز را به توجه دارند. آنها دوست دارند همسرشان در این مواقع در کنارشان باشد و مشکلاتشان را به دوش بکشد.

قدرتمند باشید

زنان مردهایی را دوست دارند که ضعیف نباشند و قوی باشند تا در کنار آنها احساس امنیت داشته باشند. قوی بودن از نظر زنان فقط قدرت جسمانی نیست بلکه آنان به مردی تکیه می کنند که در مواقع سخت زندگی از خود ضعفی نشان نمی دهد.

توانایی تامین معاش را داشته باشید

مطمئنا شما نمی توانید تنها با کلمات محبت آمیز قلب زنان را تسخیر کنید بلکه برای ادامه زندگی باید شما حتما منبع درآمدی داشته باشید و شغل آبرومندی داشته باشید تا بتوانید نیاز های مالی او را فراهم کنید اما نیازی نیست میلیونر باشید و فقط اگر توانایی های لازم برای کسب در آمد را دارید کافی است.

مرد شاغل

وفادار باشید

یک زن، مردی را می خواهد که تمام دنیایش حول او بچرخد و تنها او را ببیند، او تنها می خواهد در چشم شما زیباترین و بهترین زن دنیا و بهترین اتفاق زندگی شما باشد پس وفادار باشید و این احساس را به او انتقال بدهید و ببینید که چگونه خوشبخت ترین مرد دنیا می شوید.

لباس های خوب بپوشید

لباس هایی بپوشید که تمیز و مرتب باشد و دارای لکه یا پارگی نباشد. همچنین پوشیدن لباس های از مد افتاده نشان می دهد که ذهنتان درگیر قدیم است پس لازم است گاهی لباس مد روز بپوشید اما مدهایی که عجیب و غریب نباشد بلکه به جذاب شدن شما کمک کند.

عطر بزنید

مطمئنا زنان جذب مردانی نمی شوند که بوی بدی از آنها به مشام برسد بلکه آنها جذب زنانی خواهند شد که همواره بوی خوبی میدهند. پس مرتب دوش بگیرید، مواد ضد بوی بد استفاده کنید، مسواک بزنید و عطرهای ملایم استفاده کنید.

عطر زدن

اعنماد به نفس

خانم ها جذب آقایانی می شوند که اعتماد به نفس کافی دارند و هیچگاه خود را دست کم نمی گیرند پس اعتماد به نفس داشته باشید و هرگز خودتان را دست کم نگیرید و از خودتان تعریف کنید.

خودتان باشید

رفتارهای اغراق آمیز سبب دور شدن افراد از شما می شود، پس خود واقعیتان را نشان دهید و نقش کسی را که نیستید بازی نکنید.

به خانم ها احترام بگذارید

یک خانم در صورتی جذب شما خواهد شد که شما با خانم ها درست رفتار کنید و به آنها احترام بگذارید. خانم ها هیچگاه جذب مردانی نمی شوند که به خانم ها احترام کافی نمی گذارند. خانم ها قبل از اینکه جذب شما شوند، برخوردتان با دیگران را در نظر می گیرند پس مراقب رفتارتان باشید.

احساساتی باشید

متاسفانه بسیاری از آقایان فکر می کنند که هیچگاه نباید احساسات خود را بروز دهند اما آنچه سبب تسخیر قلب خانم ها می شود بروز احساسات از طرف آقایان است. هیچ کس از مردی که به او ابراز محبت می کند، بدش نمی آید. پس برای اینکه قلب همسر آینده تان را به دست آورید به او ابراز عشق نمایید و نشان دهید چقدر دوستش دارید.

برای آنها وقت بگذارید

یک مرد ایده آل از نظر خانم ها مردی است که برای آنها وقت می گذارد و تمام اوقات خود را به دوستانش اختصاص نمی دهد پس برای تسخیر قلب همسر آینده تان برای او وقت بگذارید و او را برای تفریح به بیرون ببرید.

مرد ایده آل

نشان دهید که مراقبش هستید

خانم ها دوست دارند که همسرشان از آنها مراقبت کند و حکم تکیه گاه را برایشان داشته باشد پس برای تسخیر قلب فردی که دوستش را دارید از او مراقبت کنید و برای او یک تکیه گاه باشید تا او بتواند در زندگی به شما اعتماد کند.

تسخیر قلب زنان با 14 رازی که هیچ کس به شما نمیگوید

4.2122
این مطلب مفید بود ؟10220
منبع : بخش سبک زندگی نمناک/ن/م.ح
وبگردی