دکوراسیون غذاخوری
سبک بومهین در دکوراسیون اتاق غذاخوری سبکی منحصر به فرد است که گاهی فضا را برونگرا و رویایی جلوه میدهد.

دکوراسیون اتاق غذاخوری بومهین

اتاق غذاخوری فضایی بین نشیمن و آشپزخانه است که معمولا در خانه های ایرانی نادیده گرفته میشود البته شاید محدودیت فضا باعث نادیده گرفتن آن میشود, به هر حال داشتن این فضا در هر خانه ای ضروری است.

سبک های مختلفی برای طراحی دکوراسیون اتاق غذاخوری وجود دارد مانند مینیمال, اسکاندیناوی, سنتی و... که امروز در دنیای مد نمناک متفاوت ترین سبک را به شما معرفی میکنیم به نام سبک بومهین.

دکوراسیون غذاخوری

دکوراسیون اتاق غذاخوری

دکوراسیون غذاخوری باید گرم و صمیمی باشد و طوری طراحی شده باشد که محیطی آرام برای غذا خوردن فراهم شود. سبکی که برای اتاق غذاخوری انتخاب میکنید مهمترین نکته در دکوراسیون است که بیشترین تاثیر را روی افراد میگذارد و انتخاب آن بستگی به سلیقه شما دارد.

سبک پیشنهادی ما سبک بومهین است که شاید تا به حال نشنیده باشد, در سبک بومهین آزادی نهفته است و هیچ محدودیتی در آن وجود ندارد.

دکوراسیون غذاخوری

دکوراسیون غذاخوری به سبک بومهین

سبک بومهین کاملا منحصر به فرد, رویایی و برونگرا است که شاید با سلیقه برخی از افراد هماهنگ نباشد. اما اگر سلیقه تان خاص باشد قطعا از این سبک استقبال میکند. نمونه هایی از دکوراسیون اتاق غذاخوری به سبک بومهین را برایتان جمع آوری کرده ایم که بیشتر با این سبک آشنا شوید.

دکوراسیون غذاخوری

دکوراسیون متفاوت اتاق غذاخوری 

دکوراسیون غذاخوری

دکوراسیون غذاخوری ساده 2018

دکوراسیون غذاخوری

دکوراسیون غذاخوری با میز خلاقانه

دکوراسیون غذاخوری

چیدمان اتاق غذاخوری بومهین 

اتاق غذاخوری

سبک جدید دکوراسیون اتاق غذاخوری

دکوراسیون ساده غذاخوری برونگرا به سبک بومهین

55
این مطلب مفید بود ؟50
منبع : بخش دنیای مد نمناک /ح
وبگردی