رنگ اتاق غذاخوری
رنگ اتاق غذاخوری جزئی از طراحی و دکوراسیون داخلی این بخش از خانه است ، در این بخش از دنیا مد نمناک تصاویری از طرح های تکمیل شده مدرن و زیبا از ان را خواهید دید.

رنگ های دیدنی برای اتاق غذاخوری

یکی از المان های مهم در طراحی و چیدمان دکوراسیون داخلی انتخاب یک رنگ مناسب و البته زیباست . رنگها به فضا روح می بخشند و در اتاقی که مخصوص سرو غذاست می توانند یکی از تحریک کننده های اشتها باشند .با استفاده از تغییر رنگ محل غذا خوردن را به فضایی دل نشین و زیبا تبدیل کنید، از رنگ قرمز گرفته تا رنگ های ملایم تر برای این فضاها به کار ببرید.

چندپیشنهادحرفه ای برای تغییررنگ اتاق غذاخوری

قرمز روشن :رنگ های سفید و بژ را کنار بگذارید و ریسکی انجام دهید و دیوارها را با رنگ قرمز نقاشی کنید.
رنگ اتاق غذاخوری
 
البته این رنگ برای همه افراد توصیه نمی شود و برای کاهش انرژی آن می توانید بخشی از دیوار را سفید کنید.
 
زرد خردلی : هوای گرم تابستان را با این رنگ خنک تر کنید این رنگ اشتها را تحریک می کند و مچنین می توانید پرده و صندلی و لوستر را هم با هم هماهنگ کنید. این پیشنها باعث درخشندگی بیشتر منزل می شود.
رنگ اتاق غذاخوری
 
آبی روشن : آبی روشن باعث خیرگی چشم می شود ، این رنگ روی دیوار بسیار خیره کننده است و وسایل روشن تاثیرات زیادی را روی اتاق می گذارد. قاب آینه و عکس ها را رنگ طلایی بزنید چون باعث گران قیمت دیده شدن می شود.
رنگ اتاق غذاخوری

مدل شیک دکوراسیون ورنگ اتاق غذاخوری

صورتی :این رنگ بسیار رمانتیک و قابل پسند برای نوجوان و جوانان است اگر تمایل داشته باشید می توانید کل دیوار ها را با صورتی نقاشی کنید. 
سبز تیره :با استفاده از این رنگ می توانید طبیعت را به منزل بیاورید ،سبز ویژگی آرامش بخشی هم دارد و مناسب وضعیت پر استرس جامعه است.
رنگ اتاق غذاخوری
 
پرتقالی : با استفاده از رنگ های شاد و دلربا انرژی را به منزل بیاورید همان طور که می دانید رنگ پرتقالی برای محل غذاخوری بسیار مناسب است . نکته قابل توجه این است که از رنگ نامناسب در محل مناسب استفاده کنید . با انتخاب رنگ مناسب به چشم درد تان پایان دهید و یا از وسایل دور پرتقالی برای چشم نوازی آشپزخانه استفاده کنید.
رنگ اتاق غذاخوری
 
بنفش : معمولا از رنگ بنفش بیشتر در اتاق خواب استفاده می شود اما می توانید اتاق نشیمن هم از این رنگ استفاده کنید چون این رنگ بسیار چشم گیر است.
رنگ اتاق غذاخوری
 
سبز نعناعی : محل غذاخوری را با رنگ نعناعی طراوات و شادی ببخشید و این رنگ روی دیوار و وسایل زیبا به نظر می رسد این رنگ با رنگ های دیگر ترکیب کنید که فضایی آرام و راحت بدست بیاید که بعد از یک روز کاری پر استرس بتوانید نهایت آرامش را ایجاد کنید.

8 انتخاب حرفه ای برای رنگ اتاق غذاخوری + تصاویر

3.67
این مطلب مفید بود ؟52
منبع : بخش دنیای مد نمناک /ز.ن
وبگردی