نشانه شوهر عاشق
همسرتان خیلی کم به شما ابراز علاقه می کند اما قلبا شما را دوست دارد ، اگر می خواهید مطمئن شوید که نشانه شوهر عاشق در او وجود دارد باید به رفتارهایش با دقت بیشتری نگاه کنید.

رفتارهایی که نشانه میدهد شوهر شما عاشق شماست حتی اگر به زبان نیاورد

هر یک از آقایان و خانم ها در روابط عاشقانه خود ، عشق و محبتشان را در راه های مختلف به زبان می آورند . اکثر زنان می گویند " من عاشقت هستم" و بدین شیوه عشق و علاقه خود را بیان می کنند و اقایان هم در رفتارهای روزمره خود بیان می کنند . اما گاهی اوقات ممکن است گیج شوید که آیا همسرتان شما را دوست دارد یا خیر؟! چراکه نحوه بیان و تفکر هریک از آقایان و خانم ها متفاوت است .
بنابراین ما در این بخش از نمناک تصمیم گرفتیم تا فهرستی از 6 مجموعه مشترک رفتاری به شما ارائه نماییم که اگر چنین رفتارهایی را در همسرتان دیدید ، مستقیما نشان دهنده عاشق بودن او به شما است با این که حتی به زبان نیاورد .
حقیقتا ما بر این باوریم که معنای واقعی عشق در کارهایی که شما انجام می دهید می باشد ، نه آنچه که فقط بیان کنید . گفتن این جمله " من عاشقت هستم " آسان است ولی عشق واقعی در عمل می باشد و باید به صورت عمل به همسرتان ابراز علاقه و عشق نمایید .

6نشانه که همسر شما عاشق شماست

1- او به حرف هایتان گوش می دهد
تحقیقات نشان داده است که خانم ها نسبت به آقایان بیشتر حرف همسرشان را گوش می دهند . آقایان نه تنها حرف شما را گوش می دهند همچنین در عمل نیز به شما عشقشان را ثابت می کنند وتوجه زیادی به شما می کنند و اگر این مورد را در همسرتان مشاهده کردید ، می توانید درک کنید که همسرتان مراقب شماست و توجه زیادی به شما می کند .
 
2- او نزد شما آسیب پذیریش را نشان می دهد 
مردان در نشان دادن رفتارهایی که نسبت به نظر بقیه یک ضعف باشد، بطور کلی ذاتا محتاط هستند . آنها احساس می کنند که همیشه باید پر قدرت جلوه داده شوند .
اما زمانیکه آقایان در رابطه عاشقانه هستند شروع به رها کردن این عادت می گذارند و احساسات واقعی خود را نشان می دهند . درک آسیب پذیر بودن آقایان کمی طول می کشد و اگر او برای شما کاری کرد که نشان دهنده عشق اوست می تواند در شما باعث اعتماد به نفس شود که شوهرتان عاشق شماست .
 
3- او چهره شما را در شرایط بد هم دوست دارد
اکثر مردم تلاش می کنند تا روزهای خوبشان را خاطر داشته باشند و این به این دلیل است که می خواهید فقط روزهای خوب و خوشی را با همسرتان داشته باشید و در کل نسبت به زندگی احساس خوبی داشته باشید . اما هنگامی که رابطه واقعی صورت می گیرد زمان بیشتری را بایکدیگر صرف می کنید و نسبت به یکدیگر راحت تر هستید .پس از ورود به رابطه دوستانه واقعی دیگر برای همسرتان ضروری نیست که آرایش کنید چراکه او عاشق شما شده است و خواهد بود .
بنابراین هر زمانی که همسرتان به شما ابراز علاقه کرد و گفت " تو چه زیبا هستی" بدانید شما را بسیار دوست دارد و او را کاملا بپذیرید چراکه او کاملا عاشق شماست .
نشانه شوهر عاشق 
رفتار و نشانه شوهر عاشق که عشقش را به زبان نمی آورد
4-او نسبت به شما مغرور است 
زمانی که مردی واقعا عاشق یک خانم شود ، او این علاقه را با لاف زدن نشان می دهد . بله این حقیقت دارد و یک مرد عاشق واقعی از این که نسبت به شما مغرور است خجالت نمی کشد .
اگر شما یک مادر خوب ، کارگر سخت کوش یا فردی هستید که دنبال اهدافش است و... می توانید اطمینان حاصل نمایید که همسرتان در این راه به شما کمک می کند و عاشق شما است . بنابراین اگر همسرتان به شما ابراز علاقه کرد ، شما هم متقابلا باید به او ابراز علاقه نمایید .
 
5-او همیشه همراه شما خواهد بود 
این مورد در روابط عاشقانه یکی از موارد واضح است و اما در عین حال بسیار مهم است . اگر او همیشه همراه شما باشد و به عبارتی به شما چسبیده است ، بدین معنا نیست که او به شما اعتماد ندارد و شما را دوست ندارد . این گزینه برای درک کردن کمی سخت است ولی مطمئن باشید که او عاشق شماست و نمی خواهد شما را در هر شرایط تنها بگذارد .
اکثر آقایان دوست ندارند از بحث و جدال اجتناب کنند و برای دفاع از شما حاضر به انجام هرکاری هستند .
 
6-او با شما در جمع خانواده و دوستانش با احترام برخورد می کند
این گزینه آخرین گزینه محسوب می شود و ولی یکی از مهم ترین ها محسوب می شود . بطور کلی هر مردی باید با همسرش در جمع خانواده و دوستانش با احترام برخورد کند و به او احترام بگذارد و این گزینه برای این که متوجه شوید همسرتان شما را دوست دارد کافیست .
اگر مشاهده کردید که همسرتان به نظر شما احترام قائل است و نظرات شما برای او مهم است بدانید که عاشق شماست و شما برای او مهم هستید . 
تمام موارد بالا برای این که متوجه شوید همسر شما عاشق شما است ، مطرح شدند و برخی اوقات باید با برخی مشکلات کنار بیایید و برخی از آنها را نادیده بگیرید و راه های ابراز علاقه در آقایان متفاوت است و با آنها عاشقانه برخورد کنید .

نشانه شوهر عاشقی که عشقش را به زبان نمی آورد

4.2172
این مطلب مفید بود ؟14527
منبع : بخش سبک زندگی نمناک/ ف.ن /ن
وبگردی