موفقیت

لباس مصاحبه کاری
برای اینکه در اولین مصاحبه کاری به چشم بیایید در انتخاب لباس خود دقت کنید و از پوشیدن لباس های غیر رسمی به شدت خودداری کنید.
قانون مدیران موفق

10 تکنیک موثر و فوق العاده مدیران بزرگ و موفق

زمان مطالعه : 4 دقیقه
مدیران موفق و بزرگ ویژگی ها و قوانین خاصی در روش مدیریت خود دارند که باعث رسیدن به موفقیت های بزرگ و محبوبیت آن ها در بین کارمندان می شوند.
افزایش راندمان مطالعه

افزایش راندمان مطالعه و کتابخوانی

زمان مطالعه : 2 دقیقه
افزایش راندمان مطالعه و ایجاد انگیزه و شوق مطالعه در خود کار سختی نیست ، وقتی به این باور برسید که مطالعه چقدر برای شما اهمیت دارد و مفید است با چند راه پیشنهادی پیش خواهید رفت.
راه های مدیریت پروژه موفق

6 نکته کلیدی برای موفقیت در مدیریت یک پروژه

زمان مطالعه : 3 دقیقه
مدیریت یک پروژه کار آسانی نیست مدیران باید بدانند که چگونه یک پروژه را به بهترین نحو ممکن اجرا و به پایان برسانند اما رعایت بعضی نکات می تواند تضمینی برای داشتن یک پروژه موفق باشد.
سخنرانی کردن بدون استرس

چگونه بدون استرس در حضور دیگران سخنرانی کنیم؟

زمان مطالعه : 7 دقیقه
سخنرانی بدون استرس مهارتی است که همه می توانند با تمرین آن را بیاموزند اعتماد به نفس،صداقت ، تمامیت کلام از ویژگی های یک سخنرانی جذاب است.
اشتباهات جوانان

رایج ترین اشتباهات جوانان در دهه 20 زندگی

زمان مطالعه : 4 دقیقه
برخی اشتباهات جوانان در دهه 20 زندگی ممکن است قابل جبران باشند اما مواردی هم وجود دارد که ممکن است جبران ناپذیر باشد. بنابراین باید به انتخاب راه درست در 20 تا 30 سالگی بسیار دقت کرد.
زندگی افراد ثروتمند

کارهایی که افراد ثروتمند هرگز انجام نمی دهند

زمان مطالعه : 6 دقیقه
همه افراد ثروتمند از اول موفق نبوده اند بلکه با پشتکار و سختی فراوان به این مرحله در زندگی رسیده اند، با ما باشید تا با نکات مهم افراد ثروتمند در زندگی آشنا شوید.
افراد شاد

7 کاری که افراد شاد هرگز فراموش نمی کنند

زمان مطالعه : 4 دقیقه
اگر جزو افراد شاد نیستید و دوست دارید زندگی شادتری داشته باشید ، با عادت های روزانه افراد شاد آشنا شوید و در زندگی تان استفاده کنید.
جذب مشتری

تکنیک مهم جذب مشتری را یاد بگیرید

زمان مطالعه : 10 دقیقه
جذب مشتری و حفظ آن یعنی موفقیت در شغل و بازاریابی.یکی از مهمترین راه های موفقیت و کسب درآمد،جذب مشتریان جدید و حفظ مشتریان قدیمی است.
دوست خوب

چطور یک دوست خوب واقعی باشیم ؟

زمان مطالعه : 7 دقیقه
اگر می خواهید یک دوست واقعی باشید و دوست خوبی داشته باشید باید در رابطه دوستی تان صادق و وفادار باشید و هرگز در شرایط سخت زندگی یکدیگر را تنها نگذارید.
چرا ثروتمند نمی شویم

دلایل اینکه ثروتمند نمی شویم چیست؟

زمان مطالعه : 3 دقیقه
چرا ثروتمند نمی شویم؟ این سوالیست که بسیاری از افراد در سر دارند و پاسخ آن کارها و افکار اشتباهی است که مانع پیشرفت و پولدار شدن آن ها می شوند.
افراد منظم

افراد منظم و موفق 8 عادت صبحگاهی مخصوص دارند

زمان مطالعه : 6 دقیقه
افراد منظم و با برنامه که به تمام کارهایشان به نحو احسنت می رسند با دیگران تفاوت چندانی ندارند تنها راز موفقیت آنها داشتن چند عادت روزانه بسیار مهم است.
شکست استارت آپ ها

دلایل مهم و رایج شکست استارت آپ ها چیست؟

زمان مطالعه : 6 دقیقه
از مهمترین دلایل شکست استارت آپ ها می توان به عدم توجه به نیاز بازار، عدم وجود نقدینگی، نداشتن یک تیم درست و... اشاره کرد که در این بخش مفصلا به آن می پردازیم.
نکات مهم قبل از مصاحبه کاری

10 نکته ساده ولی بسیار مهم و ضروری قبل از مصاحبه کاری

زمان مطالعه : 3 دقیقه
مصاحبه کاری روشی است که شرکت ها برای گزینش نیروهای خود به کار می برند تا از میزان سواد و اطلاعات عمومی، نحوه ی برخورد و شخصیت افراد و ... مطلع شوند.
رسیدن به آرزوها

آنچه در رسیدن به آرزوها به شما کمک میکند

زمان مطالعه : 4 دقیقه
برای رسیدن به آرزوهای خود در زندگی باید هدف مشخصی داشته باشید و عواملی که شما را به آرزوها و موفقیتتان می رساند بدانید و رعایت کنید.
صفحه 1 از 46