موفقیت

آرامش و موفقیت
داشتن آرامش و شادی در زندگی یکی از مهم ترین عوامل رسیدن به موفقیت است آرامش و موفقیت را باید هم زمان و یکجا با راه و روش های موثر و تغییراتی در زندگی خود بدست آوریم.
جلب اعتماد دیگران

ترفند و تکنیک جلب اعتماد دیگران در کار و زندگی

زمان مطالعه : 14 دقیقه
هر فردی برای موفقیت در کار و زندگی و روابطی که دارد به جلب اعتماد دیگران نیاز دارد که آن را باید با رفتارهای صحیح در معاشرت با دیگران به دست بیاورد.
کلمات تبلیغاتی

قوی ترین و بهترین کلمات تبلیغاتی

زمان مطالعه : 3 دقیقه
تبلیغات جزء جدایی ناپذیر شغل کارفرما بشمار میرود و آگاهی از کلمات تبلیغاتی بیشترین تاثیر را بر روی مخاطب دارد.
افراد موفق

ویژگی افراد خیلی موفق و تفاوت آنها با دیگران

زمان مطالعه : 6 دقیقه
تمام افراد موفق در جهان یک سری عادات و ویژگی های خاصی دارند که با به کارگیری آن ها در کار و زندگیشان توانسته اند به موفقیت برسند.
رفتار در عید

با ادب ها در عید نوروز چطور رفتار می کنند ؟

زمان مطالعه : 5 دقیقه
در عید نوروز بهترین لباس هایمان را می پوشیم, حسابی شیک میکنیم و به عید دیدنی می رویم اما همه چیز اینجا تمام نمی شود چرا که برای دید و بازدید باید بدانیم چه رفتاری مناسب تر است.
روش صحبت

با روش مسلط صحبت کردن دیگران را مبهوت کنید

زمان مطالعه : 5 دقیقه
بعضی از افراد برای صحبت کردن در جمع با مشکل مواجه می شوند و دائم تپق می زنند روش هایی وجود دارد که می تواند به مسلط صحبت کردن شما کمک کند.
احساس ناامنی

بر احساس ناامنی و عزت نفس پایین غلبه کنید

زمان مطالعه : 4 دقیقه
احساس ناامنی از عدم شناخت از خود و باور اشتباه درباره کمال و عدم اطمینان به خود به وجود می آید و باعث می شود عزت نفس فرد پایین بیاید.
سحرخیز شدن

راه مستقیم و بی دردسر برای سحرخیز شدن

زمان مطالعه : 6 دقیقه
امروزه با تغییر در شرایط زندگی ها معمولا افراد شب ها دیر می خوابند و صبح هم دیر بیدار می شوند اما چگونه میتوان سحرخیز شد؟
داشتن روحیه قوی

تکنیک داشتن روحیه قوی حتی در شرایط سخت

زمان مطالعه : 4 دقیقه
داشتن روحیه قوی یکی از نکات مثبت شخصیتی است که همواره انسان را در مشکلات و سختی ها کمک می کند و باعث داشتن شخصیتی قوی و محکم در زندگی می شود.
روش برقراری ارتباط

روش برقراری ارتباط موثر با همه کس در همه جا

زمان مطالعه : 8 دقیقه
شیوه های برقراری ارتباط در شخصیت های مختلف متفاوت است و هرکسی از یک روش برای ارتباط برقرار کردن با دیگران استفاده می کند.
آخر هفته افراد ناموفق

آخر هفته ی افراد ناموفق چطور سپری می شود؟

زمان مطالعه : 6 دقیقه
افراد ناموفق در طول تعطیلات آخر هفته اشتباهاتی را انجام می دهند که موجب داشتن روزهای کاری سخت و دوری از موفقیت ها می شوند.
رسیدن به موفقیت

رسیدن به موفقیت با انجام ندادن چند کار ساده

زمان مطالعه : 5 دقیقه
رسیدن به موفقیت فقط با انجام تلاش های متوالی صورت نمی گیرد، بلکه برخی از کارهای بسیار ساده ای هستند که شما را در رسیدن به موفقیت ناکام می گذارد.
زوج موفق

زوج های موفق و خوشبخت چگونه رفتار می کنند؟

زمان مطالعه : 4 دقیقه
با همسرتان صحبت کنید به حرف هایش گوش دهید و از کنار هم بودن با انجام کارهای لذت بخشی مثل دیدن فیلم لذت ببرید تا زوج موفقی باشید
داشتن ذهن قوی

راز داشتن ذهن متمرکز و قوی ترک این 5 عادت است

زمان مطالعه : 3 دقیقه
داشتن ذهن قوی یکی از مهم ترین اصول رسیدن به موفقیت می باشد و کسانی که می خواهند قدرت ذهنی و هوش خود را افزایش دهند باید عادات نامناسبی که دارند را ترک کنند.
نکات موفقیت در زندگی

نکات کلیدی برای موفقیت در زندگی - سری 18

زمان مطالعه : 4 دقیقه
نکات موفقیت در زندگی بسیارند و شما را در جهت استحکام پایه های زندگی راهنمایی می کنند که در این مطلب نیز بر آنیم تا تعدادی از نکته های طلایی و کاربردی برای موفقیت در زندگی را در اختیار شما عزیزان قرار دهیم.
صفحه 1 از 46