برو به :
شخصیت کودک

عوامل موثر در رشد شخصیت کودکان موفق


متخصّصین امور روانی ،نکتة اصلی در پرورش کودکان موفق را درک نوع شخصیّت آنان می دانند.لذا براین باورندکه والدین قادرند ازهمان ابتدا نوع شخصیّت فرزندان خود را تشخیص دهند.
شکست کارآفرینان

اشتباهات رایجی که سبب ناکامی کارآفرینان میشود


با مطالعه رویکردهایی که کارآفرینان تازه کار در مدیریت کسب و کار خود دارند، می توان الگوی مشخصی از اشتباهات را برایشان ترسیم کرد که اغلب با همین اشتباهات در رسیدن به موفقیت ناکام می مانند.
چرا حسابداری به یک شغل پردرآمد تبدیل شده است؟

چرا حسابداری به یک شغل پردرآمد تبدیل شده است؟


این جمله را بارها دیده و شنیده اید : "همه مشاغل و شرکتها به حسابدار نیاز دارند" معنی و مفهمومش این است که حسابداری یک شغل پرطرفدار است و فردی اگر بتواند به خوبی در بازارکار حسابداری نفوذ کند خیلی سریع می تواند درآمد بسیار خوبی را رقم بزند.
ایجاد خود باوری

شما هم دنبال راهی برای ایجاد خود باوری هستید؟


برای رسیدن به هدف به چند فاکتور مهم نیاز داریم یکی از این فاکتورها و قدم های اصلی باور توانایی هاست ؛ از اهمیت ایجاد خود باوری غافل نشوید و همین امروز تغییرات سازنده در خود ایجادکنید.
یادگیری سریع

5 راه آسان و پایه برای یادگیری سریع تر


برای راه رفتن باید ابتدا اصول آن را بلد بود درست همان حرکاتی که برای برداشتن قدم ها بعد از بارها زمین خوردن یاد می گیریم برای یادگیری سریع نیز همینطور باید نکات ساده پایه ای را دانست.
شغل

شغل های پردرآمد برای خانم ها


موقعیت های شغلی مرتبط با حوزه های پزشکی و درمانی مانند متخصص زنان، پرستاری، متخص بیهوشی و روانپزشکی در صدر شغل هایی قرار می گیرند که بهترین میزان حقوق را برای زنان دارند.