برو به :
زیتون

کسب درآمد روزانه 500 هزار تومان با فرآوری زیتون


کسب درآمد روزانه 500 هزار تومان با فرآوری زیتون اقدام جالب یک فعال اقتصادی می باشد،استفاده از صنایع تبدیلی برای فرآوری زیتون عرضه این محصول را به بازارهای مصرف با رونق بیشتری مواجه کرده است،
وظایف والدین

چطور وظایف را بین والدین تقسیم کنیم؟


بهتراست که در تقسیم وظایف مربوط به فرزند و رسیدن به تعادل بین نیازهای فرزند، خانواده و شخص، حق برابر بین والدین در نظر گرفته شود. حق برابر به این معنا نیست که در همه امور مثل هم رفتار کنید، بلکه معادل ها را پیدا کنید و آن ها را برابر هم قرار بدهید.
فرزند موفق

کدام فرزند خانواده موفق تر می شود؟


داشتن فرزند موفق آرزوی هر پدر و مادری است ، از تمامی گزینه های دخیل در این امر که بگذریم جالب است بدانید که ترتیب تولد فرزندان رابطه ای نزدیک با موفقیت آنها دارد.
زوج‌های موفق

ویژگی های مشترک در بین زوج های موفق


زوج های موفق که سالها در کنار هم زندگی خوبی را سپری می کنند، معمولا رمز و رازهایی دارند که شاید شما از آن بی خبرید. شما هم اگر می خواهید زندگی تان را مثل آنها بگذرانید، این مطلب را بخوانید.
رفتار خودخواهانه

رفتار خودخواهانه زندگی زناشویی تان را نابود می کند


رفتار خودخواهانه در ازدواج تاثیرات مخربی در زندگی دارند که با پرداختن و پرو بال دادن به انها زندگی شما به کل خراب و نابود خواهد شد. باشناخت این افکار و رفتارهای مخرب و دوری از آنها زندگی زناشویی تان لذب بخش خواهد شد.
ای کیو

تاثیر آی کیو و هوش هیجانی در زندگی مشترک


هوش هیجانی یا ای کیو (EQ) به عنوان یکی از عوامل بسیار موثر در موفقیت فردی شناخته شده است. هوش هیجانی یعنی توانایی مهار تمایلات عاطفی و هیجانی خود، درک خصوصی ترین احساسات دیگران، رفتار آرام و سنجیده در روابط انسانی.
شخصیت شناسی کفش

شخصیت شناسی از روی مدل کفش + تصاویر


یکی از مباحث جالب شخصیت شناسی کفش یا بهتر است بگوییم شناخت خصوصیات فردی از روی مدل کفش مورد علاقه افراد است که در این بخش در این مورد خواهید خواند.