لاغری بدون سختی
می خواهید وزن کم کنید و از چاقی و اضافه وزن خلاص شوید از طرفی دنبال راهی برای لاغری بدون سختی هستید ، ما 5 قدم اصلی و اول را به شما خواهیم گفت.

توصیه و ترفندهای ساده برای لاغری بدون سختی

اگرمی خواهید لاغر شوید تنها به رژیم بسنده نکنید. بلکه خود را به داشتن سبک زندگی سالم وفعالیت های فیزیکی عادت دهید ، زندگی که برای تمامی افراد و نه تنها جویندگان تناسب اندام توصیه می شود. افرادی که می خواهند برنامه کاهش وزن و تناسب اندام را آغاز کنند 2 دسته هستند ، دسته ای در جستجو سریع ترین روش ها و دسته ای صبور و خواستار روش هایی که به مرور زمان اثرات خود را نشان خواهد داد . برای هر دو دسته یک سری قوانین و باید ها توسط متخصصان تغذیه تحت عنوان لاغری بدون سختی پیشنهاد می شود ، پیشنهاداتی که فرد را در مسیر صحیح لاغری قرار می دهد و برنامه خاص و طاقت فرسایی نیست . در ادامه این بخش از تناسب اندام نمناک با این موراد آشنا خواهید شد.

لاغری بدون سختی

پیشنهاد متخصصان تغذیه برای کاهش وزن و لاغری بدون سختی

5 تغییر مهم در سبک زندگی برای لاغری بدون سختی

1- داشتن رژیم غذایی متنوع :
اگردوست دارید از یک راه درست و پایدار وزن کم کنید نباید هیچ کدام از گروه های مواد مغذی را حذف کنید، اگرچه قبلا تصور می شد پرهیز از کربوهیدرات و چربی ها کار درستی است اما امروزه متوجه شدیم مصرف آنها لازم است به همین دلیل مصرف میوه های تازه ،سبزیجات را دررژیم تان بگجانید و 
را جزو مهم ترین های برنامه غذایی تان قرار دهید.

2- خوردن صبحانه ی سالم برای لاغری:

بسیاری افراد که اضافه وزن دارند صبحانه نمی خورند چون فکر می کنند این راه برای سوزاند کالری موثرتر است در حالیکه حقیقت این است یکی از اشتباهات رایج در عادات غذایی محسوب می شود و اثرمعکوس دارد.
صبحانه مهمترین وعده در طول روز است نه تنها انرژی بدن راتامین می کند بلکه مواد مغذی لازم را به بدن برای سوخت و ساز میرساند ،با حذف یا مصرف غذاهای ناسالم در وعده صبحانه بیشتر احساس عصبانیت می کنید و باعث می شود در آخر روز کالری بیشتری مصرف کنید، این اشتباه گرسنگی طولانی مدت، سوخت و ساز بدن را کند می کند و ذخیره چربی را افزایش می دهد.
خوردن صبحانه برای لاغری

مصرف صبحانه سالم 

3- افزایش وعده غذایی به 5 وعده برای لاغری :

کاهش وزن به معنی گرسنگی نیست. به منظور فعال نگه داشتن متابولیسم بهتر است 5 وعده در روز غذا بخورید. بجای خوردن 3 وعده غذای دلچسب بهتراست 5 وعده غذا بخورید البته همه ی انتخاب های غذایی باید سالم و بطور متوسط چربی و کالری داشته باشد.
لاغری بدون سختی 

راه و روش های صحیح برای لاغری بدون سختی  

4- نوشیدن آب زیاد بیش از آنچه قبلا مصرف می کردید

یکی از عاداتی که افرادچاق باید داشته باشند نوشیدن آب فراوان است ، نوشیدن این مایع طبیعی سموم را ازبدن دفع می کند و این یکی از بهترین راه ها برای طولانی تر کردن احساس سیری است. و این امر به ویژه زمانی که شما آن را قبل از وعده های اصلی غذایی می نوشید موثرتر است. این عملکرد بدن را مرطوب و با انرژی نگه می دارد و روی عملکرد فیزیکی روانی تاثیر می گذارد.

5- انجام ورزش بطور منظم :

اغلب انجام ورزش بطور روزمره و منظم برای افراد کم تحرک دشوار است اما بخش مهم برنامه کاهش وزن  آنهاست ، درابتدا بدن شروع به درد می کند چون نیاز دارد با شرایط جدید منطبق شود اما این درد نباید موجب دلسردی شما شود .
این تمارین می تواند قدرتی ، قلبی باشد در ابتدا بدون وزنه کار کنید .با حداقل وزنه تمرین را آغاز کنید، فعالیت های ورزشی با هدف توقیت قلبی عروقی باید حداقل 15 دقیقه در روز برای سوزاندن چربی صورت گیرد اما بطور کل باید 3 تا 5 نوبت در هفته ورزش کنید.
آیا سعی به کاهش وزن دارید ؟ بنابراین این نکات رابه خاطر بسپارید تا بدانید چطور می توان به راحتی و با استفاده از روش سالم وزن کم کرد و لاغر شد.

5 تغییر ساده برای لاغری و کاهش وزن بدون سختی

4.537
این مطلب مفید بود ؟334
منبع : بخش ورزش و تناسب اندام نمناک / ح.ب/ن
برچسب :
وبگردی