بازیگران سریال پایتخت
سیروس مقدم کارگردان سریال پایتخت خبرهای امیدوارکننده ای از ساخت ادامه فصل ششم پایتخت و فصل هفت این سریال داد.

سریال پایتخت ادامه دار شد

پایتخت یکی از محبوب ترین سریال های تلویزیونی است که تابحال شش فصل از آن به کارگردانی سیروس مقدم و تهیه کنندگی الهام غفوری ساخته شده است.

فصل ششم این سریال نوروز سال 99 پخش شد اما شیوع ویروس کرونا و خطرات آن برای عوامل و بازیگران باعث نیمه کاره ماندن این سریال گردید و خبرهایی از ساخت ادامه چند قسمتی این فصل به گوش میرسد.

ساخت ادامه فصل 6 و 7 سریال پایتخت به روایت آقای کارگردان

تابحال خبرهای ضد و نقیضی درباره ساخت ادامه سریال پایتخت منتشر شده است و سیروس مقدم کارگردان این سریال در جدیدترین گفتگویش به ساخت ادامه فصل شش و فصل هفتم این سریال اشاره کرد.

بازیگران سریال پایتخت

سیروس مقدم خبرهای امیدوارکننده ای از ساخت چند قسمت از ادامه فصل شش پایتخت برای پخش در ایام نوروز 1400 داد و ساخت فصل هفتم این سریال را تایید کرد اما زمان پخش آن را سال آینده عنوان کرد.

تصویربرداری ادامه فصل 6 سریال پایتخت از بهمن ماه آغاز خواهد شد و در دو یا سه قسمت روی آنتن تلویزیون خواهد رفت.

محسن تنابنده

در هفته های گذشته خبرهای گوناگونی از ساخت ادامه سریال پایتخت منتشر شد و برخی از آنها حکایت از ساخت فصل هفتم این سریال برای پخش در ایام نوروز 1400 داشت اما محسن تنابنده بازیگر و نویسنده پایتخت این موضوع را رد کرد و کوتاهی فرصت تا فرا رسیدن نوروز را دلیل دیگری برای منتفی شدن ساخت فصل هفتم پایتخت عنوان کرد که این موضوع مورد تایید سیروس مقدم هم قرار گرفت.

نسرین نصرتی

سریال پایتخت روایتگر داستان هایی از یک خانواده مازندرانی است که اولین فصل آن در نوروز 1390 روی آنتن شبکه یک سیما رفت و بازیگرانی چون محسن تنابنده، ریما رامین فر، احمد مهرانفر، نسرین نصرتی، هومن حاجی عبداللهی، سارا و نیکا فرقانی، علیرضا خمسه، بهرام افشاری، مهران احمدی، مصطفی و مجتبی بلال حبشی، سلمان خطی و... شخصیت های اصلی قصه سریال پایتخت را تشکیل میدادند.

محسن تنابنده

مخاطبان سریال پایتخت منتظر اتفاقات خوب باشند!

4.4436
این مطلب مفید بود ؟38254
منبع : عکاس: مهدی حیدری / بخش فرهنگ و هنر نمناک/ م.ف
وبگردی