راز جذابیت زنان
جذاب شدن خانم ها در نظر مردان تکنیک های خاصی دارد که می توانید با انجام آن ها به سادگی و بدون هزینه جزو زنان جذاب و زیبا باشید.

ترفندهای جذابیت که تنها خانم های جذاب می‌دانند

برخی خانم ها با اینکه دارای چهره ای معمولی هستند، جذاب ترند اما راز این جذابیت چیست؟ این خانم ها برای جذابیت بیشتر به هزینه های آنچنانی و تلاش های مداوم نیاز ندارند بلکه آنها با نکاتی که برای جذابیت لازم و ضروری است، آشنا هستند.

در این بخش از نمناک نکاتی برای جذاب شدن خانم ها در نظر همسرشان را آورده ایم. اگرمی خواهید به خانمی جذاب تبدیل شوید، نکات این بخش در عین سادگی بسیار کمکتان خواهد کرد.

آراستگی ظاهری داشته باشید:

یک زن جذاب زنی است به ظاهر و آراستگی خود اهمیت می دهد. توجه داشته باشید زنانی که آرایش های ملایم تری دارند جذاب تر هستند و استفاده بیش از حد از لوازم آرایشی و داشتن ظاهر مصنوعی، ناخوشایند بوده و جذابیتی ندارد.

راز جذابیت زنان

به سبک پوششتان دقت کنید:

سبک و نوع لباس پوشیدن، در واقع معرف شخصیت یک فرد است و چیزهای زیادی درباره شما می گوید. بنابراین به یاد داشته باشید اگر می خواهید باوقار و متین به نظر برسید، باید این اهداف را با نحوه لباس پوشیدن تان، نشان دهید. تا حد معمول و معقولی به آراستگی و زیبایی ظاهر و لباس هایتان اهمیت دهید.

سن یک عدد است:

خانم های جذاب اعتقاد دارند که سن یک عدد است. آنها در هر سنی که باشند خواهان زندگی بهتر هستند و اینکار را به آینده موکول نمی کنند و یا نمی گویند که از ما گذشته است. یک خانم جذاب به خود احترام گذاشته و قدر روزهای عمر خود را می‌داند.

به موهایتان رسیدگی کنید:

اگر موهای بلند و مرتبی داشته باشید جذاب تر است. موی خود را بلند کنید اما اگر موهای بلند دوست ندارید و نگهداری از آن برای تان سخت است، می توانید از حجم موهای تان کم کنید تا راحت تر باشید.

خانم های جذاب کیفیت را فدای هزینه نمی کنند:

برای جذابیت بیشتر به سراغ های جنس های بی کیفیت و ارزان قیمت نروید و بهتر اسـت کـه به‌جای ده جنس کم کیفیت و ارزان قیمت، با همان مقدار پول یک جنس باکیفیت بخرید.

مثلا به جای اینکه لباس بی کیفیت ارزان بخرید یک لباس قیمت مناسب با کیفیت خوب بخرید و مطمئن باشید می توانید لباستان را بیشتر بپوشید، هرگز به دنبال لوازم آرایشی ارزان و بی کیفیت نباشید زیرا این نوع لوازم آرایش به پوست شما آسیب می رساند.

بـه بدن خود عشق بورزید:

بدن شـما بخشی از وجود شـما اسـت و تا پایان عمر همراه شـما میماند پس همیشه به سلامتی بدنتان اهمیت دهید و دست از بدرفتاری با بدنتان بردارید و فست فود و رژیم های غذایی و ورزش های ویرانگر را کنار بگذارید. رابطۀ سالمی با بدن خود داشته باشید و به بدن خود عشق بورزید.

کفش پاشنه مناسب بپوشید:

برای جذاب تر شدن بهتر است به جای پوشیدن کتونی یا کفش اسپرت در موقعیت های خاص کفش پاشنه دار بپوشید. نیاز نیست یک کفش 10-15 سانتی متری بپوشید بلکه کفش شما باید مقداری پاشنه داشته باشد. اما در مواقعی که نیاز به راحتی در حرکت دارید حتما کفش اسپرت به پا کنید.

کفش پاشنه دار

نقص هایتان را بپذیرید:

اگر می خواهید همیشه احساس جذابیت نمایید خودتان را همانگونه که هستید دوست داشته باشید و نقص هایتان را بپذیرید. شما باید بپذیرید که هیچ انسانی کامل نیست بنابراین نگذارید که نقص هایتان شـما را از داشتن روابط و زندگی باکیفیت محروم کنند.

بـه خودتان افتخار کنید:

اگر نگاه تان بـه خودتان بیش از حد انتقادی اسـت و نمیتوانید خودتان را تحسین کنید، پس استعدادها و توانایی هایتان را روی کاغذ بنویسید؛ همه ی چیزهایی کـه در آنها عالی هستید پس بـه خودتان افتخار کنید و هرگز ظاهر زندگی دیگران را با باطن زندگی خود مقایسه نکنید.

ورزش کنید:

بدن مـا برای انجام فعالیت فیزیکی طراحی شده اسـت. خانم های جذاب هر روز وقت کمی را برای ورزش اختصاص می دهند زیرا ورزش برای سلامتی مفید است و شادی را به همراه دارد. وقتی ورزش میکنید اندورفین ها «هورمونهای شادی آور» در مغزتان تولید می شوند. افراد سالم شاد از نظر همه مردم جذابترند.

برای زمان احترام قائل باشید:

زمان تنها سرمایه ای اسـت کـه جایگزینی برای آن وجود ندارد پس برای زمان خود و دیگران احترام قائل باشید. افراد جذاب زمان خود رابه درستی مدیریت می کنند و برای خود و دیگران احترام قائلند.

بـه خودتان استراحت دهید:

استراحت برای سلامت جسمی و روحی ضروری اسـت. برای اینکه تأثیر مثبتی روی جسم و روح بگذارید، خواب مناسب داشته باشید و زمانی از روز خود را به استراحت اختصاص دهید. افرادی که به خود استراحت نمی دهند، حال خوبی ندارند و نمی توانند هیچ کاری را درست انجام دهند. پس از جذابیت خاصی برخوردار نیستند.

نگذارید دیگران از شما سوء استفاده کنند:

از سوء استفاده های دیگران آگاه باشید و بـه قربانی بودن عادت نکنید. افرادی که خود را قربانی می‌دانند و اجازه می دهند دیگران از آنها سوء استفاده کنند، عزت نفس کمی دارند.

لبخند را فراموش نکنید:

هیچ کس از شخصی کـه با اخم وارد می شود انرژی مثبت نمیگیرد. پس سعی کنید صاف بایستید و سرتان را بالا بگیرید تا مطمئن شوید همه صورت و لبخند شـما را می بینند.

لبخند

بـه اکسسوری خود توجه کنید:

برای اینکه شیک و جذاب به نظر برسید حتما بـه اکسسوری خود توجه کنید. ساعت نقش بسیار مهمی در زیبایی ظاهر هر شخص دارد پس افراد خوشتیپ هرگز ساعت را فراموش نمیکنند.

اعتماد به نفس داشته باشید:

زنان جذاب و دارای اعتماد به نفس به دنبال تایید گرفتن از افراد نیستند و خود می‌دانند که زن فوق‌العاده ای هستند. اینگونه زنان همیشه اعتماد به نفس را در حرکات و ظاهر نشان می دهند و دیگران را مجذوب خود می کنند.

استقلال فکری داشته باشید:

زنان جذاب زنانی هستند که استقلال فکری داشته باشند، به اندیشه ی خودشان متکی باشند و با حرف دیگران مدام تغییر عقیده ندهند پس لبخند بزنید و خودتان باشید.

همیشه بوی خوش بدهید:

برای افزایش جذابیت و زیبایی خود چیزی کـه بعد از ظاهر تاثیر گذار اسـت، بوی عطریست کـه در فضا می پیچد. عطرها می توانند حال و هوای مـا را عوض کنند و یا یک خاطره را در ذهن مـا بیدار کنند. قبل از خرید عطر بوی آنرا امتحان کنید تا مطمئن شوید کـه همان بویی اسـت کـه شـما دوست دارید و ازآن لذت می برید.

خوش بو بودن

قدرتمند ظاهر شوید:

زنان جذاب همیشه در برابر مشکلات قدرت ظاهر می شوند و هیچگاه نمی شکنند و اگر لازم باشد مخارج زندگی را هم تامین می کنند. آنها در برابر ناگواریها صبور بوده و در کنار همسرشان هستند. این خانم ها اعمال و رفتارشان مطابق با حرف هایشان می باشد.

ویژگی های زنانه را به کار گیرید:

خانم های جذاب ویژگی های زنانه مانند زیبایی، لطافت، مهربانی، ظرافت را به کار می گیرند و این خصوصیات را در وجودشان بیشتر پرورش می دهند و از آنها استفاده می کنند. خانم های جذاب برای زیبایی ظاهرشان وقت می گذارند.

مهربان و با احساس باشید:

زنان جذاب احساسات خود را در اولویت قرار می دهند و به این ترتیب قدرت اثرگذاری زیادی بر اطرافیان دارند. رقت و لطافت از امتیازات روحی زن و از مواهب دستگاه آفرینش برای اوست. زنان جذاب کسانی هستند که از خود، آرامش و گرما ساطع می کنند و مهربان می باشند. این زنان از نظر عاطفی گرم، مهربان و در عین حال بااعتمادبه نفس هستند.

گوش شنوا داشته باشید:

در بخش های قبلی نمناک بارها به این مورد اشاره کردیم و دانستید که زنان جذاب و دوست داشتنی زنانی هستند که گوش شنوا دارند. گوش دادن واقعی، چیزی بیش از سکوت به هنگام شنیدن صدای دیگران است. گوش دادن واقعی یعنی برای دقایقی نظریات خود را کنار بگذارید و داوری نکنید.

وقتی شما به سخنان فرد دیگری مشتاقانه گوش می دهید، این فرد به لحاظ زیست شیمیایی تحت تاثیرتان قرار می گیرد و مغز او هورمون شادی آور یا اندروفین، ترشح میکند که باعث می شود فرد درباره خودش احساس خوشایندی پیدا کند.

ادب و احترام را در هر شرایطی رعایت کنید:

یکی از ویژگی های ساده اما بسیار مهم یک زن جذاب داشتن رفتارهای مطابق با ادب و احترام است که یک زن جذاب را از دیگران متمایز می کند. داشتن یک شخصیت مودب، باعث افزایش جذابیت زنان و باعث زیبایی باطنی یک زن می شود.

راز خانم هایی که از بقیه جذاب ترن

4.7139
این مطلب مفید بود ؟1309
منبع : بخش دنیای مد نمناک/ن/ز.ت
برچسب : جذب افراد
وبگردی