پاکسازی روده

پاکسازی 1 هفته ای روده از تمام سموم با روش آیورودا

کد مطلب : 44306تعداد نظرات : 1 نظرزمان مطالعه : 2 دقیقه
یکی از روش های افزایش طول عمر و حفظ سلامت پاکسازی روده ها از سمومی است که در بدن همه ی ما وجود دارد ، سمومی که با روش آیورودا در 1 هفته به طور کل ناپدید خواهند شد.

با درمان آیورودا مواد سمی روده را در طی 1 هفته پاکسازی کنید

اگر می خواهید روده سالمی داشته باشید با این درمان ساده آن را پاکسازی کنید. اگر شما کسی هستید که دائما در حال خوردن غذاهای بیرون هستید و یا دائما در حال سفر کردن هستید، مطمئن باشید که روده هایتان پر از سموم و آلودگی شده است.

هنگامی که روده های شما پر از سموم و آلودگی شده باشد، بدن شما در معرض این بیماری ها قرار گرفته اند. غذایی که ما میخوریم، نوشیدنی که ما می نوشیم و حتی هوایی که ما آن را نفس می کشیم ممکن است با انباشته شدن میکروب هایی که از طریق آنها به بدن ما ما وارد میشوند، ما را دچار بیماری های جدی کنند.

پیش از این روش هایی برای پاکسازی روده از سموم به شما معرفی کرده ایم که این بار قصد داریم نسخه ای قوی از روش آیورودا را در این بخش از سلامت نمناک برایتان بگوییم.

پاکسازی روده

درمان آیورودا برای پاکسازی روده

آیورودا یک روش درمانی قدیمی هندی است، فلسفه آیورودا (علم زندگی و عمر طولانی ) مشتمل بر یک سری معالجات شامل گیاهان دارویی ، تغییر رژیم غذایی ، مراقبه ، رایحه درمانی ،ماسـاژ و حرکات یوگا برای نگهداری یا بازیابی سـلامتی است .

هر چیزی که ما میخواهیم در نهایت به روده هایمان می رسند، بنابر این در معده ما یک انباری از مواد مضر به وجود می آید، اگر غذا هایی که می خوریم سالم نباشند، بیشتر بدن در معرض خطر قرار می گیرد. پس بدانید که بسیار مهم است از روده های سالم برخوردار باشید.

اگر شما می خواهید یک معده ی تمیز داشته باشید و به دنبال یک درمان خانگی هستید که بتواند به عملکرد روده هایتان بهبودی بخشد، نگران نباشید ما آن را به شما معرفی خواهیم کرد.

تمیز کردن روده ها

روش فوق العاده برای پاکسازی روده 

طرز تهیه درمان خانگی و پاکسازی روده از تمام سموم :

1.آب سیب:1 چهارم فنجان

2. آب لیمو ترش:1 چهارم فنجان

3. نمک: 1 دوم قاشق چایخوری

با این درمان خانگی شما می توانید به پاکسازی روده های تان کمک بسزایی کنید و اگر به طور منظم آنرا مصرف کنید، بدانید تاثیر خود را بر روی شما خواهد گذاشت.

علاوه بر این،شما باید از تمیزی و پاکی غذایی که می خورید اطمینان کافی را داشته باشید سپس آن را میل کنید در غیر اینصورت شما بی جهت از این درمان خانگی استفاده میکنید و هیچ تأثیری بر روی شما و خواهد گذاشت.

آب سیب غنی از آنتی اکسیدان ها می باشد که می تواند سرعت عملکرد روده ها را بهبود بخشد و در نتیجه روده هایتان تمیز میشود.

ترکیبی از آب لیمو ترش و نمک،که هر دو ماده طبیعی که داره اسید می باشند در از بین بردن سموم روده ها کمک به سزایی می کند.

درمان فوق العاده برای پاکسازی روده

پاکسازی روده از تمام سموم با درمان خانگی 

روش آماده سازی:

تمام مواد تشکیل دهنده را در یک فنجان بریزید و خوب هم بزنید سپس آنها را هر روز صبح و بعد از شام به مدت 1 الی دو هفته مصرف کنید.

پاکسازی 1 هفته ای روده از تمام سموم با روش آیورودا

3.555
این مطلب مفید بود ؟3916
توجه : مطالب بخش بهداشت و سلامت سایت نمناک از منابع خارجی ترجمه شده و تنها جنبه اطلاع رسانی و آموزشی دارد . از اینرو توصیه پزشکی تخصصی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان دانست .
منبع : بخش بهداشت و سلامت نمناک/ف.ن
1 نظر به ثبت رسیده است
مصیب ازشهرکرد1396-04-03
سلام خیلی ممنون از مطالب آموزشی درمانی من مطالب خیلی مفید وکاربردی راجع به بیماری های گوارشی ودرمان آن فهمیدم
73
وبگردی