دیگران چه می خوانند..؟
نمناک دنیای مد

دکوراسیون آشپزخانه

نورپردازی آشپزخانه

از صفر تا صد نورپردازی آشپزخانه مدرن


نورپردازی آشپزخانه شامل نورپردازی سقف, کابینت و اپن آشپزخانه است که با رعایت برخی نکات کلیدی میتوانید به زیباترین حالت ممکن نورپردازی آشپزخانه را انجام دهید.
آشپزخانه مدرن

آشپزخانه های مدرن و شیک با دکوراسیون های لوکس


یکی از با اهمیت ترین چیدمان های منزل چیدمان آشپزخانه است که برای داشتن دکوراسیونی متفاوت و ایده آل در درون فضای آشپزخانه باید به استانداردها و همچنین اصول کاربردی مهم در زمینه طراحی آشپزخانه توجه کنید تا بتوانید فضایی مدرن را در درون آشپزخانه خود ایجاد کنید.
دکوراسیون آشپزخانه

کاربرد رنگ آبی در دکوراسیون آشپزخانه های مدرن


طراحی های امروزی و جنس کابینت های جدید به اندازه کافی براقیت و جلوه دار هستند پس با توجه به موقعیت خانه می توانید از کاربرد طیف رنگی آبی از تیره تا روشن در دکوراسیون آشپزخان خود استفاده کنید.
سینک ظرفشویی

ویژگی های سینک ظرفشویی کورین و استیل


ممکن است در خرید و انتخاب بهترین سینک ظرفشویی در دکوراسیون آشپزخانه که از چه جنسی باشد و یا شستشوی راحت تری داشته باشد دچار تردید شده باشید. ما شما را در بخش دکوراسیون آشپزخانه سایت نمناک همراهی خواهیم کرد تا با ویژگی بهترین نوع سینک ظرفشویی آشنا شوید.
کابینت های ام دی اف

انواع طرح های شیک و زیبای کابینت های ام دی اف


استفاده از مدل کابینت ام دی اف در آشپزخانه محبوبیت بسیار بالایی دارد کابینت های ام دی اف به خوبی توانسته اند جایگزین مدل های دیگر در آشپزخانه باشند و این موفقیت را مدیون زیبایی و کیفیت بالای خود هستند.