بلاک کردن در اینستاگرام
اگر بنابر هر دلیلی تصمیم به بلاک کردن حسابی در اینستاگرام دارید، در این گزارش از بخش تکنولوژی نمناک با آموزش تصویری “بلاک در اینستاگرام” آشنا خواهید شد.

آموزش بلاک در اینستاگرام را اینجا بخوانید

اینستاگرام یکی از شبکه های مجازی و پرطرفدار در سطح جهانی است که این روزها میلیون ها کاربر دارد و دلیل این میزان محبوبیت هم ابزارهای مربوطه ای هستند که در این برنامه به کار برده شده اند و شما می توانید خیلی ساده از این ابزارها بصورت رایگان بدون هر گونه محدودیتی استفاده نمائید. با این وجود برنامه اینستاگرام، برنامه جامع و کاملی است.

برای مثال گاهی اوقات ممکن است بنابر دلایل مختلفی شما تصمیم به بلاک کردن کاربری در اینستاگرام بگیرید تا دسترسی او به حساب خودتان را ببندید.خوشبختانه این قابلیت در اینستاگرام وجود دارد و از این رو اگر تصمیم به مسدود کردن حساب در اینستاگرام دارید، در ادامه این گزارش از بخش تکنولوژی نمناک قصد داریم شما را با نحوه بلاک در اینستاگرام "how to block user in instagram" آشنا سازیم. همراه ما باشید.

قدم اول؛ وارد برنامه اینستاگرام شوید و سپس وارد حساب کاربری فردی که تصمیم به بلاک کردن آن دارید، شوید. از قسمت بالا سمت راست گزینه 3 نقطه عمودی که در تصویر ذیل مشخص شده است را انتخاب کنید.

بلاک کردن در اینستاگرام

قدم دوم؛ پنجره ای برای شما باز خواهد شد که برای بلاک کردن فرد، باید گزینه Block را انتخاب کنید.

بلاک در اینستاگرام

قدم سوم؛ این مرحله بیشتر جنبه تائیدیه دارد و شما اگر از بلاک کردن فرد مطمئن هستید، مجددا گزینه Block را انتخاب کنید.

بلاک در اینستاگرام

هم اکنون شخص مورد نظر شما بصورت کامل بلاک و مسدود شده است و دیگر قادر به دنبال کردن و یا حتی مشاهده حساب کاربری شما در اینستاگرام نخواهد بود.

لیست بلاک ها در اینستاگرام

یکی دیگر از قابلیت هایی که اینستاگرام برای کاربران خود فراهم ساخته است، لیست بلاک شده ها در حساب کاربری شما می باشد. یعنی از این لیست شما می توانید متوجه این بشوید که چه اشخاصی را تاکنون بلاک کرده اید. بی شک این لیست می تواند کاربردی باشد چرا که اگر بعدا تصمیم به آنبلاک کردن شخص داشتید، می توانید از این لیست فرد بلاک شده را مشاهده و سپس آنبلاک کنید. برای دسترسی به این لیست باید طبق مراحل ذیل پیش بروید.

قدم اول؛ وارد برنامه اینستاگرام شوید و سپس از بخش پروفایل اینستاگرام، وارد تنظیمات (Settings) شوید که در تصویر ذیل مشخص شده است.

بلاک در اینستاگرام

قدم دوم؛ از میان گزینه هایی که به شما نمایش داده شده اند، گزینه Privacy را انتخاب کنید.

بلاک در اینستاگرام

قدم سوم؛ همانند تصویر ذیل می توانید گزینه "Blocked accounts" را مشاهده کنید. با انتخاب این گزینه می توانید حساب های کاربری که تاکنون بلاک کرده اید را مشاهده نمائید.

بلاک در اینستاگرام

آموزش تصویری بلاک کردن حساب در اینستاگرام

51
این مطلب مفید بود ؟10
منبع : بخش تکنولوژی نمناک/ف.ن
وبگردی