آنا نعمتی
آنا نعمتی بازیگر عصر یخبندان با انتشار تصاویری جدید از کوهنوردی و طبیعت گردی خود در اینستاگرام این حس خوب را با هوادارانش به اشتراک گذاشت.

جدیدترین عکسهای آنا نعمتی در سفر

آنا نعمتی بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان که در سالهای اخیر کمتر چهره او را در قاب تصویر مشاهده می کنیم یکی از چهره های فعال در اینستاگرام است.

این هنرمند علاقه زیادی به کوهنوردی و گردش در طبیعت دارد و با نگاهی به ایسنتاگرام او می توان تصاویر بسیاری از کوهنوردی و سفرهای تفریحی او را مشاهده کرد.

وی تصاویر زیبایی از آخرین سفر خود در دل طبیعت را در اینستاگرامش به اشتراک گذاشت.

آنا نعمتی با انتشار عکسهای زیر در اینستاگرام خود نوشت:

من هستم

آلبوم زیبائی از یک سفر زیبا 

به اشتراک گذاشتن این عکس ها، شاید انگیزه ای باشه برای سفر.

شروع سفر زندگی ات، بلند بشی و را بیوفتی، در مسیر زیبائی ها قدم برداری .

شفای درون ، و عشق به خود را هر روز تمرین کنی ، لحظه به لحظه از هدیه الهی ، یعنی زندگی رو با لذت و عشق و شادی بگذرونی، انرژی مثبت و عشق تو روی اطرافیانت هم تآثیر میگذاره، همونائی که دوستشون میداری و همونائی که خودت هستند.

خودت رو پیدا میکنی، اینکه از زندگی چی می خوای ، اینکه اسیب های وجودیت رو درمان کنی ، اینجوری هر فرد که به سلامت وجود و ذهن بپردازه قطعآ تاثیرش رو بر سلامت جامعه هم میبینه ، و بعد فرزندان و نسل های بعد ...

نا امید نشو، نباش، هر روز روزی است نو، بسازش، خودت با عشق اول برای خودت 

من به نوبه خودم سعی میکنم یک لحظه زیبا به تو نشون بدم ، تو هم میتونی این کار رو برای کسای دیگه انجام بدی و اینجوری شادی و عشق و حال خوب رو برای هم به اشتراک میزاریم . گذشته، گذشته، رها کن بره الان کجائی

آنا نعمتی

کوهنوردی آنا نعمتی

آناهیتا نعمتی

سفر آنا نعمتی

کوهنوردی و طبیعت گردی به سبک خانم بازیگر + تصاویر

3.914
این مطلب مفید بود ؟113
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ف
وبگردی