بهاره رهنما

ازدواج سوم بهاره رهنما !؟ بالاخره همه چیز روشن شد

تاریخ انتشار : 4 مرداد 1401کد مطلب : 88016زمان مطالعه : 2 دقیقه
مدتی بود که کاربران فضای مجازی درگیر حدس و گمان هایی درباره ازدواج مجدد بهاره رهنما با همسر عربش بودند؛ حدس و گمان هایی که به پایان رسید.

پایان شایعات درباره ازدواج سوم بهاره رهنما

بهاره رهنما یکی از هنرمندانیست که در فضای مجازی فعالیت زیادی دارد و هر روز استوری های زیادی از زندگی خصوصیش را در اینستاگرام منتشر می کند و به همین خاطر همیشه با حواشی زیادی روبروست.

یکی از حواشی و شایعات اخیر بهاره رهنما در مورد ازدواج سوم و حجابش بعد از سفر به عراق می باشد اما بازیگر سریال پژمان در لایو دیروزش پاسخ تمامی سوالات خصوصی مخاطبانش را داد. در ادامه این بخش از چهره ها در نمناک صحبت های بهاره رهنما در مورد ازدواج سومش را می خوانید.

ازدواج بهاره رهنما

بهاره رهنما به شایعات ازدواجش پاسخ و خاتمه داد

بهاره رهنما که چندی پیش برای دیدار با برادر و دخترش به اروپا سفر کرده بود، در ادامه سفرهایش بعد از ترکیه و اروپا گردی به عراق و کربلا رفت و به زیارت حرم امام حسین (ع) و حضرت عباس(ع) پرداخت و تصاویری از این سفر معنوی خود را در صفحه اینستاگرامش به نمایش گذاشت.

او در یکی از استوری هایش عکسی از گردنبند عربی همراه با شعر عربی را منتشر نمود، همین عکس و حجاب بیشتر او کافی بود تا خبرسازان دست به انتشار خبر جعلی ازدواج سوم بزنند اما خانم بازیگر پاسخ این شایعات را در لایو اینستاگرامی دیروزش داد و گفت:

نه ازدواج نکردم، بچه ها من ازدواج نکردم، همیشه باهاتون رو راست بودم و این یکی از مهم ترین ویژگی هایی هست که سعی کردم در مورد خودم حفظش کنم. بله من جدا شدم، سؤال کردید الان روی صفحه دیدم، این قضیه حجاب نه به ازدواج ربط داره نه به هیچ شخصی ربط داره یه مسئله کاملا درونیه و استایلی هست که من خیلی دوستش دارم.

بهاره رهنما

بهاره رهنما/ عکس از شیرین عابدینی

مختصر بیوگرافی بهاره رهنما

بهاره رهنما متولد 10 آذر 1352 در اراک بازیگر، فیلمنامه‌نویس و نویسنده کتاب است. پدرش مرحوم جلال رهنما تاجر و مادرش پرویز قائم مقامی (بازیگر) می باشد و دارای یک خواهر و برادر است. او سال 1370 در فراخوان تست بازیگری حاضر شد و پس از قبولی در فیلم «افعی» بازی کرد اما با بازی در «نان و عشق و موتور 1000»،«گاو خونی»،«چارچنگولی» و «زیرزمین» به شهرت دست یافت.

پریا قاسمخانی تنها فرزند بهاره رهنما می باشد که متولد 17 مرداد 1377 در تهران استو برای تحصیل به خارج از کشور مهاجرت کرده و در رشته موسیقی تحصیل میکند.

ازدواج سوم بهاره رهنما !؟ بالاخره همه چیز روشن شد

3.455
این مطلب مفید بود ؟3718
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ن/ن.ح
وبگردی