بهاره رهنما

حرف و حدیث جدید برای بهاره رهنما بخاطر یک اسم!

تاریخ انتشار : 1 شهریور 1401کد مطلب : 88351زمان مطالعه : 2 دقیقه
بهاره رهنما، یکی از بازیگران و سلبریتی های فعال در فضای مجازی، این بار به دلیل یک اسم تبدیل به سوژه برخی صفحات در شبکه های اجتماعی شد.

ترسناک‌ترین چهره بهاره رهنما در تئاتر جدیدش

این روزها اگر نام بهاره رهنما را سرچ کنید، عناوینی مثل جن گیری و دعا نویسی بهاره رهنما را مشاهده می کنید که به واسطه یک اسم، تبدیل به سوژه شده است و در واقع هیچ ماجرای جدی پشت این تیترها وجود ندارد و عنوان کار جدید بهاره رهنماست که سوژه سازی کرده است.

بهاره رهنما بازیگر معروف سینما و تلویزیون بار دیگر با بازی در جدیدترین تئاترش سوژه رسانه ها شد و نام این نمایش حرف و حدیث های زیادی در فضای مجازی به راه انداخت.

بیست و سومین جلسه جن گیری آنه میشل در ژانر ترسناک، تئاتر جدید بهاره رهنما است که به زودی روی صحنه می رود. در ادامه عکسی از بازیگر سریال پژمان را در جلسه جن گیری مشاهده می کنید.

بهاره رهنما

حضور بهاره رهنما در جلسات جن گیری

تئاتر جدید بهاره رهنما با نام بیست و سومین جلسه جن گیری آنه میشل یکم الی ششم شهریور ماه در شیراز و در تالار احسان به روی صحنه می رود. نویسندگی و کارگردانی این اثر بر عهده مسعود احمدی بوده و در آن هنرمندانی چون بهاره رهنما، ایوب آقاخانی، شیما پورسهم الدین، آرمیتا جمالی، رامین راستاد و... ایفای نقش می کنند.

این تئاتر داستان واقعی دختری به نام آنه‌ لیز میشل را روایت می کند که در خانواده‌ای کاتولیک مذهب به دنیا آمد و دارای سه خواهر بود، او در 16 سالگی دچار تشنج شد و خانواده اش آنه لیزه را به بیمارستان بردند اما حال او بهتر نشد، به همین خاطر تحت جلسات جن گیری قرار گرفت، شرایط سخت جن‌گیری 11 ماه طول کشیده که در نهایت این شرایط باعث مرگ آنه‌لیز شد.

بهاره رهنما در تئاتر جدید

3 فیلم با اقتباس از زندگی آنه‌لیز میشل با نام‌های جن‌گیری امیلی رز، مرثیه، آنه‌لیز نوار جن‌گیری ساخته شده‌است. در این تئاتر بهاره رهنما نقش کلارا میشل، خواهر آنه را ایفا می کند که در جلسات جن گیری او حضور دارد.

بهاره رهنما دختر مرحوم جلال رهنما تاجر و پروین قائم مقامی (بازیگر) متولد 10 آذر 1352 در اراک بازیگر، فیلمنامه‌نویس و نویسنده کتاب است. افعی، نان و عشق و موتور 1000، گاو خونی، چارچنگولی، زیرزمین، ساخت ایران، خداحافظ بچه، ایکس لارج، بچه مهندس، آینه بغل، گیسو و... از فیلم هایی هستند که بهاره رهنما در آنها ایفای نقش نموده است.

حرف و حدیث جدید برای بهاره رهنما بخاطر یک اسم!

2.623
این مطلب مفید بود ؟1211
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ن/ز.ت
وبگردی