کارداشیان ها
یکی از چهره های معروف هالیوودی در صحبت های تند و تیز خود به نوعی با حمله به کارداشیان ها، درباره عکسهای اینستاگرامی این خانواده حقایقی فاش کرد.

حمله تند به خانواده کارداشیان ها؛ آرامش روانی زنان را نابود کرده اید

این روزها عکسهای کیم کارداشیان و خواهرانش که در فضای مجازی، با سرعت نسبتا زیادی بازدید داشته و به اشتراک گذاشته می شود، با انتقاداتی روبرو شده. انتقاداتی از جنس پرده برداری از واقعی نبودن عکسهای زنان خانواده کارداشیان و جنر که جزئیاتش را در این بخش از نمناک خواهید خواند.

"بتنی فرانکل" خانواده کارداشیان و جنرها را به خاطر تصاویر بسیار تغییر یافته آنها که در فضای مجازی منتشر می‌کنند و ادعا می‌کنند که این تصاویر کاملا نچرال و بدون ویرایش است، متهم کرد. او گفت این تصاویر که تقریبا همه آنها با ابزارات وابسته به تکنولوژی و برنامه های مختلف فیلتر شده، باعث ایجاد "ناامیدی و افسردگی" در زنان شده است.

کارداشیان ها

"بتنی فرانکل" در بخشی از گفتگویش با TMZ به این مورد اشاره کرد که عکس های کیم کارداشیان و خواهرانش نه تنها انگیزه و الهام بخش نیستند بلکه به واقع جزو بدترین تصاویر مخرب منتشر شده در فضای جازی محسوب می شوند.

آمار نشان میدهد این تصاویر مخرب منتشر شده در اینستاگرام کارداشیان ها و دیگر شبکه های اجتماعی توسط اعضای این خانواده، اختلالات تغذیه ای، مشکلات روحی روانی و افسردگی را ایجاد می کند. مسئله موجود و بسیار جدی این است که مادرانی که قرار است فرزندانی قوی برای ساختن آینده ای بهتر پرورش دهند، خود دچار ضعف روحی روانی شده و نه تنها خود از زندگی لذت نمیبرند، بلکه مادران شادی برای فرزندانشان نیز نیستند.

در واکنش به این صحبت ها، یکی از کاربران فضای مجازی عنوان کرد که اغلب زنان و مادرانی که در فضای مجازی، شاهد این تصاویر هستد نه وقت دارند که این همه ویرایش را انجام دهند، نه حتی می‌دانند چگونه با فناوری کار کنند و به طور کامل باور دارند که این تصاویر واقعی است و کارداشیان ها چنین ظاهر بی عیب و نقصی دارند و رفته رفته این به یک ایده آل کاذب تبدیل می شود.

بنتلی فرانکل

"بتنی فرانکل" در ادامه به مردم توصیه کرد که باید همان طور که هستند خوشحال باشند. کارداشیان - جنرها به واسطه درآمد بادآورده خود به امکانات و رفاه بیشتری دسترسی دارند و به هر نحوی آن را به نمایش میگذارند که این باعث می‌شود مردم نسبت به خودشان احساس ناخوشایندی داشته باشند.

در واقع او تمام این عکسها را عکسهای غیرواقعی و فیلتر شده دانست و از کاربران خواست تا حقیقت پشت پرده این عکسها را تصور کنند نه آنچه به صورت فیلتر شده منتشر میشود.

حمله به کارداشیان ها و عکسهای اینستاگرامی شان

4.519
این مطلب مفید بود ؟172
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ن/ن.ح
وبگردی