سن بریتنی و سام اصغری

از فاصله سنی بریتنی و سام اصغری تا تغییر نام اسپیرز در اینستا

تاریخ انتشار : 3 تیر 1401کد مطلب : 87641زمان مطالعه : 2 دقیقه
بریتنی و سام اصغری بعد از ازدواج ماجراها و حاشیه های زیادی داشتند، همچنین حالا با انتشار پستی توسط سام اصغری سوژه ای جدید از این زوج برای مخاطبانشان ایجاد شد.

از فاصله سنی بریتنی و سام اصغری تا تغییر نام خانم خواننده

پس از برگزاری مراسم پرحاشیه بریتنی اسپیرز ستاره با سابقه پاپ و سام اصغری، مدل مشهور ایرانی، هر روز خبرهای فراوانی از این زوج جوان به گوش می رسد. این روزها که نام بریتنی اسپیرز و همسر ایرانی اش، سام اصغری تبدیل به وایرال شده های اینستاگرام و دیگر شبکه های اجتماعی شده است، به تازگی تغییر نام و فاصله سنی این دو سلبریتی بیشتر ار سوژه های دیگر نظر کاربران را بخود جلب کرده است. سوژه هایی که دراین بخش از نمناک نیم نگاهی به آنها خواهیم انداخت.

اختلاف سنی بریتنی و شوهر ایرانی اش سام اصغری

بریتنی اسپیرز 40 سال و همسرش سام اصغری 28 سال سن دارد پس با یک حساب و کتاب ساده می توان متوجه اختلاف و فاصله سنی این دو نفر شد. سوپراستار پاپ و همسرش در مجموع 12 سال بین تاریخ تولدشان فاصله دارند و فاصله سنی بریتنی اسپیرز و همسرش سام اصغری 12 سال است.

تغییر نام بریتنی؛ بریتنی اصغری شد!

یکی دیگر از داغ ترین اخبار که واکنش های فراوانی را توسط کاربران ایرانی در فضای مجازی به همراه داشت، تغییر نام خانوادگی بریتنی به اصغری بود. بریتنی اسپیرز و سام اصغری پس از برگزاری مراسم ازدواجشان ویدئو و عکس های زیادی در صفحه اینستاگرام خود به اشتراک گذاشتند.

بریتنی و سام اصغری

سام اصغری همسر بریتنی اسپیرز عکسی را از روز عروسی‌شان منتشر کرد و در توضیح آن نوشت:

"Mr and Mrs. Asghari."

آقا و خانم اصغری

براساس برخی خبرهای منتشر شده گفته میشود بریتنی اسپیرز خواننده سرشناس 40 ساله پس از ازدواج ‌با‌ سام اصغری نامش را بطور قانونی به «بریتنی اصغری اسپیرز» تغییر داده است.

انتشار این پست در اینستاگرام سام واکنش ها و شوخی های زیادی را در پی داشت.

از فاصله سنی بریتنی و سام اصغری تا تغییر نام اسپیرز در اینستا

3.636
این مطلب مفید بود ؟2610
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ن/ز.ت
وبگردی