دانلود گوگل پلی
فروشگاه جهانی گوگل پلی، معتبرترین فروشگاه برنامه های مختلف در سیستم عامل اندروید است که در این گزارش از نمناک می توایند آخرین نسخه گوگل پلی را دانلود کنید.

دانلود آخرین نسخه برنامه گوگل پلی

فروشگاه گوگل پلی "google play store"، معتبرترین فروشگاه دانلود برنامه های مختلف برای سیستم عامل اندروید است که توسط مجموعه گوگل طراحی و منتشر شده است که بصورت پیش فرض برای سیستم عامل اندروید نصب شده که برای استفاده از آن تنها کافیست تا با حساب جیمیل وارد این برنامه شوید و برنامه بصورت خودکار برای شما فعال خواهد شد و می توانید خیلی ساده با جابجایی در دسته بندی های مختلف اقدام به دانلود برنامه های مدنظر خود کنید.

با این حال با جستجویی ساده در بستر اینترنت می توانید ده ها فروشگاه مختلف برای دانلود برنامه های اندرویدی را مشاهده کنید که شما هیچ اطلاعی در مورد آنها ندارید و زمانیکه تصمیم به دانلود برنامه ای از این فروشگاه ها می کنید، هیچ تضمینی وجود ندارد که آیا شما در حال دانلود بدافزار هستید یا خیر؟! به همین دلیل توصیه ای که برای شما داریم این است حتما از فروشگاه معتبر گوگل پلی اقدام به دانلود کنید چرا که هیچ بدافزاری در این برنامه وجود ندارد و این تضمینی بر حفظ اطلاعات شما در مقابل افراد سودجو می باشد.

یکی از قابلیت های اصلی برنامه گوگل پلی می توان به مرجع بودن آن اشاره کرد. یعنی اینکه وقتی یک برنامه یا یک نرم افزار نسخه جدید و آپدیت شده خود را منتشر می کند، فروشگاه گوگل پلی اولین مرجعی است که فورا نسخه جدید را منتشر می کند. از این رو هر زمان که شما برنامه ای را از گوگل پلی می خواهید دانلود کنید، مطمئن باشید که آخرین نسخه ممکن را در حال دانلود هستید. از این رو اگر بنابر هر دلیلی شما برنامه گوگل پلی را ندارید، در ادامه این گزارش از بخش تکنولوژی نمناک می توانید اقدام به دانلود برنامه گوگل پلی کنید. همراه ما باشید.

قابلیت های گوگل پلی

گوگل پلی، علیرغم اینکه بزرگترین فروشگاه برنامه های سیستم عامل اندروید می باشد، دارای قابلیت های مختلفی است که شما خیلی ساده می توانید از آنها برای کارهای روزمره خود استفاده کنید. از این رو از مهم ترین و اصلی ترین قابلیت های گوگل پلی می توان به مواردی اعم از؛

  1. امکان جستجو نام برنامه
  2. محیط کاربری ساده و آسان
  3. دسته بندی بودن تمام برنامه ها
  4. امکان مشاهده فیلم های مختلف با پرداخت هزینه
  5. دانلود کتاب های الکترونیکی مختلف
  6. امکان دانلود موسیقی های مختلف 
  7. امکان دسترسی به تاریخچه دانلودها
  8. فعالسازی/غیرفعالسازی آپدیت خودکار برنامه ها
  9. نمایش لیست آپدیت های منتشر شده بر اساس برنامه های گوشی
  10. دسته بندی بازی ها جدا از دست بندی برنامه های دیگر و...

آموزش نصب برنامه گوگل پلی

همان گونه که گفته شد، برنامه گوگل پلی بصورت خودکار در سیست عامل های اندروید نصب شده است و شما می توانید خیلی ساده به آن دسترسی پیدا کنید. اما اگر بنابر هر دلیلی اگر به برنامه گوگل پلی در گوشی دسترسی ندارید و یا حتی اگر آنرا به اشتباهی حذف کرده اید، می توانید آنرا مجددا برای گوشی خود دانلود و نصب کنید که باید چند مرحله ای را طی کنید که این مراحل را در بخش ذیل بصورت قدم به قدم ذکر کرده ایم.

1- برای دانلود و نصب برنامه گوگل پلی بر روی گوشی های اندرویدی و یا حتی ویندوز (برای برنامه های شبیه ساز اندرویدی) شما می توانید از مراجع مختلفی اقدام به دانلود کنید. اما از آنجائیکه امکان دانلود این برنامه کمی سخت است، ما تصمیم به معرفی مرجعی داریم که تمام نسخه های برنامه گوگل پلی را برای دانلود درج کرده است. توجه داشته باشید که قبل از کلیک بر روی لینک ذیل، باید از برنامه های تغییر آی پی (vpn) استفاده کنید.

2- بعد از وارد شدن به لینک بالا باید مرحله اولیه را که جهت امنیت است را با فعال کردن تیک گزینه I am human و انتخاب تصاویر مورد نظر بر اساس سوال، ربات نبودن شما تائید می شود و سپس می توانید وارد وب سایت شوید.

دانلود گوگل پلی

3- در این مرحله باید کمی به سمت پائین اسکرول کنید. اینک اولین نسخه منتشر شده از بالا را دانلود کنید. بعد از دانلود نیز اقدام به نصب برنامه گوگل پلی کنید که بعد از نصب نیز، برنامه در منو کاربری ایجاد خواهد شد.

دانلود گوگل پلی

هم اکنون برنامه گوگل پلی برای شما بصورت کامل نصب شده است و شما می توانید خیلی ساده از قابلیت های آن استفاده نمائید.

گوگل پلی

گوگل پلی ، دانلود و آموزش نصب برنامه گوگل پلی "google play"

2.950
این مطلب مفید بود ؟2921
منبع : بخش تکنولوژی نمناک/ف.ن
برچسب : گوگل اندروید
وبگردی