متولدین کدام ماه احساسی ترند

احساساتی ترین آدم ها متولد کدوم ماه هستن؟

کد مطلب : 85075تعداد نظرات : 18 نظرزمان مطالعه : 4 دقیقه
همه ما آدمهای احساسی و غیر احساسی در اطرافمان داریم، جالب است بدانید میزان زیادی از احساسات و حالات روحی شما وابسته به ماهی است که در آن متولد شده اید.

تفاوت میزان احساساتی بودن بین متولدین ماه های مختلف

بعضی از افراد از لحاظ ابراز احساسات راحت تر از دیگران عمل می‌ کنند اما بعضی دیگر سعی دارند که احساسات خود را از اطرافیان شان پنهان کنند. به این فکر کنید که شما جزو کدام دسته هستید. در این قسمت از نمناک قصد داریم معرفی کنیم که افراد کدام ماه ها از لحاظ احساسی راحت تر عمل می کنند و به طور کل احساسات قوی تری دارند.

فروردین

فروردین ماهی ها اگر کاری را نخواهند، انجام نمی دهند؛ مگر این که از نظر آن ها کار خوبی به نظر برسد‌. آن ها دوست دارند که مشغول انجام کارهای جدیدی شوند. معمولاً نیازهای خود را در اولویت قرار می‌ دهند و در نه گفتن خیلی راحت عمل می کنند و هیچ‌گاه برای خوشحال کردن دیگران کاری نمی کنند، مگر این که خودشان اراده کرده باشند. آن ها زندگی را آنقدر کوتاه می‌دانند که وقت خود را صرف انجام کارهای یکنواخت نمی کنند و به طور کل خیلی احساساتی نمی‌ شوند.

فروردین

اردیبهشت

اردیبهشتی ها اجازه نمی‌ دهند که هر کسی وارد زندگی شان شود. حتماً باید کسی که از قبل وارد زندگی آن ها شده را خوب بسنجند و ببینند که نسبت به او چه احساسی دارند. باید از خودشان مراقبت کنند که آسیبی به آن ها وارد نشود. خیلی طول می‌ کشد تا به دیگران اعتماد کنند و هرگز استاندارد های خود را زیر پا نمی گذارند و خیلی احساساتی نیستند.

خرداد

خرداد ماهی ها اجازه نمی دهند که دیگران بخواهند روی آن ها و احساسات شان تاثیر بگذارند. گاهی اوقات احساس غمگین بودن می کنند. علت آن هم این است که احساسات شان خدشه دار شده است. معمولاً احساس تنفر، خجالت و ناراحتی در آن ها زود ایجاد می شود. از لحاظ احساسی قوی هستند و از خودشان مراقبت می‌ کنند تا کسی احساساتشان را به بازی نگیرد.

تیر

تیر ماهی ها جزء آن افرادی هستند که از لحاظ احساسی قوی بوده و حتی اگر آسیب ببینند، باز هم می‌ توانند دوباره عاشق شوند و امیدوار هستند. آن ها اجازه نمی‌ دهند که تجربه‌ های نفرات گذشته روی دیدگاه شان نسبت به عشق اثرگذار باشد و هیچ ترسی از تجربه عشق دوباره در زندگی ندارند و علت آن هم این است که کاملاً قدرت احساسی بالایی دارند.

تیر

مرداد

مرداد ماهی ها افراد بخشنده ای هستند؛ حتی اگر زندگی خودشان سخت باشد، باز هم‌راهی برای بخشش پیدا می کنند.‌ همین بخشندگی نشان ‌دهنده آن است که از لحاظ احساسی قوی هستند و به شما احساس خوبی می دهند. مسئولیت پذیری بالایی دارند و سعی می‌ کنند تا جایی که می‌ توانند به احساسات دیگران آسیب وارد نکرده و به آن ها کمک کنند.

شهریور

شهریور ماهی ها حتماً برای خودشان زمان می گذارند. به مراقبت از خود خیلی اهمیت می دهند و خیلی به نظر دیگران فکر نمی کنند و می‌دانند که چه چیزی در زندگی شان اهمیت دارد و باید به آن توجه داشته باشند. به احساسات خود مسلط هستند و همیشه کیفیت را به کمیت ترجیح می‌ دهند و مدیریت احساسات شان را در دست می گیرند.

مهر

مهر ماهی ها عقیده دارند که شاد بودن دست خودشان است‌ و در نتیجه خیلی تلاش می‌ کنند که زندگی خوب و شادی را برای خود و اطرافیان شان بسازند. همیشه بهترین ها را خواستار هستند و به دنبال لذت و شادی حداکثری می روند و معمولاً کاری نمی کنند که به احساساتشان آسیب وارد شود.

مهر

آبان

آبان ماهی ها سلامت ذهنی بالایی دارند. از باور به شما دست نمی کشند و از این که به خودشان افتخار کنند نمی ترسند. به تصمیماتی که در زندگی گرفته اند شک و تردید ندارند و به خودشان ارزش می دهند. آبان ماهی ها به احساسات خود اهمیت زیادی می‌ دهند. اجازه نمی‌ دهند که کسی آن ها را به بازی بگیرد و همیشه جملات تاکیدی مثبت به خودشان می گویند.

آذر

آذر ماهی ها هرگز اجازه نمی دهند که بخواهند خودشان را با استاندارد دیگران هم جهت کنند. آن ها نمی‌ خواهند از دیگران تقلید کنند و همیشه دوست دارند که منحصر به فرد باشند. تنها چیزی که از لحاظ احساسی آن‌ ها را به هم می ریزد، این است که کسی بگوید شبیه دیگری هستی. در غیر این صورت از لحاظ احساسی قدرتمند هستند.

دی

دی ماهی ها همیشه احساس هیجان و شادی دارند. معمولاً قبل از این که آلارم گوشی شان زنگ بخورد‌، از خواب بیدار می شوند زیرا برای روزی که در پیش دارند، انگیزه بالایی را احساس می کنند. قطعاً اگر هدفی داشته باشند، به آن می‌ رسند. زندگی برای آن ها هیجان انگیز است و هویت کاری را به تاخیر می‌ اندازند و اجازه نمی‌ دهند که کسی انگیزه آنها را از بین ببرد. از لحاظ احساسی هم قدرتمند هستند و احساسات قوی دارند.

دی

بهمن

بهمن ماهی ها باید خودشان تعیین کنند که اکنون باید چه کاری انجام دهند و هرگز از آن دست نمی کشند و فرقی ندارد هم که دیگران چه می گویند. در هر صورت کاری را می‌ کنند که دوست داشته باشند و عقیده دارند که این موضوع به هیچ کس ربطی ندارد. به عنوان مثال شاید دیگران به آن ها بگویند که شما برای درس خواندن سن تان بالا رفته اما اگر خودشان دوست داشته باشند، حتما این کار را انجام می دهند و در نتیجه احساسات خود را در اولویت قرار می دهند.

اسفند

اسفند ماهی ها افراد مهربانی هستند و همیشه به اطرافیان خود فرصت می دهند. احساسات دیگران را خوب درک می کنند و خودشان را نیز در شرایط سخت کنترل می‌ کنند. به دنبال انتقام نیستند و بدی های دیگران را فراموش می کنند. معمولاً حرف های اطرافیان را به خودشان می گیرند. انرژی ذهنی و قلبی بالایی دارند، اهل بخشش و کار خیر هستند و در نتیجه می‌ توان گفت از لحاظ احساسی جزء قوی ترین ها دسته بندی می شوند.

احساساتی ترین آدم ها متولد کدوم ماه هستن؟

4.2483
این مطلب مفید بود ؟40776
منبع : بخش سرگرمی نمناک /ن/ن.ح
برچسب : ماه تولد
18 نظر به ثبت رسیده است
مهرناز چاره ساز1400-09-20
درباره ی مهرماهی ها درست گفت ولی واقا بعضی از سریال ها اشک من رو در میاره بخصوصا اگه توش بچه باشه
128
مدرسه قهرمانانه من1400-09-21
منم
54
ف1400-09-20
بله کاملا درسته
38
پری1400-09-21
درست نیست من اردیبهشتی هستم خیلی هم احساساتی هستم
209
ثنا استقلالی1400-09-21
بله منم همین طور خیلی احساساتی ام
117
فاطمه1400-09-21
ولی من اردیبهشتی ام اصلا به هیچ وجه احساسی نیستم
106
امالیا1400-09-21
شاید از عادت های خودته که تاَثیر گذار بقیه بشی البته این مطالب هم زیاد دقیق نیستن
43
رمنیکا1400-09-21
من آبانیم دقیقا درسته
156
رز1400-09-21
خیر برامن درست نیست من فروردینی ام ولی خیلی احساساتی ام
115
نمی خواهم بگم1400-09-21
درباره‌ی شهریوری ها اشتباه نوشته ????????❌❌
813
رویا1400-09-21
درسته تیر ماهی هستم
126
به تو چه1400-09-21
اردیبهشتیم و درست گفت ولی اینو غلط گفت که احساساتی نیستن ، هستم ولی خیلی در مورد این موضوع اعتماد کردن سخت میگیرم
513
هستی جعفری1400-09-21
بهمنی هستم درست گفت فقط اون قسمتی که گفت به نظر دیگران اهمیت نمی دند و کاری که دوست دارند انجام می دهند اشتباه بود من اول نظر بقیه هم در نظر می گیرم بعد اگه دیدم درست میگه کاری که گفته انجام میدم
45
بدون نــــــــــــام1400-09-22
کی گفته فرودین ماهی ها احساسی نیستن بخدا یه فقیر ببینم تو خیابون میزنم زیر گریه اصلا همین سریال ها انقد که گریه میکنم تمام سعیمو میکنم تا دیگران و خوشحال کنم حتی اگر ازم خوششون نیاد ولی من احساس درونم و نشونشون میدم
خلاصه بگم خیلی احساساتیم ولی بقیه فروردینی ها رو نمیدونم
و اینکه شما میگین مثلا دارم میگما تیر ماهی ها احساسی هستن شاید یه انسان هایی باشن تیر ماهی اما سنگ دل پس قضاوت بی جا نکنید تشکر گود بای☺️????????????????
95
د1400-09-22
سلام درسته من دی ماهی هستم و انگیزه بالایی دارم
62
ناشناس1400-09-22
ابانی ام واقعا درست بود
71
ستایش یوسفی1400-09-24
منم فروردینم خیلی احساساتی هستم
52
mehrsa1402-08-20
اسفندی هستم همش درست بوددد
00
وبگردی