فریبا نادری و همسرش
فریبا نادری که با بازی در نقش پری سیما در سریال ستایش به طور متفاوتی دیده شد، جزئیات آشنایی و ازدواج با همسرش را با شوخ طبعی خاصی تعریف کرد.

حرفهای جالب فریبا نادری درمورد آشنایی و ازدواج با همسرش

فریبا نادری که یکی از ماندگارترین نقش آفرینی های او مربوط به سریال ستایش است، جزو هنرمندانی می باشد که ازدواج او به یکی از خبرسازترین ازدواج ها تبدیل شد. بازیگر سریال از سرنوشت در دورهمی و گفتگو با مجری برنامه مهران مدیری با خنده و شوخی برای اولین بار در مورد طریقه آشنایی و ازدواج خود با همسرش صحبت کرد. در ادامه این بخش از چهره ها در نمناک جزئیات گفتگوی مهران مدیری و فریبا نادری را منتشر نموده ایم.

فریبا نادری و همسرش چطور با هم آشنا شدند؟

بازیگر نقش پری سیما با شیطنت و شوخی های خاص خود در مورد همسرش و طریقه آشنایی با او از طریق سام درخشانی توضیح داد. او در پاسخ به سؤال مهران مدیری (ازدواج کردین؟ چی شد؟ ) اینگونه گفت:

والا نمی گرفت، آشناییمون به این شکل بود که من و برادرم همسایه سام درخشانی بودیم و سام درخشانی گفت آشنا بشید و... خلاصه بعد از ماه های طولانی ما هم دیگه رو دیدم و همون اولی که ما هم دیگه رو دیدیم، ایشون گفتند که ببین من قصد ازدواج ندارم، منم خیلی ازش خوشم اومد و گفتم من هم همینطور ولی من واقعا قصدم ازدواج بود.

و نمی گرفت دیگه... نه که نگیره می خواست ولی هی می گفت حالا... تا اینکه من گریه و من جوانیم رو برات گذاشتم و... اصلا نمی دونست من بازیگرم شاید اگه می دونست زودتر می گرفت، خیلی اصرار داشت نگیره و می گفت من کلا با ازدواج مشکل دارم.

الان خودش میگه کاش زودتر می گرفتم، من می دونستم همیشه هم با بغض بهش می گفتم که تو وقتی بگیری به من میگی و الان فهمیده...من خیلی کنارش خوشحالم و دوستش داشتم.

فریبا نادری در دورهمی

مختصری درباره فریبا نادری، بازیگر پری سیما در ستایش

فریبا نادری بازیگر محبوب سریال های تلویزیونی متولد23 فروردین 1363 است که از سال 1382 تاکنون مشغول فعالیت در عرصه بازیگری است. فریبا نادری و مسعود رسام سال 85 با هم ازدواج کردند اما عمر زندگی مشترک آنها چند سال بیشتر نبود و سال 88 مسعود رسام بعد از تحمل چند سال بیماری درگذشت.

فریبا نادری بعد از درگذشت مسعود رسام اعلام کرد که هرگز با اهالی سینما ازدواج نمیکند. او 8 سال بعد از درگذشت مسعود رسام با مهرداد طباطبایی از فعالان مواد غذایی و لبنیات ازدواج کرد و برای بار دوم زندگی مشترک تشکیل داد. فریبا نادری یک سال بعد از ازدواجش در سال 96 مادر شد و اکنون دختری به نام یارا دارد.

ماجرای جالب ازدواج فریبا نادری و همسر پولدارش

3.829
این مطلب مفید بود ؟227
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ن/ز.ت
وبگردی