فاطمه معتمد آریا
چهارمین قسمت برنامه همرفیق امشب 11 دی ماه با حضور فاطمه معتمد آریا و بهترین رفیقش پخش خواهد شد.

رفیق فاطمه معتمد آریا در همرفیق کیست

شهاب حسینی بازیگر سرشناس کشورمان در جدیدترین تجربه هنری اش به سراغ اجرای یک برنامه اینترنتی رفت و اتفاقی متفاوت را در زندگی هنری اش تجربه کرد.

برنامه همرفیق با اجرای شهاب حسینی و تهیه کنندگی حسن خدادادی برنامه ای اینترنتی است که چهارمین قسمت آن امشب 11 دی ماه پخش میشود و فاطمه معتمد آریا بانوی هنرمند کشورمان مهمان این برنامه خواهد بود.

مرضیه برومند رفیق فاطمه معتمد آریا در همرفیق

فاطمه معتمد آریا بانوی هنرمند سینما و تلویزیون کشورمان در چهارمین قسمت از برنامه همرفیق مهمان شهاب حسینی خواهد شد و به گفتگو با او می پردازد.

فاطمه معتمد آریا

طبق رسم خاص برنامه همرفیق، هنرمند مهمان به همراه یکی از بهترین دوستانش در این برنامه حضور خواهد یافت و فاطمه معتمد آریا این هفته به همراه مرضیه برومند به همرفیق می آید.

فاطمه معتمد آریا

رخشان بنی اعتماد، گلاب آدینه، مرضیه برومند و پوران درخشنده به عنوان دوستان فاطمه معتمد آریا و گزینه های احتمالی حضور در این برنامه معرفی شدند که از میان آنها مرضیه برومند کارگردان و بازیگر کشورمان رفیق فاطمه معتمد آریا در همرفیق خواهد بود.

فاطمه معتمد آریا و مرضیه برومند

مرضیه برومند را همه مخاطبان دنیای هنر با ساخت مدرسه موش ها به خوبی می شناسند و از دیگر آثار ماندگار او در تلویزیون میتوان به کارگردانی قصه های تا به تا، خونه مادربزرگه، آرایشگاه زیبا، تهران 11، کارآگاه شمسی و دستیارش مادام، کتاب فروشی هدهد و آب پریا اشاره کرد.

فاطمه معتمد آریا با بهترین رفیقش در همرفیق شهاب حسینی

3.914
این مطلب مفید بود ؟113
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/م.ف
وبگردی