محدودیت زمان استوری اینستاگرام

مدت زمان استوری اینستاگرام؟!

کد مطلب : 78835زمان مطالعه : 2 دقیقه
مدت زمان استوری عکس و فیلم در اینستاگرام متفاوت هستند که در این گزارش از نمناک با مدت زمان استوری اینستاگرام و مدت زمان قابل مشاهده بودن آنها آشنا خواهید شد.

حداکثر مدت زمان استوری اینستاگرام

اینستاگرام بیشتر به دلیل قابلیت هایی که به عموم کاربران خود ارائه می دهد، تبدیل به یک نرم افزار محبوب میان کاربران شبکه های اجتماعی شده است. اما این در حالی است که برنامه اینستاگرام از ابتدا تمامی این ابزارها را نداشت و به مرور زمان موفق به افزودن ابزارهایی شد که کاربران را از برنامه های جانبی بی نیاز نمود. با این وجود قابلیت «استوری اینستاگرام» که یکی از جدیدترین قابلیت های این برنامه است، این روزها توسط کاربران متعددی مورد استفاده قرار گرفته اند و بدون شک یکی از ابزارهای کاربردی اینستاگرام می باشد.

زمان استوری اینستاگرام

از این رو شما می توانید عکس و فیلم های مختلفی را در اینستاگرام استوری کنید که در ابتدا برای استوری کردن فیلم های طولانی در اینستاگرام باید برنامه های مختلفی را دانلود و نصب می کردید تا یک فیلم را به چند تیکه تقسیم کند و شما بتوانید یک فیلم کامل را استوری کنید. با این حال این یک معضل برای اینستاگرام بود که خوشبختانه در آپدیت های اخیر اینستاگرام برطرف شد. بدین معنا که شما دیگر به برنامه جانبی نیاز ندارید و تنها کافی است تا فیلم مدنظر برای استوری را انتخاب کنید که بصورت مستقیم توسط اینستاگرام به تیکه های مختلفی تقسیم خواهد شد.

اما این سوال ممکن است برای هر یک از ما رخ دهد که هر فیلم و استوری اینستاگرام چند ثانیه می باشد؟ برای پاسخ به این سوال جدول ذیل را در بخش تکنولوژی نمناک بررسی خواهیم کرد؛

زمان استوری فیلم اینستاگرام15 ثانیه
زمان استوری عکس اینستاگرام7 ثانیه
مدت زمان قابل مشاهده بودن استوری24 ساعت

 

مدت زمان استوری اینستاگرام برای عکس و فیلم چند ثانیه است؟

52
این مطلب مفید بود ؟20
منبع : بخش تکنولوژی نمناک/ف.ن
برچسب : اینستاگرام
وبگردی