شوهر سابق جنیفر لوپز
ویدئو ها و تصاویر لو رفته از مراسم مجلل ازدواج شوهر سابق جنیفر لوپز با دختری بسیار جوان، فضای مجازی را به تسخیر خود در آورد.

شوهر سابق جنیفر لوپز برای بار چهارم داماد شد

مارک آنتونی معروف به پادشاه سالسا، خواننده سرشناس آمریکایی که چندین سال پیش بعد از ده سال زندگی مشترک با جنیفر لوپز از او جدا شده بود، برای بار چهارم ازدواج کرد. در ادامه این بخش از نمناک تصاویری از مراسم ازدواج مارک آنتونی و همسر جوان و زیبایش را مشاهده می کنید.

بعد از انتشار خبر ازدواج جنیفر لوپز ستاره جذاب هالیوود با بن افلک بازیگر و کارگردان بیست سال پس از شروع اولین رابطه‌اشان که در صدر اخبار قرار داشت، ازدواج همسر سابق جنیفر برای چهارمین بار سوژه ها رسانه ها شد.

مارک آنتونی و نادیا فریرا

مارک آنتونی و همسر جدیدش نادیا فریرا

ازدواج مارک آنتونی با فریه رای

مارک آنتونی خواننده سرشناس آمریکایی به تازگی نادیا فریه رای ازدواج کرد. نادیا فریرا، مدل 23 ساله، نفر دوم مسابقات دوشیزه جهان 2021 که در بهار با مارک آنتونی 53 ساله نامزد کرده بود، در مراسمی باشکوه در موزه هنر پرز در میامی با این چهره سر شناس ازدواج کرد.

جالب است بدانید این ازدواج، چهارمین ازدواج مارک آنتونی محسوب می شود و باید در آینده دید که چقدر پایدار است! مارک آنتونی از سال 2000 تا 2004 با دایانارا تورس، از سال 2004 تا 2014 با جنیفر لوپز و از سال 2014 تا 2017 با شانون دی لیما ازدواج کرده بود.

فرزندان جنیفر لوپز

فرزندان جنیفر لوپز و مارک آنتونی

او شش فرزند دارد؛ آریانا، 28 ساله، با دبی روزادو. چیس، 26 ساله، از روزادو. کریستیان، 21 ساله، با تورس؛ رایان، 18 ساله، با تورس؛ و دوقلوهای 14 ساله، اِمی و مکس، با جنیفر لوپز.

جنیفر لوپز و فرزندانش در شوک؛ این زن بسیار زیبا کیست؟

4.49
این مطلب مفید بود ؟81
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ن/ز.ت
وبگردی