مازیار لرستانی

گشت و گذار مردانه مازیار لرستانی با دوستش

تاریخ انتشار : 31 مرداد 1401کد مطلب : 88333زمان مطالعه : 2 دقیقه
مازیار لرستانی بازیگر پرحاشیه ی این روزها، ویدئویی از گشت و گذار مردانه با دوستش منتشر کرد که مورد توجه کاربران قرار گرفت.

کافه گردی مازیار لرستانی با آقای گریمور

مازیار لرستانی یکی از بازیگرانیست که این روزها با حواشی مختلفی در زندگی خصوصیش روبرو بوده است. بازیگر سریال سه در چهار ویدیویی از اولین گشت و گذار مردانه اش یا بهتر بگوییم، کافه گردی اش را منتشر نمود که در این بخش از نمناک به آن پرداخته ایم.

مازیار لرستانی در صفحه اینستاگرام خود ویدیویی را منتشر کرد که در آن با محسن دارسنج طراح چهره‌پردازی در حال خوش گذرانی است.

مازیار لرستانی و محسن دارسنج

بازیگر سریال خوشنام خاطره بامزه مشترکی با دوستش را با مخاطبانش به اشتراک گذاشت و گفت:

ما امروز یه جای شیکی دعوت شده بودیم، منم لر، اینم اصفهانی، به ما گفتند قهوه می خورید ما هر دو چایی خوریم، من گفتم آره می خوریم گفت اسپرسو دیدم محسن نگاه می کنه هیچی نمی گه گفتم آره گفت دبل فکر می کردم خوشمزه تر چه می دونستم چیه!

برداشت آوردم برامون یه چیزی تو مایه زهر مار، من پس زدم و گفتم نمی تونم بخورم ولی محسن جام شوکران رو سر کشید.

برای من یه چیزی ریختن مثل شیر گفتن تبدیل میشه به کافه لاته گفتم مهم نیست یه طوری بشه که بتونم بخورم. برای من کافه لات بود، خوردم خوشمزه بود، جاتون خالی قهوه ای خوردیم خلاصه.

مازیار لرستانی

مازیار لرستانی/ عکس از سپیده ساداتی

محسن دارسنج، طراح گریم، چهره‌پرداز سینما و تلویزیون، در آثاری همچون ماجرای نیمروز، همه‌چیز آنجاست، مانکن، زمانی برای دوست داشتن، بارکد، آتش‌بس و... فعالیت داشته است.

مازیار لرستانی با نام سابق شهره لرستانی بازیگر و کارگردان کشورمان در فیلم هایی چون امام علی (ع)، مختارنامه، کلاه پهلوی، سه در چهار، خوشنام، زیر خاکی، زیر درخت هلو، اخراجی‌ها و... ایفای نقش نموده و آثاری چون عمه ماه منیر، بی بی خاتون، باور آرامش، تولد جنجالی و... را کارگردانی کرده است.

گشت و گذار مردانه مازیار لرستانی با دوستش

354
این مطلب مفید بود ؟3222
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ن/ز.ت
وبگردی