فرشته حسینی و نوید محمدزاده

سلفی عاشقانه و دونفره فرشته حسینی و نوید محمدزاده

تاریخ انتشار : 10 فروردین 1401کد مطلب : 86611زمان مطالعه : 1 دقیقه
فرشته حسینی با انتشار عکسی جدید و شاید متفاوت در کنار همسرش نوید محمدزاده، حال و هوای این روزهای دونفره شان را به اشتراک گذاشت.

عکس جدید فرشته حسینی و همسرش نوید محمدزاده در اینستاگرام

فرشته حسینی با انتشار سلفی جدیدی در کنار همسرش نوید محمدزاده، که در این بخش از چهره ها در نمناک مشاهده می کنید، اینستاگرام خود را بروز کرد. قاب جدید این زوج مشهور بازیگر، در هوایی سرد و استایلی مناسب هوای برفی ثبت شده است.

تفاوت این عکس نوید محمدزاده، بازیگر نقش اصلی متری شیش و نیم و همسرش با عکسهای دیگرشان این بود که حداقل اینجا خبری از استایل و لباس های منحصربه فرد نیست و از قرار معلوم سرمای هوا اجازه نداده این دو سبک خاص پوشش خود را دنبال کنند.

فرشته حسینی با انتشار این سلفی نوشت:

یار من

فرشته حسینی و نوید محمدزاده

ازدواج نوید محمدزاده و همسرش فرشته حسینی

نوید محمدزاده بازیگر معروف سینما و تلویزیون ایران متولد 17 فروردین 1365 است که حدود یک سال پیش و در تاریخ 4 اردیبهشت 1400 با فرشته حسینی بازیگر افغان سینمای ایران ازدواج کرد و خبر رسمی این ازدواج را با ویدئویی در صفحه شخصی اش، منتشر کرد.

نوید محمدزاده و همسرش

نوید محمدزاده و همسرش فرشته حسینی/ عکس از ادریس بغدادچی

این زوج هنرمند، اغلب به دلیل پوشیدن لباس های ست و البته متفاوت مورد توجه کاربران شبکه های اجتماعی قرار میگیرند و به عقیده ی برخی، همین استایل متفاوت یکی از دلایل علاقه برخی مخاطبان به آنهاست.

سریال قورباغه هومن سیدی، تجربه همکاری مشترک نوید محمدزاده، بازیگر نقش معتاد فیلم ابد و یک روز و همسرش فرشته حسینی بود.

سلفی عاشقانه و دونفره فرشته حسینی و نوید محمدزاده

4.614
این مطلب مفید بود ؟131
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ن/ز.ت
وبگردی