ترفندستان

نصب برنامه در bluestacks

آموزش “نصب برنامه در bluestacks”

زمان مطالعه : 3 دقیقه
اگر به تازگی برنامه بلواستکس را نصب کرده اید و اما موفق به نصب برنامه در این برنامه نشده اید، در این گزارش با آموزش “نصب برنامه در bluestacks” آشنا خواهید شد.
نحوه کار با اینشات

چگونه با برنامه اینشات (InShot) کار کنیم؟

زمان مطالعه : 8 دقیقه
اگر به تازگی برنامه ویرایش و ساخت فیلم اینشات را نصب کرده اید و اما نحوه کار با این برنامه را نمی دانید، در این گزارش از نمناک با آموزش کامل کار با اینشات آشنا خواهید شد.
ارسال پیام زمان دار

آموزش ارسال “پیام زمان دار” در واتساپ و SMS

زمان مطالعه : 3 دقیقه
اگر همیشه فراموش می کنید که پیغامی را بصورت زمان دار برای اشخاص مختلف از قبل در زمان معینی در آینده ارسال کنید، می توانید از قابلیت ارسال “پیام زمان دار” استفاده کنید.
درآوردن انگشتر گیر کرده

درآوردن انگشتر گیر کرده در انگشت با نخ دندان

زمان مطالعه : 5 دقیقه
اگر انگشتر یا حلقه شما در انگشتتان گیر کرده و تنگ شده، می توانید برای خارج کردن آن بدون برش دادن حلقه از نخ دندان یا چرب کننده های طبیعی استفاده کنید.
آموزش سوت زدن

دوست داری سوت زدن یاد بگیری؟

زمان مطالعه : 4 دقیقه
بسیاری از افراد همیشه درگیر یادگیری سوت زدن هستند اما موفق نشدند. سوت زدن با یک دست یا دو دست مراحلی دارد که با تمرین آن ها به راحتی می توانید سوت بزنید.
آموزش ساخت زیرنویس

آموزش “ساخت زیرنویس” برای فیلم + معرفی نرم افزار

زمان مطالعه : 5 دقیقه
اگر ویدیویی دارید و می خواهید زیرنویسی را برای آن ایجاد کنید، در این گزارش بصورت قدم به قدم با نحوه “ساخت زیرنویس” فیلم به همراه برنامه های مختلف آشنا خواهیم کرد.
کار با برنامه picsart

آموزش کار با “برنامه picsart”

زمان مطالعه : 7 دقیقه
picsart یکی از برنامه های کاربردی برای ویرایش تصاویر مختلف است که در این گزارش از نمناک با ترفندهای جالب و جذاب “برنامه picsart” بصورت تصویری آشنا خواهید شد.
ابزارهای تشخیص CMS

ابزارهای کاربردی برای تشخیص “CMS” سایت

زمان مطالعه : 5 دقیقه
CMS یا سیستم مدیریت محتوا، نوعی نرم افزار برای مدیریت ساخت محتوا سایت است که تشخیص آن نسبتا سخت می باشد و اما ابزارهای کاربردی برای تشخیص “CMS” سایت وجود دارند.
روش های دانلود فیلم

آموزش روش های “دانلود فیلم” از اینترنت

زمان مطالعه : 6 دقیقه
یکی از مشکلاتی که ممکن است در حین کار با اینترنت مواجه شوید، عدم دانلود فیلم های مختلف است که در این گزارش با روش های مختلف “دانلود فیلم” آشنا خواهید شد.
نحوه نصب فونت در کامپیوتر

آموزش نحوه “نصب فونت” در کامپیوتر

زمان مطالعه : 2 دقیقه
اگر به تازگی تعدادی فونت فراهم کرده اید و اما با نحوه نصب آن آشنا نیستید، در این گزارش از بخش تکنولوژی نمناک با نحوه “نصب فونت” در کامپیوتر آشنا خواهید شد.
نحوه نصب اینترنت دانلود منیجر

آموزش تصویری “نصب دانلود منیجر”

زمان مطالعه : 3 دقیقه
برنامه اینترنت دانلود منیجر (IDM) یکی از برنامه های محبوب می باشد که در این گزارش از بخش تکنولوژی نمناک با نحوه “نصب دانلود منیجر” آشنا خواهید شد.
نحوه نصب آفیس در ویندوز

آموزش تصویری نصب آفیس در ویندوز

زمان مطالعه : 3 دقیقه
آفیس از برنامه های کاربردی و محبوبی می باشد که هر یک از ما در طول روز با آن سروکار داریم. در این گزارش از نمناک با آموزش تصویری نصب آفیس در ویندوز آشنا خواهید شد.
آموزش نصب درایور کارت گرافیک

آموزش نصب درایور کارت گرافیک amd و nVIDIA

زمان مطالعه : 5 دقیقه
کارت های گرافیک AMD و nVIDIA از محبوب ترین کارت های گرافیک در جهان هستند که در این گزارش از نمناک با نحوه نصب درایور کارت گرافیک AMD و nVIDIA آشنا خواهید شد.
چطور تند بنویسیم

برای تند نوشتن فقط کافیست ...

زمان مطالعه : 5 دقیقه
اگر می خواهید که سرعت نوشتن خود را بهتر کنید؛ بدین منظور گام های متعددی وجود دارد که می توانید با برداشتن آن ها، وظایف خود را سریع تر به انجام برسانید.
رفع مشکل اینترنت گوشی شیائومی

رفع مشکل وصل نشدن “اینترنت گوشی شیائومی”

زمان مطالعه : 2 دقیقه
اگر گوشی شیائومی شما هم به اینترنت متصل نمی شود، در ادامه این گزارش از بخش تکنولوژی نمناک با نحوه رفع مشکل “اینترنت گوشی شیائومی” آشنا خواهید شد.