رضا صادقی

یادداشت احساسی رضا صادقی قبل از سفر به کانادا

تاریخ انتشار : 9 فروردین 1401کد مطلب : 86605زمان مطالعه : 1 دقیقه
رضا صادقی هنرمند مطرح عرصه خوانندگی با انتشار یادداشتی در اینستاگرام، پیش از کنسرت جدید خود از احساساتش قبل از اجرا نوشت.

دل نوشته رضا صادقی درباره کنسرت و علی انصاریان

رضا صادقی خواننده مطرح موسیقی پاپ، سال جدید را با کنسرتی در تهران آغاز کرده و برای طرفداران خود به اجرای آهنگ هایش خواهد پرداخت.

این خواننده امروز مصادف با 9 فروردین در نمایشگاه بین المللی تهران به روی صحنه رفته و در دو سانس کنسرت خود را برگزار می کند.

رضا صادقی بعد از اجرای کنسرت در تهران، در کشور کانادا نیز به روی صحنه خواهد رفت. این هنرمند با یادی از علی انصاریان در اینستاگرام از اشتیاق خود برای خوانندگی نوشت.

رضا صادقی با انتشار ویدئویی در اینستاگرام خود یادداشت کرد:

شاید برای خیلیها واژه " کنسرت ، سولد اوت و رکورد زدن" یه حرف باشه واسه تبلیغ و شلوغ کاری های مجازی که خوب طبیعی هم هست، اما بعد سه دهه برای من هنوزم مثل نفس کشیدن می مونه مثل بچه ها ذوق دارم برای هر کنسرت ، مثل عاشقا که برای اولین قرار هم دل بیقرارن هم دل مشغول ...
یادمه قبل سفر به کانادا درست بیست سال پیش علی گفت بمون و امروز هم این کنسرت قبل سفر به تور کنسرت کاناداست و من با همه عشقم میخوام بخونم با هر چه احساس در من هست و فقط و فقط به این عشق زنده ام که کنار کسانی میخونم که همراه قصه تلخ و شیرین زندگی من بودن و هستن ...

امشب نمیدونم چیه ولی هر چی هست برام حس عجیبی داره ، کاش علی هم بود.

رضا صادقی

یادداشت احساسی رضا صادقی قبل از سفر به کانادا

510
این مطلب مفید بود ؟100
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک /ف
وبگردی