مهدی پاکدل

بازیگرانی که چند همسر بازیگر داشته اند

تاریخ انتشار : 13 خرداد 1400کد مطلب : 81714زمان مطالعه : 2 دقیقه
در میان بسیاری از هنرمندان که ازدواج سینمایی داشته اند برخی از بازیگران در ازدواج مجدد خود نیز با بازیگران سینما و تلویزیون پیمان زناشویی بسته اند.

بازیگرانی که با یک یا چند همسر بازیگر ازدواج کردند

ازدواج مجدد یکی از اتفاقاتی می باشد که ممکن است در زندگی بسیاری از افراد جامعه رخ دهد و هنرمندان و چهر ه های مشهور نیز از این اتفاق مستثنی نیستند.

در میان بازیگران سرشناس ایرانی برخی از آنها تجربه ازدواج مجدد داشته و همسران این هنرمندان، از بازیگران سینما و تلویزیون بوده اند.

در این بخش از فرهنگ و هنر نمناک هنرمندانی را معرفی می کنیم که با دو یا حتی سه بازیگر ازدواج کرده اند.

مهدی هاشمی

مهدی هاشمی بازیگر پیشکسوت سینما و تلویزیون برای اولین بار با گلاب آدینه ازدواج کرد و نورا هاشمی ثمره ازدواج آنها بود. این هنرمند در سالهای اخیر با مهنوش صادقی ازدواج کرده و با او زندگی می کند.

مهدی هاشمی و همسرانش

مهدی پاکدل

مهدی پاکدل در سال 1389 با بهنوش طباطبایی بازیگر سینما و تلویزیون ازدواج کرد و در سال 1395 از او جدا شد. این هنرمند در سال 1399 با رعنا آزادی ور از هنرمندان بازیگر پیمان زناشویی بست.

مهدی پاکدل

امین حیایی

امین حیایی سالها قبل زندگی مشترک کوتاهی را با مونا بانکی پور تجربه کرد که به طلاق انجامید. دارا حیایی حاصل ازدواج اول امین حیایی است. این هنرمند بعد از مدتی با نیلوفر خوش خلق از بازیگران سینما و تلویزیون ازدواج کرد.

همسران امین حیایی

فریبرز عرب نیا

فریبرز عرب نیا بازیگر مطرح سینما و تلویزیون اولین بار با آتنه فقیه نصیری پیمان زناشویی بست و ازدواج آنها بعد از چند سال به پایان رسید. این هنرمند بعد از چند سال با زنده یاد عسل بدیعی ازواج کرد و جانیار حاصل زندگی مشترک آنها است. این زوج بعد از مدتی طلاق گرفتند.

همسران فریبرز عرب نیا

سارا خوئینی ها

سارا خوئینی ها یکی دیگر از هنرمندانی است که تجربه دوبار ازدواج دارد. چنگیز وثوقی بازیگر قدیمی کشورمان همسر اول سارا خوئینی ها است.

سارا خوئینی ها از ازدواج اول خود یک دختر به نام غنچه  دارد. این بانوی هنرمند در ازدواج مجدد خود با یوسف مرادیان زندگی مشترک خود را آغاز کرد و پسری به نام  شایان را به دنیا آورد. اما زندگی مشترک آنها دوام نداشته و بعد از چند سال به پایان رسید.

سار خوئینی ها

رامبد جوان

رامبد جوان سه بار سر سفره عقد نشسته و هر سه همسر او با نام ماندانا روحی، سحر دولتشاهی و نگار جواهریان از هنرمندان سینما و تلویزیون می باشند. رامبد جوان از زندگی مشترک فعلی خود با نگار جواهریان دختری به نام نوردخت دارد.

همسرا ن رامبد جوان

هنرمندان مشهوری ایرانی که چند همسر بازیگر داشته اند

4.1145
این مطلب مفید بود ؟12025
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ف
وبگردی