رضا صادقی

اینستاگرام رضا صادقی بعد از بازی در سریال یاغی

تاریخ انتشار : 22 مرداد 1401کد مطلب : 88213زمان مطالعه : 2 دقیقه
رضا صادقی در قسمت چهاردهم سریال پرطرفدار یاغی حضور داشت. به همین بهانه پستی در اینستاگرام منتشر کرد و در مورد آتی سریال یاغی نوشت.

اینستاگرام رضا صادقی بعد از حضور در سریال یاغی

به علت استقبال گسترده مخاطبان از سریال یاغی این هفته قسمت سیزدهم و چهاردهم‌ این سریال، منتشر شد. رضا صادقی با حضور در قسمت چهاردهم سریال «یاغی» مخاطبان را غافلگیر کرد. ایفای نقش خواننده محبوب مشکی پوش در اثر محمد کارت تحسین بازیگران این سریال را در بر داشت که در ادامه این بخش از چهره ها در نمناک مشاهده می کنید.

خواننده آهنگ مشکی رنگ عشقه به بهانه بازی در سریال یاغی صفحه اینستاگرامش قسمتی از بازی خود در این سریال را منتشر نمود و نوشت:

بله، دقیقا یه جای زندگی نباید " مِن و مِن کنی، باید محکم و قرص بگی " بله میتونم، اندازه اش هستم، و انجامش میدم، درست مثل #آتی #یاغی...

کیف کردم کنار رفیق با شعور و کاربلدم محمد کارت عزیز، خانوم ابان عسکری درجه یک و خانوم طباطبایی و همه دوستان و خصوصا رفیق با مهر مسعود زمانی که کلی نسکافه بهش بدهکارم ✨

این سرزمین " #آتی زیاد داره، براشون فرصت باشیم و همراه...

اینستاگرام رضا صادقی

ابراز محبت بازیگران سریال یاغی به رضا صادقی

در قسمت چهاردهم سریال یاغی طلا (طناز طباطبایی ) برای دلجویی و خوشحال کردن عاطی ( آبان عسکری) او را با رضا صادقی آشنا می کند. رضا صادقی نقش خودش را به عنوان یک خواننده بازی می کند و بعد از گرفتن تست نوازندگی از عاطی اجازه می دهد او موقتا در کنار نوازنده های گروهش کار کند.

رضا صادقی که پیش‌تر نیز با ایفای نقش در فیلم سینمایی «بی خداحافظی» داستان زندگی خود را روی پرده سینما برده بود، با اضافه شدن به سریال یاغی سبب پر مخاطب تر شدن این سریال شد.

بازیگران و کارگردان سریال یاغی نیز به بازی رضا صادقی در سریال یاغی واکنش نشان دادند و استوری هایی منتشر کردند که در ادامه مشاهده می کنید.

استوری محمد کارت

استوری علی شادمان

استوری طناز طباطبایی

بیوگرافی مختصر رضا صادقی

رضا صادقی خواننده موسیقی پاپ و ترانه سرای کشورمان متولد 25 مرداد 1358 در بندرعباس است اما اصالتا اهل روستای کریان از توابع شهرستان میناب هرمزگان می باشد و 4 خواهر و یک برادر بنام محمدرضا دارد.

سلطان مشکی پوش ها فارغ‌التحصیل لیسانس رشته موسیقی از دانشگاه استکهلم سوئد می باشد که در کودکی و به دلیل تزریق آمپول اشتباه از زانو به پایین فلج شد.

رضا صادقی پس از فراگیری گیتار در هتل و... بندر عباس اجرا می کند که در یکی از اجراها با امین تارخ آشنا شده و آقای بازیگر به او پیشنهاد می کند برای پیشرفت بهتر به تهران آید و همین کار سبب شد آقای خواننده سال 1371 اولین آهنگ خود بنام راز عشق را منتشر کند اما اوج شهرت او با آلبوم رسمی مشکی رنگ عشقه و ترانه ای با همین نام و آلبوم وایسا دنیا می باشد.

خانواده رضا صادقی

رضا صادقی در تاریخ 20 بهمن سال 1390 با یک دختر ایرانی ساکن آلمان ازدواج نمود، ثمره این زندگی حالا دو دختر بنام های تیارا متولد بهمن 92 و ویانا متولد خرداد 96 می باشد البته او یک دختر خوانده به نام ایران هم دارد که در واقع بچه ای است که رضا صادقی سرپرستی او را بر عهده گرفته است.

اینستاگرام رضا صادقی بعد از بازی در سریال یاغی

4.521
این مطلب مفید بود ؟192
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ن/ز.ت
وبگردی