ستاره سادات قطبی

خاطره تلخ ستاره سادات قطبی از ازدواج قبلی اش

تاریخ انتشار : 29 شهریور 1401کد مطلب : 88662تعداد نظرات : 2 نظر
ستاره سادات قطبی همسر شهرام شکیبا در آستانه بازگشایی مدارس، خاطره تلخی را به اشتراک گذاشت که مرتبط به زندگی مشترک قبلی اش بوده.

حسرت و آرزوی محقق نشده ستاره سادات قطبی

ستاره سادات قطبی مجری برنامه همیشه خونه که تجربه نقش آفرینی در سریال گاندو 2 را نیز در کارنامه هنری خود دارد، در صفحه اینستاگرام خود از روزهای تلخ بعد از جدایی خود و حسرت همیشگیش سخن گفت. در ادامه این بخش از نمناک استوری های همسر شهرام شکیبا مجری برنامه قند پهلو را در مورد آرزو و حسرت همیشگیش مشاهده می کنید.

استوری ستاره سادات قطبی

ستاره سادات قطبی مجری محجبه برنامه های تلویزیونی که فعالیت زیادی در فضای مجازی دارد، با فرا رسیدن روزهای آخر شهریور و ماه مهر و آغاز مدرسه ها به مرور خاطرات تلخ بعد از جداییش پرداخت و چندین استوری را منتشر نمود که توضیحات نوشته شده روی تصاویر به خوبی گویای ماجراست.

فرزند ستاره سادات قطبی

از استوری های منتشر شده مجری جوان مشخص است که او بعد از جدایی از همسر سابقش چندین سال حضانت فرزندش را بر عهده نداشته و حتی روز اول مدرسه همراه امیر علی به جشن شکوفه ها نرفته است و همراهی نکردن پسرش در روز اول مهر برای او به یک حسرت و آرزوی محقق نشده تبدیل شده که هر سال با فرا رسیدن ماه مدرسه مانند بغضی بر گلوی او می نشیند.

حسرت ستاره سادات قطبی

مختصر بیوگرافی ستاره سادات قطبی، همسر شهرام شکیبا

خانم مجری که چند سالیست با شهرام شکیبا مجری مسابقه ثانیه ها ازدواج کرده و با توجه به اختلاف سنی 14 ساله زندگی عاشقانه ای دارد، از ازدواج قبلی خود پسری به نام امیرعلی دارد.

ستاره سادات قطبی که متولد 3 اسفندماه سال 1365 در نجف آباد اصفهان است، بعد از پشت سر گذاشتن یک ازدواج ناموفق زندگی خوبی را با شهرام شکیبا مجری تلویزیون تشکیل داده و دارای دو فرزند پسر به نام های صدرا و حسین هستند.

ستاره سادات قطبی و همسرش

شهرام شکیبا مجری قند پهلو نیز از ازدواج سابقش دارای یک فرزند پسر به نام علی است و در مجموع این خانواده 4 فرزند دارند، از استوری های روزمره ستاره سادات قطبی به نظر می رسد این زوج همراه هر 4 پسر خود زندگی می کنند چرا که مجری جوان هر روز عکس هایی از پسرانش را منتشر می کند.

خاطره تلخ ستاره سادات قطبی از ازدواج قبلی اش

4.441
این مطلب مفید بود ؟365
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ن/ز.ت
2 نظر به ثبت رسیده است
عاتکه1401-06-30
خوشم میاد ازشون
خانم قطبی فعلا باحجاب هستن
آقای شکیبا هم صمیمی و
ودر عین حال متشخص و
سرسنگین و خوش برخورد هستن
10
ارغوان1401-06-31
ستاره جان خیلی خوشحالم که الان پسرت کنارته .سالیان سال خوش باشین وسلامت
10
وبگردی