خواسته های مردان از زنان
خانم ها و اقایان از نظر احساسی تفاوت های بسیاری دارند، و طبیعتا توقعاتشان از یکدیگر نیز باهم تفاوت دارد؛ برای داشتن زندگی بهتر باید این تفاوت هارا بشناسید.

خواسته های مردان از زنان، کاش زن زندگی ام اینها را بداند

بین زنان و مردان تفاوت های زیادی وجود دارد که یکی از این تفاوت ها در گفتار است. بسیاری از مردان برخلاف زنان تمایل زیادی به صحبت کردن وعنوان کردن خواسته هایشان ندارند اما همیشه انتظاراتی که از همسر خود دارند. در این مطلب از خانواده پلاس نمناک رازهایی را با شما خانم ها در میان می گذاریم که مردان دوست دارند همسرشان بداند.

ای کاش همسرم می دانست...

در ادامه رازهایی را به شما خانم ها می گوییم که شما را در رسیدن به زندگی زناشویی ایده آل یاری می رساند.

همسرم ای کاش مرا مقایسه نکنی

مردان دوست ندارند که همسرشان آنها را با مرد دیگری مقایسه کند و دوست دارند که آنها را همانگونه که هستند، قبول داشته باشند اما متاسفانه گاهی اوقات ظاهر خوب زندگی دیگران باعث میشود خانم ها درگیر مقایسه شوند در حالی که نمای نزدیک و باطن آن کاملا متفاوت است. مقایسه همسر خود با دیگران به زندگیتان ضرر زیادی وارد می کند پس این کار را کنار بگذارید.

مقایسه

همسرم ای کاش مرا کوچک نکنی

مردان دوست دارند که همسرشان در مقابل دیگران به آنها احترام بگذارد و او را رهبر خانه بداند زیرا مردان ذاتا دوست دارند رهبر ومدیر خانواده باشند و برای مردان بسیار دردناک است که ببینند همسرشان آن ها را نادیده گرفته و خودرا رهبر و مدیر خانه می داند پس اگر از جهات مختلفی از همسرتان بر تر هستید هرگز این نکته را به رخ او نکشید و اجازه دهید همسرتان بداند شما به او به عنوان رهبر خانه باور دارید.

همسرم ای کاش مرا پشتیبان خود بدانی

آقایان دوست دارند خانم ها تواناییها و مهارتهایشان را باور داشته و به آنها تکیه کنند. برای مردان بسیار خوشایند است که همسرشان آنها را فردی قدرتمند و پشتیبان بداند و به آنها پناه آورد.

همسرم ای کاش خواسته هایت را بیان کنی

مردان قدرت حدس زدن خوبی ندارند و با نگاه کردن به همسرشان نمی توانند علت ناراحتی او را درک کنند بنابراین دوست دارند اگر همسرشان مشکلی دارد به او گفته و توقع نداشته باشد که همسرش مشکل او را حدس بزند.

دعوای زناشویی

همسرم ای کاش کمی تنهایم بگذاری

زنان باید بدانند که آقایان گاهی اوقات به تنهایی نیاز دارند. چه کسی هست که دوست نداشته باشد گاهی با خودش خلوت کند و تنها باشد؟ همه ی ما به اوقاتی نیاز داریم که به حال خودمان باشیم و برای ارتباط مجدد با دیگران، انرژی بگیریم پس گاهی اجازه دهید همسرتان بدون هیچ حرف و صحبتی مدتی به حال خودش باشد.

همسرم ای کاش به خانواده ام احترام بگذاری

خانواده یکی از ارزشمندترین دارایی های هر فرد است، اگر می خواهید همیشه همسرتان به شما و خانواده تان احترام بگذارد، با خانواده او درست رفتار کنید و به آنها احترام بگذارید و پشت سرشان نزد همسر بدگویی نکنید.

همسرم ای کاش همیشه مرا مقصر ندانی

برخی خانم ها متاسفانه همیشه همسر خود را مقصر تمام مشکلات می دانند اما مقصر دانستن همسر و سرزنش او تبعات بدی برای زندگی دارد پس اگر مشکلی در زندگیتان به وجود آمد همراه همسرتان این مشکل را حل کنید.

زن و شوهر

همسرم ای کاش نیازهایم را نادیده نگیری

رابطه جنسی برای مردها فوق العاده مهم است. مردان دوست دارند همسرشان نیاز او را جدی بگیرد و گاهی در رابطه پیشقدم شود. آنها دوست دارند همسرشان هرگز در حین ارتباط جنسی او را تحقیر نکند.

همسرم ای کاش مرا با من مادرانه رفتار نکنی

مردان از زنانی که دائما نقش مادر را بازی می کنند متنفرند و دوست ندارند در زندگی دائما نصیحت شوند. مردانی تا زمانی که به طور مستقیم درخواست توصیه نکرده اند، خواهان هیچ توصیه ای نیستند و توصیه هایی که در این جور مواقع همسرشان می کند را به حساب تعیین تکلیف می گذارند.

همسرم ای کاش از کارم بد نگویی

برخی از آقایان نسبت به کارشان احساس خوبی دارند و راضی هستند اما همسرشان از کار آنها ناراضی اند، این مردان دوست ندارند کسی در مورد کارشان بد بگوید و کارشان برای آنها مهم است.

قصه خوردن

همسرم ای کاش راز نگه دار باشی

متاسفانه برخی خانم ها که بیش از حد حرف می زنند، کنترلی بر روی حرف های خود ندارند و همه مسائل خصوصی زندگیشان را برای دیگران بازگو می کنندو آقایان از این کار متنفرند.

همسرم ای کاش بدانی گاهی تحت فشارم

گاهی مردان رفتارهایی از خود نشان می دهند که از دوست نداشتن نیست بلکه آنها تنش زیادی را تجربه می کنند پس اگر همسرتان خسته است، ذهنش درگیر کارش است و ...شرایط را بسنجند و اگر مناسب نبود، گفتگو را به زمان دیگری موکول کنید.

همسرم ای کاش بدانی من هم محبت می خواهم

باور غلطی که در مورد آقایان وجود دارد این است که آنها طالب محبت نیستند و فقط خانم ها به محبت نیاز دارند اما محبت هم برای مردان واقعا مهم است پس با گذاشتن یک پیام عاشقانه و یا ماساژ دادن شانه های همسرتان بعد از یک روز کاری، نشان دهید با محبت و علاقه مراقبش هستید.

 عشق

همسرم ای کاش به علاقمندی هایم احترام بگذاری

مردان دوست دارند گاهی تفریحات و علاقمندی های مربوط به خود را داشته باشند پس گاهی با پُر کردن تمام اوقاتش با برنامه های خودتان، فرصت استراحت و پرداختن به علاقه مندیهایش را از او نگیرید.

همسرم ای کاش بدانی همه دوستانم بد نیستند

برخی خانم ها در مقابل همه دوستان همسرشان جبهه می گیرند و دوست ندارند که او با کسی ارتباط داشته باشد اما آقایان نیز دوست دارند گاهی به تفریحات مورد علاقه با دوستان خود بپردازند.

عصبانیت

رازهای دیگری که آقایان دوست دارند همسرشان بداند

 • همسرم ای کاش بدانی من همیشه به انگیزه و تحسین تو نیازمندم.
 • همسرم ای کاش بدانی اگر با تو موافق نیستم دلیل دوست نداشتنت نیست.
 • همسرم ای کاش بدانی من همیشه دوست دارم با من صادق باشی.
 • همسرم ای کاش اگر می خواهی با من حرف بزنی، اول از من بپرسی که در حال و هوای گفت و گو هستم یا نه.
 • همسرم ای کاش بدانی من برای کسب آرامش نیاز دارم تلویزیون تماشا کنم، به خصوص مسابقه فوتبال.
 • همسرم ای کاش بدانی هر کاری که می کنم مرا سوال پیچ کنی و از من توضیح بخواهی.
 • همسرم ای کاش بدانی زمانی که عصبانی می شوم، سعی کنی صبور باشی.
 • همسرم ای کاش بدانی وقتی با لحن پرتوقع حرف می زنی، چیزی جز این نمی شنوم که به اندازه کافی مفید نبوده ام.
 • همسرم ای کاش بدانی من بیشتر دوست دارم کارهایی را برایت انجام دهم که خودم آنها را انتخاب کرده باشم.
 • همسرم ای کاش بدانی وقتی به داشتن رابطه جنسی با من اشتیاق نشان می دهی، این پیام را به من می رسانی که به من اعتماد داری.
 • همسرم ای کاش بدانی من آدم کامل و بی نقصی نیستم اما تمام سعی ام را می کنم تا قهرمان زندگی ات باشم.
 • همسرم ای کاش بدانی من عاشق زنی قوی و توانمند و مستقل هستم.
 • همسرم ای کاش احساساتت را با من در میان بگذاری و اجازه ندهی روی هم انباشته شوند.
 • همسرم ای کاش بعد از بچه دار شدن مرا فراموش نکنی.

خوسته ای که هر مردی دوست دارد زن زندگی اش بداند

4.852
این مطلب مفید بود ؟502
منبع : بخش سبک زندگی نمناک /ن /ن.ح
وبگردی